Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piróg: "To jest hołd ode mnie!"

1424
Podziel się

Wzruszony Michał rzuca kwiatami w tancerzy... Odpadli Ania i Aleks.

Piróg: "To jest hołd ode mnie!"
bDJvLxuJ

We wczorajszym odcinku _**You Can Dance**_ oczywiście znów nie zabrakło wzruszeń. Łzy można było dostrzec nie tylko w oczach Michała Piroga, ale również Agustina Egurroli. Wszystkie choreografie wzbudziły dużo emocji, trudno było wybrać najlepszy duet. Piroga najbardziej chyba oczarował występ jego ulubienicy, Pauliny Figińskiej i Kuby Jóźwiaka.

Za wszystkie występy, o których mam nadzieję, że publiczność nie zapomni, to jest hołd ode mnie! - powiedział wzruszony i rzucił w nich bukietem tulipanów. Pozytywnie też ocenił Ilonę Bekier i Aleksa Palińskiego: Jak dla mnie jesteście bardzo fajni. W życiu nie widziałem tak fajnej choreografii hip-hopowej!

Ania Mucha za to uspokoiła się, przynajmniej na razie. Jej komentarze były wyważone, jak zawsze skrzętnie ukrywające to, że zupełnie nie zna się na tańcu. Czyżby przestraszyła się groźby wylecenia z programu...?

bDJvLxuL

Wynik głosowania widzów zaskoczył wszystkich, z jurorami i prowadzącą, sztywną jak zawsze Kingą Rusin na czele. Z show pożegnała się świetnie oceniana Ania Andrzejewska i uwielbiany przez żeńską część publiczności Aleks. Za tydzień dowiemy się, kto dostanie się do ścisłego finału.

Macie swoje typy?

bDJvLxuR
bDJvLxvm
KOMENTARZE
(1424)
scottie8885
10 lat temu
hahaha nie żal mi go jest chu* a nie gwiazdą !
gość
11 lat temu
kuba i paulina!!! w stu procentach
gość
11 lat temu
huba buba a nie kuba ;)
bDJvLxvn
gość
11 lat temu
mam dość Ilony bo jest zakłamana i udaje niewinną a tańczyła u Dody w klipie "Nie daj się" i z jeszcze z kilkoma gwiazdeczkami...
gość
11 lat temu
KOCHAM ILONE KOCHAMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ILONA UWIELBIAM JĄ JESTEM JEJ FANKĄ!!!!!!
PONIATOWA
11 lat temu
PAULINA !!
gość
11 lat temu
Aleks odpadl... ; (( You can dance jest do niczego !... ; //
gość
11 lat temu
PaULiNAaaaa
gość
11 lat temu
Tomek jest BOSKI......
gość
11 lat temu
Ania powinna zostać w programie !!!!!!!!!!!!
***
11 lat temu
Ilona to ździra, wszystko można wyczytać z jej twarzy, Paulina jest świetna, mam nadzieję, że wygra, szkoda tylko Ani, która była najlepszą tancerką we wszystkich edycjach i odpadła.... Kuba najlepiej tańczy ale kobiety w tańcu są piękniejsze ;] ten cały tomek.... ech m***l jakis i tyle.
gość
11 lat temu
ilona nie potrafi tanczyc w porownaniu do ani, i jest denerwujaca. tomek jest bardzo sympatyczny, ale ja mam nadzieje, ze wygra albo paulina albo kuba.
bDJvLxvf
gość
11 lat temu
PAULINA- ona jest tak genialnie, ze aż chce się płakać jak tańczy... Straszna szkoda, że nie będzie już Aleska- ta jego tajemnica ! ;d A Ilona przypomina mi taką nadętą gwiazdeczke... Tomek- on zresztą też działa mi na nerwy, przypomina mi tego Maseraka.. Pauuuulina ! ;* I Kuba;D
...
Następna strona
bDJvLxvH