Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wodecki straci dom?

199
Podziel się

"Moi sąsiedzi stracili dorobek swojego życia".

Wodecki straci dom?
bDJpfHTV

Niedawna powódź spowodowała wielkie zniszczenia na dużym obszarze Polski. Zalane zostały między innymi podkrakowskie Winiary, gdzie swój letni dom ma Zbigniew Wodecki.

Nie mogłem uwierzyć, w to, co zobaczyłem. Moi sąsiedzi stracili dorobek swojego życia - mówi tygodnikowi Świat i Ludzie zszokowany muzyk. Moje straty są żadne w porównaniu z tymi, jakie ponieśli mieszkańcy tej okolicy.

To niestety może wkrótce ulec zmianie, gdyż woda do tego stopnia podmyła skarpę, na której stoi dom Wodeckiego, że praktycznie w każdej chwili może się ona zawalić.

bDJpfHTX

Rzeka Raba mocno podmyła skarpę - mówi zdenerwowany muzyk. Od tego tylko mały krok do zawalenia. Ostatnio cudem ocalał, ale każdy następny deszcze może oznaczać jego koniec.

bDJpfHUy
KOMENTARZE
(199)
gość
6 lat temu
Dzisiaj byłam na koncercie i jestem pełna uznania - talent i jeszcze raz talent.
gość
11 lat temu
to nie próchno "młodziutki gościu" tylko najwspanialsza i najuczciwsza osoba pod słońcem - Magdalena Pawlicka i wcale go nie pociesza tylko razem prowadzą program "Koncert Zacisza Gwiazd" - jak byś nie wiedziało "młodziutkie i piękne cielę" Myślę, że Jak będziesz miało 40 lat dzieciaki na ulicy będą wyzywać cię od staruchów, bo niestety na takich jakaś kara musi przyjść.
gość
11 lat temu
zawiść zazdrość to nasze cechy narodowe, wstyd i hańba!
bDJpfHUz
gość
11 lat temu
skąd u niektórych tyle zawiści i zazdrości? nie wiem po ile macie lat ale dla mnie już jesteście starzy!
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Trzeba było się ubezpieczyc jak b/prez. L.K
gość
11 lat temu
Letniskowy dom? inni stracili ten w ktorym mieszkaja na codzień Boze zero wyczucia, ale p****t
gość
11 lat temu
stać cie na nowy!!!!!!!!!!!!!!żal mi tych,którzy już nigdy się nie dorobią!!!
gość
11 lat temu
MOŻE oANA DOM PRZETRWA TEGO ŻYCZĘ
gość
11 lat temu
postawi sobie nowy stac go ma kase da sobie rade niech nie udaje biedaka a przy okazji niech pomoze chociaz jednemu powodzianowi
gość
11 lat temu
Ten kto napisał ten komentarz to cham nad chamami i p*****k do n-tej potęgi. Pokaż się gościu zobaczymy kto ty .Zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
nastrosz swoją czuprynę patafianie!
kysiu
11 lat temu
Przecież on też stracił jakiś tam majątek. Więc nie wiem dlaczego ktoś mówi dobrze mu tak??? Może i dobrze zarabia ale NIKOMU tego nie powinno się życzyć... Każdy kto tak mówi niech się zastanowi co by się stało jak by to jego spotkało... Trochę pokory....!!
bDJpfHUr
gość z wybrze...
11 lat temu
Najpierw wóda , potem woda Wcale mi nie będzie szkoda.
...
Następna strona
bDJpfHUT