Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda kazała wyrzucić modelkę!

805
Podziel się

Z sesji do CKM-u, do której pozował... Nergal!

Doda kazała wyrzucić modelkę!
bDJvweEl

Plan był taki, że na zdjęciach do magazynu CKM Adasiowi Darskiemu będa towarzyszyły dwie rozebrane modelki. Jedną z nich miała być Agnieszka Orzechowska, lepiej znana jako "polska Angelina Jolie".

Zgodziłam się od razu, bo chciałam osobiście poznać Adama Nergala, który od dawna mnie fascynuje - mówi tygodnikowi Na żywo Orzechowska. Miałam już doświadczenie z podobnymi sesjami, np. kiedys pozowałam do Playboya z Maćkiem Maleńczukiem.

Niestety, za wcześnie się pochwaliła.

bDJvweEn

Chyba niepotrzebnie komuś powiedziałam, że mam pracować z Nergalem, bo ostatecznie na moje miejsce wybrano kogoś innego - mówi modelka.

Informatorzy tabloidu mówią wprost, że w sprawę wtrąciła się Doda. Bez entuzjazmu odniosła się do pomysłu fotografowania jej narzeczonego w towarzystwie rozebranej modelki, na dodatek przypominającej hollywoodzką gwiazdę o legendarnej urodzie. Podobno naprawdę się wściekła. Natychmiast zażądała wymiany modelki na brzydszą. Nergalowi, co było do przewidzenia, nie przyszło do głowy się jej sprzeciwić.

Najważniejsze, że Adaś dobrze zdefiniował swoje cele. Sesja dla CKM-u to z pewnością krok w dobrą stronę w karierze muzyka...

bDJvweEt
bDJvweEO
KOMENTARZE
(805)
Zdziwak
10 lat temu
Adaś per Nergal ex Holocausto w CKMie :)
gość
10 lat temu
ojjjjjj... ludzie,ludzie ile w Was zawiści i zazdrości:)jestem Ciekawa jakie wy macie mordy i ciała,że oceniacie innych ,jednego jestem pewna,że jesteście nieżle zakompleksieni:)nie ma ideałów na świecie... halo ludzie pobudka!!!! mi osobiście przypomina Jolie.a to,że dziewczyna zrobiła sobie biust czy usta to nic takiego,przecież wszystko jest dla ludzi:)ja jestem przeciętną dziewczyną,ale nie przepełnia mnie zazdrość. Nie interesuje mnie co kto robi,albo czym się zajmuje to jest jej osobista sprawa i życie.
gość
11 lat temu
taką piękną!!??
bDJvweEP
gość
11 lat temu
ja ja rozumiem ale mysle ze pikna angelina zalamala by sie gdyby pokazli jej Orzechowską ! jak dla mnie ona jest taka......... prosta w urodzie
gość
11 lat temu
to była i jest prostytuta!! Każdy w Poznaniu ją miał i nie tylko w Poznaniu he, he. Kto ją poznał osobiście to nie miał co do tego wątpliwości. Zwykła s****a! Najbardziej jednak przykre jest to, że takie k********e robi "karierę" w naszym kraju!!
gość
11 lat temu
nie dziwne, że ją wywaliła!!! Sama osobiście nie chciałabym aby mój facet pozował w asyscie TRANSWESTYTY, co za obciach. Ona jest większa od tego Nergala ha, ha:):)
gość
11 lat temu
jest niesamowita!
gość
11 lat temu
czy ta pseudo angie na wytatuowaną ci...ę? Jeżeli tak, to pewnie już wszyscy ją mieli - nawet tatuażysta. Niech spada. I w ogóle silikon z tego co wiadomo. Pewnie prostytutką jakąś była lub dalej jest.
gość
11 lat temu
nergal to pozer, sprzedal sie...
gość
11 lat temu
wszystko ma zrobione...od nosa do syskow!
on!
11 lat temu
g****a ta doda
gość
11 lat temu
Dziewczynka z Namysłowa... zresztą gdzie ona nie była... wszędzie się puszczała, u nas też.... żałosne
gość
11 lat temu
Rocznik 1984 przeprasza za Dode ....
bDJvweEH
gość
11 lat temu
I DOBRZE. TO NIE MODELKA TYLKO PROSTYTUTA.
...
Następna strona
bDJvweFj