Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paulina i Kuba w finale!

1407
Podziel się

Mucha o "zesztywnieniach" Egurroli...

Paulina i Kuba w finale!
bDYgTUlh

Taki werdykt nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem. Do finału piątej edycji _**You Can Dance**_ dostali się nazywana "ulubienicą Michała Piroga" Paulina Figińska oraz również chwalony przez jury Kuba Jóźwiak.

Półfinałowy odcinek programu upłynął pod znakiem zachwytów nad uczestnikami, wielkich słów i obowiązkowych wzruszeń. Piróg znów oglądał występy ze łzami w oczach, komplementując tancerzy.

Dziękuję wam, że wy mnie inspirujecie, że chcę mieć coś wspólnego ze sztuką - mówił po występie Pauliny i Kuby. Tym razem jednak nie obsypał ich kwiatami...

bDYgTUlj

Wspólna choreografia Pauliny i Iwony Bekier wyjątkowo rozgrzała zaś Agustina Egurrolę. Zaczęła się od zawiązania jurorowi oczu i seksownych ruchów tancerek wokół niego. Towarzyszyły im piski... Ani Muchy.

Ja wskazuję, że troszkę lepsza była Ilona - orzekł Egurrola po zakończonym występie. Merytorycznie jak zawsze odniosła się do niego Muszka:

Jestem pod wrażeniem, że on w ogóle coś zauważył, biorąc pod uwagę to zesztywnienie, które towarzyszyło Agustinowi na początku! - piszczała zza sędziowskiego stołu.

Przyznacie, że to komentarz bardzo w stylu Dody. Czy Ania ma zamiar iść dalej w takim kierunku?

bDYgTUlp

Niestety, jej autopromocja zakończy się wraz z przyszłotygodniowym finałowym odcinkiem. Kinga Rusin zapowiedziała co prawda powstanie kolejnej edycji, ale dopiero za rok. To wystarczająco dużo czasu, aby wymienić ją na kogoś innego bez większego zamieszania.

Jak myślicie, czy Ania zachowa stołek?

bDYgTUlq
bDYgTUlK
KOMENTARZE
(1407)
beatka138
11 lat temu
a co to wybory miss polonia???walnij sie w glowe!
gość
11 lat temu
fatalne zdjęcie pauliny, wygląda tak, jakby niezbyt dokładnie zrobiła sobie depilację okolic intymnych
gość
11 lat temu
Paulina tańczy świetnie, ale wizualnie Leal była lepsza!
bDYgTUlL
gość
11 lat temu
wyjątkowo akurat dziewczyna mocno nieładna i jakaś nalana,ale tańczy super
gość
11 lat temu
może i ona ładnie tańczy, ale jest ochydnie brzydka!!
Najnowsze komentarze (1407)
gość
7 lat temu
Szkoda mi tej dziewczynki...
gość
11 lat temu
masakryczne ma nogi ta laska lulz
gość
11 lat temu
gosc jest najlepszy
gość
11 lat temu
A komu się uroiło w głowie że tancerki mają mieć szczupłe uda? tancerki t. towarzystkiego może i tak, ale jeżeli dziewczyna tańczy taniec współczesny i nie obce jej są ćwiczenia baletowe to będzie miała bardzo umięśnione uda.
PaulinaTheBes...
11 lat temu
Moim zdaniem Paulina powinna wygrać mam 100 zl na komie i wszystkie sms wysle na pauline . Ona powinna wygrac jest ładna super tanczy i zasluguje na nagrode, a Kuba brzydki i nie umie tanczyc . Pamiętajcie Paulina TheBest
gość
11 lat temu
Wspólna choreografia Pauliny i Iwony Bekier wyjątkowo rozgrzała zaś Agustina Egurrolę. Nie Iwony Tylko Ilony. :P A ja sądze że wygra Paulina!
gość
11 lat temu
Może i oboje rewelacyjnie tańczą ale sposób patrzenia Kuby jest przerażający. On Jest fałszywy . Z całym szacunkiem jestestem za Figą.
ada15żary
11 lat temu
Kuba!!
bDYgTUlD
Y:)
11 lat temu
Dzieciaki z Tito byli świetni !!!
gość
11 lat temu
niech spada Mucha jedna!
gość
11 lat temu
Kuba jest boski. !
gość
11 lat temu
Niefortunne zdjęcie? Gówno prawda, Paulina jest po prostu brzydka, i zawsze ubiera się tak jakby wypadła na scenę w samej bieliźnie. Nie wiem co Piróg w niej widzi, bo wcale tak zjawiskowo nie tańczy.
gość
11 lat temu
moim zdaniem paulina powinna wygrać . Lepiej tańczy od tego gościa ;d
gość
11 lat temu
pieprzycie, tu cyba nie chodzi o jej uda tylko o to jak tanczy...........
...
Następna strona
bDYgTUmf