Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Uprawiałam seks z Kate Moss!"

139
Podziel się

Courtney Love przyznaje się do kolejnego romansu. Kogo ujawni jako następnego?

"Uprawiałam seks z Kate Moss!"
bDJPnjhN

Promocja nowej płyty zespołu Courtney Love, Hole, idzie pełną parą. Amerykańska piosenkarka już zdążyła poinformować cały świat, że wdała się romans z mężem Gwen Stefani, Gavinem Rossdalem. Tym razem, idąc za przykładem innych gwiazd, ona też postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach homoseksualnych. Wyznała, że... uprawiała seks ze swoją dobrą koleżanką, Kate Moss.

Mam nadzieję, że nie będzie na mnie zła, że o tym mówię – powiedziała Courtney (nie, na pewno nie będzie...). To świetna historia, będę ją opowiadać wnukom. To się wydarzyło w połowie lat 90-tych w Mediolanie. Kate nie miała jeszcze wtedy problemu z narkotykami. Było zabawnie, ale nigdy nie przywiązywałyśmy dużej uwagi do tego, co między nami zaszło.

Ciekawe więc, dlaczego wraca do tego właśnie teraz... Czas pokaże, jakie jeszcze romanse Love ma w zanadrzu.

bDJPnjhP
bDJPnjiq
KOMENTARZE
(139)
gość
9 lat temu
Sprzedała się
pkptqgnce
9 lat temu
xX5ksh <a href=" [url= [link=
xkblnrexchj
9 lat temu
Xliqfp <a href=" [url= [link=
bDJPnjir
KURT lover
10 lat temu
w połowie czyli po śmierci Kurta zaraz - proszę jak bardzo go kochała - kretynka, jak ON ją chciał ???
gość
11 lat temu
co sie dzieje z naszym światem ?
gość
11 lat temu
taaaa, ja na miejscu Cobaina bym się cieszyła. p***a su*a z niej. uważam, że to ona go zabiła, ale on sam się na to skazał wychodząc za nią. Kurt, jesteś legendą!!
nik@:)
11 lat temu
co z tego,że piękna skoro g****a?!! zawsze była dziweczką.... miała wspaniałego faceta, który zrobiłby dla niej dosłownie wszystko(Doherty) to nawet jak była z nim się puszczała- kiedyś poszli na imprezę i był tam striptizer a ta ździra rwała tego kolesia i śliniła się do niego jak Peter był obok... zero krępacji i samoogarniecia.. ta kobita jest bezkrytyczna... była z Peterem a jak zaczął się szum wokół jej osoby i mowa o utracie kontraktów jej ,,wielka miłość" do Peter'a sie skończyła... ta d****a dla pieniędzy zrobi wszystko... takie scenki miłości pokazywała, że chodzi ciagle wszędzie z nim, że przytula i całuje itd a jak przyłapali ją na ćpaniu winę zrzuciła na Peter'a ze to niby on ją wciągnął!!! gówno prawda! on sam chciał i nadal chce wyrwać się z nałogu a ta picka tylko go pogrążyła, bo on naprawdę szczerze ją kochał i cierpi bez niej...
Reckless_-,-
11 lat temu
Obleśna jest ta Love...jak ona wygląda...masakra, powinna się nie pokazywać i nie odzywać bo coś jej to nie wychodzi
gośćxd
11 lat temu
ma się czym chwalić... ; |
gość
11 lat temu
ona ciebie pewnie tez nie bo nie masz kasy i cienkiego tego patyka
gość
11 lat temu
Kate nie miała jeszcze wtedy problemu z narkotykami hahaha Zacznijmy od tego, że kariera Moss opiera się na narkotykach, a Courtney ćpała zawsze :D
o żal
11 lat temu
adusia16
gość
11 lat temu
loll
bDJPnjij
gość
11 lat temu
o nie!
...
Następna strona
bDJPnjiL