Trwa ładowanie...
Przejdź na

Trenuje z Anią i Julią

211
Podziel się

Maserak "zarywa noce". Musi zatańczyć z obiema w finale "Tańca z gwiazdami".

Trenuje z Anią i Julią
bDJIZYkB

Zasady Tańca z gwiazdami są niezmienne od 11 edycji. W odcinku finałowym zawsze muszą zatańczyć zwycięzcy poprzedniej edycji. Do tej pory ten wymóg udało się ominąć tylko jednej osobie - Annie Guzik. Jak wykazały dalsze losy jej kariery, nie był to dobry pomysł. Nie warto zadzierać z TVN-em. To oznacza, że na najbliższą niedzielę Rafał Maserak musi przygotować dwa tańce z Julią Kamińską oraz jeden, pokazowy, ze swoją partnerką z poprzedniej edycji, Anną Muchą.

Znajomi Rafała obawiają się, że dla ambitnego tancerza treningi z dwiema partnerkami naraz mogą się źle skończyć. Wprawdzie Maserak bywał już posądzany o ADHD, ale podobno tym razem nawet on nie potrafi sobie poradzić z bardzo energicznymi dziewczynami, z których każda ma coś do ugrania. Dla Muchy to kolejna okazja, żeby się wylansować i podlizać dyrektorowi programowemu TVN, a Julia walczy o swoją pozycję w TVN-ie i o główną rolę w filmie o Tańcu z gwiazdami.

Wszystkie zaprezentowane w niedzielę choreografie muszą być więc na najwyższym poziomie. W końcu Rafał też ma o co zawalczyć.

bDJIZYkD

Rafał zawsze ciężko pracował - mówi Super Expressowi jego znajomy. Ale teraz nawet zarywa noce, żeby mieć czas na przygotowanie Muchy do występu. A to nie jest kaszka z mleczkiem.

bDJIZYle
KOMENTARZE
(211)
Linnaea
11 lat temu
ale J. ma schaby...
gość
11 lat temu
nie mogę patrzeć na tą kamińską i tępego maseraka....a TZG był od początku ustawiony...Glinka była lepsza!
gość
11 lat temu
Maserak-nareszcie trafiłęś na właściwą i młodą Kobietę i niech tak zostanie, bo następne Twoje wybryki, Cię wykończą .
bDJIZYlf
gość
11 lat temu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WYGRALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ty brzydulo powinnas przegrac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
11 lat temu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WYGRALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość77
11 lat temu
jak to ogladac wgl mozna ?!
BeatkaS
11 lat temu
Co prawda Julia jest pulchniutka, ale mimo kontuzji pokazuje klasę i doceniam to bardziej niż taniec Glinki. Z drugiej strony Kasia też jest fajna :) Hmmm... Nie wiadomo kto wygra, ale wolałabym jednak Brzydulę:) A poza tym Maserak to najlepszy z tancerzy tego programu... Kiedyś chciałabym go zobaczyć z najlepszą tancerką-Anią Głogowską, która ku mojej rozpaczy zawsze dostanie jakiegoś buraka, który tańczyć nie umie :(
gość
11 lat temu
Okropna sukienka Kamińskiej, wygląda jakby była w babcinej halce a buty nie do przyjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
z kaminską zatanczy trzy tanceeeee
gośćxd
11 lat temu
właśnie o tym samym pomyślałam xd
gość
11 lat temu
kamińska wyszła tutaj uroczo :)
Benigna.bloog...
11 lat temu
Powinien olać Muczę. Nawet mu nie podziękowała za zwycięzstwo.
bDJIZYkX
.>
11 lat temu
Wyrazy wspolczucia, ma na glowie dwie klody z parciem na kariere jednoczesnie heheh A AKminska - ona rzeczywiscie jest brzydula, twarz moze byc, ale figura - tragedia, wyjatkowo nieproporcjonalna - taka krepa dziewucha z malymi cyckami, do tego ramiona jak u faceta. Ani ladna ani tanczyc nie umie
...
Następna strona
bDJIZYlz