Trwa ładowanie...
Przejdź na

Victoria blokuje powrót Spice Girls!

185
Podziel się

Trzyma się postanowienia, że już nigdy nie wróci do muzyki.

Victoria blokuje powrót Spice Girls!
bDYGSQhx

Członkinie Spice Girls nadal nie mogą pogodzić się z faktem, że ich przygoda z największym girls-bandem w historii muzyki dobiegła już końca. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, to większość z nich jest przekonana, że nadal mogą coś w branży osiągnąć. Za kulisami prowadzone są ponoć rozmowy w sprawie kolejnego powrotu zespołu. Problem w tym, że jest ktoś, kto stoi temu na drodze – Victoria Beckham.

Aspirująca projektantka mody poprzysięgła sobie, że już nigdy nie wróci do muzyki. Ponoć Emma, Geri, Mel B i Mel C nie przygotowują się jedynie do premiery powstającego na podstawie ich piosenek musicalu. Chcą wydać czwarty studyjny album i wyruszyć w kolejną światową trasę koncertową.

Dziewczyny są bardzo podekscytowane. Chcą powrotu zespołu, każda z nich ma mnóstwo pomysłów. Są zdesperowane, żeby Victoria również na to przystała. Pomimo tego, że czuje nostalgię wobec tamtych czasów, to zamknęła ten okres swojego życia. Teraz realizuje się w świecie mody - mówi jej znajomy.

bDYGSQhz

Lepiej sprawdza się w projektowaniu ciuchów, czy śpiewaniu? Przypomnijmy kilka jej kreacji:

bDYGSQhF
bDYGSQia
KOMENTARZE
(185)
gość
11 lat temu
Ona akurat tam najmniej śpiewała
gość
11 lat temu
Chyba jednak w projektowaniu :)
gość
11 lat temu
chyba w świecie mody lepiej jej idzie ;)
bDYGSQib
gość
11 lat temu
bo ona nie jest desperatką bez kasy jak reszta :] więc jej to wisi i nie będzie się wygłupiać i znów robić z siebie idiotki
gość
11 lat temu
są zdesperowane bo kasy brakowac zaczyna
Najnowsze komentarze (185)
fitflop shoes...
6 lat temu
fit flop sandals fitflop shoes on sale
http://tomssi...
6 lat temu
toms singapore store
cheap ray ban...
6 lat temu
ray ban australia cheap cheap ray bans australia
asics onitsuk...
6 lat temu
asics shoes singapore outlets asics onitsuka tiger
canada goose ...
6 lat temu
belstaff handbags macy's american express card login [url= goose uk[/url]
belstaff uk o...
6 lat temu
belstaff ebay shoes xoxo belstaff uk outlet
kAM8jw , [url...
9 lat temu
kAM8jw , [url= [link=
c7qFV6 cvtvg...
9 lat temu
c7qFV6 <a href="
bDYGSQhT
exx9LO , [url...
9 lat temu
exx9LO , [url= [link=
JBufC8 qxggt...
9 lat temu
JBufC8 <a href="
Jacek pisze:M...
9 lat temu
Jacek pisze:Ma pan racje ze procentowo przewf3z towarf3w rrsnapottem samochodowym u nas jest trochę większy niż w Zachodniej EuropieW ZE dużo role odgrywa transport wodny. Ktf3ry w Polsce został całkowicie zniszczony. Kilkanaście lat temu na Wisłę i Odrze pływały barki z towarami. W Warszawie i Wrocławiu były szkoły ktf3re szkoliły oficerf3w do obsługi taboru śrf3dlądowego. /Szkoła Żeglugi Śrf3dlądowej/. Był to najtańszy transport i ekologiczny. Nasze barki pływały po całej Europie. Często można było spotkać je w HamburguWadą transportu wodnego jak i kolej jest konieczność przeładunku towary co bardzo powiększa koszty. Rozwf3j kolei nie rozwiąże problemu przewozu towarf3w ani ludzi Zawsze trzeba dostarczyć towar samochodem a pf3źniej odbiorcy. Przy przewozach dom-dom to staje się nieopłacalne. Modernizacja kolei jest nastawiona na szybkość i komfort pasażerf3w. W tym kierunku idzie cały świat. Szybka i komfortowa kolej staje się konkurencja dla samochodu jak i samolotu. Przy masowych ładunkach gdzie wyładunek jest bezpośrednio u odbiorcy kolej zdaje egzamin.a0Samochody osobowe. W ZE transport publiczny jest dobrze zorganizowany. Dlatego duże miasta mogą sobie pozwolić na rożnego rodzaju bariery ograniczające wjazd do swoich centrf3wa0. Na tle ZE Polska wygląda bardzo złe. U nas cały czas panuje monopolista PKS, ktf3ry dość skutecznie blokuje konkurencja. Tam gdzie mieszkam jest tylko jedno bezpośrednie połączenie z Warszawy. Większość mieszkańcf3w pracuje lub uczy się a0właśnie tam ia0 jedynym rrsnapottem jest własny samochf3d.Dużym problemem są duże ciężarf3wki zwane TIR-ami. Możemy narzekać ze niszczą drogi, wyprzedzają .a0 Ilość TIR-f3w będzie zwiększała się i nic na to nie poradzimy. Transport to rozwf3j kraju. Spf3jrzmy jak siec autostrad oplata ZE a jak to mizernie wygląda u nas. Daleko jest nam do nich. Bez autostrad i drf3g szybkiego ruchu kraj stanie. Po prostu ni
gość
11 lat temu
Najmniej śpiewała Melanie C, potem Geri, potem Victoria.
Shiloih
11 lat temu
Chętnie bym się przeparadowała w kieckach jej projektu... Może za jakiś czas będzie mnie na ie stać
gość
11 lat temu
zdecydowanie w projektowaniu! genialne kreacje :)
...
Następna strona
bDYGSQiv