Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska: "ROZWODZĘ SIĘ"

211
Podziel się:

"Przyszedł w moim życiu czas na zmiany. Nie jestem w stanie żyć w ciągłej niepewności."

Felicjańska: "ROZWODZĘ SIĘ"

Kilka dni temu Ilona Felicjańska oznajmiła zgromadzonym na jednej z imprez ludziom, że jest "singielką". Jej małżeństwo się rozpadło, a najprawdopodobniejszą tego przyczyną była zdrada któregoś, bądź obojga małżonków. Oraz oczywiście alkoholizm byłej gwiazdy. W wywiadzie dla miesięcznika Pani, o który, jak twierdzą redaktorzy gazety, modelka sama zabiegała, wyznaje, że nie ma żalu do Andrzeja Rybkowskiego.

Szanuję swojego męża, uważam go za wartościowego człowieka, ale przyszedł w moim życiu czas na zmiany – wyznaje. Obecnie jestem w trakcie przygotowywania dokumentów rozwodowych. Dwa lata temu zrozumiałam, że dłużej nie jestem w stanie żyć w ciągłej niepewności. Ale brakowało mi odwagi, żeby coś z tym zrobić, więc tkwiłam w oczekiwaniu, że sytuacja sama się wyjaśni.

Biorąc pod uwagę fakt, że Felicjańska sama się przyznała, że jest o wielu lat alkoholiczką, zastanawiamy się, kto naprawdę w tym małżeństwie żył w ciągłej niepewności...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(211)
gość
12 lat temu
kolejna, ktora w wywiadach dla magazynow kolorowych opowiadala o sielance malzenskiej i wspierajacym mezu a prawda taka , jak zawsze , czyli klamstwa i mydlenie oczu publicznosci a w zaciszu domowym rozwody, zdrady itd , po cholere ludzie czytaja te gale, vivy i inne ?
gość
12 lat temu
Nie powinno się trzymać białej torebki na ziemi, gdyż może się pobrudzić.
gość
12 lat temu
b****o -masakryczne,niech sie schowa gdzieś
gość
12 lat temu
Piszesz, tak jakby to była część majątku. Dobrze, że nie tobie. Powinny same wybrać, a pewnie wybiorą matkę. Jednak matka zawsze daje więcej ciepła i miłości niż jakikolwiek ojciec. Takie są kobiety. Mężczyźni myślą właśnie tylko o majątku!!!!
gość
12 lat temu
ale ma krzywe palce u nóg
Najnowsze komentarze (211)
gość
12 lat temu
Weż sobie babo innego męża najlepiej pijaka , będzieci mieli wiele zrozumienia dla siebie i wódką można się podzielić.Prawda?.
gość
12 lat temu
To byłby dla mnie zaszczyt gdybym mógł jej liza stopy.
gość
12 lat temu
Tylko dziiwki i debilki LĘGNĄ naturalnie -rozrywając sobie ciipy na strzępy, tracąc rok życia, narażając się na miażdżycę, itp. I wyglądając jak hipopotamy, a później- obleśne maciory z cieknącym cycem.. A ja będę miała bachorka SWOJEGO (wynajmę matkę zastępczą), tak jak wszystkie fajne, zadbane, ciekawe i wykształcone kobiety! ;)
gość
12 lat temu
Tylko dziiwki i debilki LĘGNĄ naturalnie -rozrywając sobie ciipy na strzęy, tracąc rok życia, nzrażając się na miażdżycę, itp. I wyglądając jak hipopotamy, a później- obleśne maciory z cieknącym cycem.. A ja będę miała bachorka SWOJEGO (wynajmę matkę zastępczą), tak jak wszystkie fajne, zadbane, ciekawe i wykształcone kobiety! ;)
gość
12 lat temu
niestety twarz jak u pijaczki
walnieta
12 lat temu
Wszystkie pseudo gwiazdki sa walniete.
gość
12 lat temu
ciekawe dlaczego piła ... świat na trzeźwo chyba jest mniej różowy...
gość
12 lat temu
zamiast na alkohol wydaj kasę na fundaje ,to dzięki społeczeństwu dzieci mają wsparcie.
gość
12 lat temu
zamiast na alkohol wydaj kasę na fundaje ,to dzięki społeczeństwu dzieci mają wsparcie.
gość
12 lat temu
Ciekawe, kto w tym związku miał życie nie do zniesienia? Ten facet ma anielską cierpliwość, widać, że odpowiednio wychowany i ma jakieś zasady. Dla dobra rodziny a przede wszystkim dzieci jest w stanie tyle znieść. Ta kobieta nie ma żadnych wyższych uczuć. Pchać sie tam gdzie nikt jej nie chce, nie miec nic wartościowego do powiedzenia- żenada.
gość
12 lat temu
a co kogo to obchodzi???
gość
12 lat temu
a po cholerę ty czytasz pudelka?
gość
12 lat temu
le baby to sa glupie, Ilona czy Edzia to swietny przyklad
gość
12 lat temu
Nie śpiesz sie kobieto! Bedziesz żałować. Stary sie wyszaleje i wróci do dzieci.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie