Trwa ładowanie...
Przejdź na

Klum i Seal będą mieli własne reality-show!

118
Podziel się

Program "Love’s Devine" ma pokazać, jak stworzyć doskonałe małżeństwo.

Klum i Seal będą mieli własne reality-show!
bDKrmfdx

Heidi Klum i Seal to jedno z najbardziej udanych małżeństw w Hollywood. Modelka i piosenkarz nigdy nie przechodzili kryzysu – a przynajmniej żadnego, który trafiłby do mediów. Oboje zgodnie twierdzą, że są dla siebie stworzeni i małżeństwo to najwspanialsza rzecz na świecie. Para postanowiła podzielić się tym szczęściem. Heidi i Seal niebawem wystąpią w reality-show pokazującym ich prywatne życie!
Program Love’s Devine ma na celu pokazać, że nawet osoby tak sławne jak modelka i wokalista mogą mieć normalne życie rodzinne. Para wzięła ślub w 2005 roku i od tamtego czasu jest nierozłączna.

Zgodnie wychowują czwórkę dzieci, troje własnych i jedno z poprzedniego związku Heidi. Ponoć małżonkowie zgodzili się na udział w reality-show nie dla pieniędzy, ale aby pokazać, jak "stworzyć doskonałe małżeństwo".

Oni naprawdę są bardzo zakochani. To wspaniali rodzice – powiedział przyjaciel pary. _**Uważam, że ludzie wiele się od nich nauczą.**_

bDKrmfdz

Czy Heidi i Seal powinni wpuszczać kamery do swojego domu? Do tej pory bardzo stronili od mediów i chronili dzieci przed rozgłosem. Mamy nadzieję, że ta decyzja nie zniszczy ich "doskonałego małżeństwa".

bDKrmfea
KOMENTARZE
(118)
gość
9 lat temu
a teraz się rozwodzą, eh życie...
gość
11 lat temu
motyyyyyyylek
gość
11 lat temu
uwielbiam go! on jest wspanialy!
bDKrmfeb
gość
11 lat temu
heheh te dzieciaki jakies za biale..pewnie nie jego;P a Klum wyglada jak lumpiara
ivss
11 lat temu
Nie wierzęm że to ich nie zrujnuje.
gość
11 lat temu
Jak był młodszy chorował na toczeń rumieniowaty układowy. To polega na tym, że tworzą się stany zapalne, a w jego przypadku układ immunologiczny zniszczył skórę twarzy.
gość
11 lat temu
wyglądają na na prawdę świetne małżeństwo. :) A Seal jest cudowny :D
daktyl
11 lat temu
blee
gosc
11 lat temu
w niemczech wszyscy lubia Heidy ... ma swoj program z Modelkami .... ladna miska jesc nie da on jest dobry to sie liczy ....
DODAgoHOME
11 lat temu
i stracą resztki godności. mało im?
gość
11 lat temu
Nie dla pieniędzy? A dlaczego innego sprzedawać swoją prywatność. Zawsze zadziwia mnie jak ludzie, którzy mają już miliony mogą ich chcieć więcej i więcej. Przecież tego się nijak nie da przeżreć...Wydawało mi się, że Klum i Seal są w miarę normalni. Ale chyba jednak wszyscy są tacy sami.
gość
11 lat temu
FUJ FUJ FUJ
gość
11 lat temu
wow! są razem aż 5 lat! niewiarygodne!
bDKrmfdT
gość
11 lat temu
I to niestety może zepsuć im tę sielankę> Obecnośc kamer w domu to zły pomysł.
...
Następna strona
bDKrmfev