Trwa ładowanie...
Przejdź na

Strasburger: "Zżyłem się z Familiadą"

157
Podziel się

"Czasami uczestnicy gadają głupoty, ale to jest normalne" - ocenia. Uczestnicy? :)

Strasburger: "Zżyłem się z Familiadą"
bDnraLbF

Super Express chwali się, że uratował Familidę. Jesteście mu wdzięczni? Podobno po publikacji mrożącej krew w żyłach informacji o tym, że TVP zamierza zdjąć z anteny nadawany od 1994 roku teleturniej, skrzynki mailowe redakcji zapchały się apelami zrozpaczonych widzów, którzy nie mogli pogodzić się z taką stratą. Prezes firmy Astro S.A, producenta programu potwierdza, że Familiada zostaje:

Tak, teleturniej zostaje. Nigdzie się nie rusza. Widzowie mogą być spokojni. Nadal co weekend będą mogli spotykać się z Karolem Strasburgerem - zapewnia Karolina Szymańska w rozmowie z tabloidem. "Familiada" obecnie ma oglądalność na poziomie około 3,5 mln widzów. Także jest to duży sukces.

Strasburgerowi na pewno zrobiło się lżej na sercu.

bDnraLbH

_**Zżyłem się z "Familiadą", bo jesteśmy już najdłużej ze wszystkich tego typu programów we wszystkich telewizjach**_ - wyznał tabloidowi. Teleturniej jest znany. Dzwonili do mnie ostatnio koledzy, którzy robią kabaret, i pytali: jak to, ma nie być "Familiady"? Oni robią skecz oparty na zasadzie tego programu. Ten program stał się bazą wielu żartów i można się z niego miło pośmiać. Czasami uczestnicy gadają takie głupoty, ale to jest normalne, jak ktoś jest przed kamerami i się denerwuje**.**

Tylko uczestnicy? Nad tym można by dyskutować... Przy okazji aktor postanowił zdementować popularną opinię, że wygłaszane przez niego na wizji "kultowe" dowcipy odzwierciedlają jego osobiste poczucie humoru. Okazuje się, że jest to... wynik pracy zbiorowej.

Czasami dostaję od widzów różne kawały - powiedzial Strasburger. Kiedyś ktoś nawet chciał ode mnie pieniądze, jeżeli opowiem jego dowcip.

Jak myślicie, na ile jest wyceniany taki "żarcik prowadzącego"?

bDnraLbN
bDnraLci
KOMENTARZE
(157)
gość
11 lat temu
Pan Karol jest tak czarujacym mezczyzna,ze te drobne wpadki i swoiste jego poczucie humoru mozna wybaczyc...Powodzenia!
gość
11 lat temu
Szczególnie chyba ze swoimi kawałami xP
gość
11 lat temu
Jeżeli telewidzowie rozpaczliwie ratują familiadę, to naprawdę musi być z telewizją bardzo źle. W normalnej ramówce, w której jest cokolwiek nadającego się do oglądania, taka familiada dawno zmarłaby śmiercią naturalną.
bDnraLcj
gość
11 lat temu
Cieszę się że zostaje zawsze go oglądam dobrze prowadzony. Oprócz Familiady zawsze oglądam Jeden z dziesięciu pan Sznuk wspaniale to prowadzi szkoda że raz w tygodniu
gość
11 lat temu
Największe głupoty opowiadasz ty d***u. I jesteś najgorszym punktem tego dobrego programu. Idź już do lamusa stary niedouczony pryku
Najnowsze komentarze (157)
gość niedziel...
10 lat temu
Agencie 01 . Kazimierz wielki zmarł w 1370 roku w Krakowie. To w tysiąc czterysta ............. roku nie założył już miasta. Każdy jest kowalem własnego losu? A może turniej historyczny. Teraz sami historycy na topie.
gość
10 lat temu
My płacimy za tę farsę i utrzymujemy Strasburgera. Ja się nie zgadzam. Karliku odejdź, błagam!!!!!!!!!!!!!
sierota
10 lat temu
Z całym szacunkiem Familiada niech będzie nadawana do końca świata i jeden dzień dłużej ale Strasburger MUSI ODEJŚĆ. JEGO GŁODNE KAWAŁKI I WSZYSTKIE INNE ODZYWKI DO ŻENADA. Znajdżcie kogoś innego. Przecież to nie jest fucha do końca życia!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Super Pan Karol prowadzi familiade, czekam caly tydzien zeby widziec to szil. Dziekuje
gość
11 lat temu
Karol tylko wydaje sie cwany, bylem w Familiadzie i w rzeczywistosci wszystkie jego "madre" gadki podsylaja mu z gory, nawet gdy uczestnik powiedzial g*****e a on sie nie zorientowal tylko spodziewal duzej ilosci punktow musieli to nagrywac drugi raz zeby Karol nie wyszedl na idiote. kompromitacja!
gość
11 lat temu
:{
gość
11 lat temu
Kto to oglada. taka prymitywny program podobny do Janowskiego. Ale muszą pomagać swoim. Na szczęście mam pilota i sateltę.
gość
11 lat temu
lubię familiade, ale to jego gadanie ,masakra
bDnraLcb
gość
11 lat temu
lubię familiade, ale to jego gadanie ,masakra
gość
11 lat temu
kto tu gada głupoty: ł tylnojęzykowe hehe wygłaszane przez niego na wizji "kultowe" dowcipy odzwierciedlają jego osobiste poczucie humoru. Ale zgred zarozumiały Komuszy pupilek
gość
11 lat temu
Szczególnie chyba ze swoimi kawałami xP z niego taki kawalarz ,że śmiechu nie warte dowcipy Pn chygba śmije sie sam z siebie
gość
11 lat temu
i kto tu gada głupoty: ł tylnojęzykowe hehe
gość
11 lat temu
prawda jest taka ze nikt juz nie potrzebuje takiego starego zlamasa w telewizji dlatego zzyl sie z ta zapierdziala familiada jak g***o do gaci...
gość
11 lat temu
szkoda bardzo bym sie cieszył jakby ten teleturniej by zdjeli z anteny wrescie by było super.Ale telewizja jest nieuczciwa.
...
Następna strona
bDnraLcD