Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie będzie ekranizacji "Metra"!

251
Podziel się

Józefowicz został na lodzie.

Nie będzie ekranizacji "Metra"!
bDIotnhN

Edyta Górniak ma problem z głowy. Janusz Józefowicz znów dał się ponieść swojej porywczej osobowości i w krótkim czasie udało mu się zniechęcić do siebie wszystkich potencjalnych sposorów. Jak donosi Fakt, poszło głównie o to, że choreograf nie dopuszczał w ogóle mysli, że ktoś mógłby zakwestionowac jego pomysły. A większość z nich okazała się niemożliwa do zrealizowania w polskich warunkach. Być może nawet w Hollywood miałoby problemy z urzeczywistnieniem pełnej rozmachu wizji.

_**Producenci próbowali wytłumaczyć panu Januszowi, że za bardzo dał się ponieść wyobraźni**_ - mówi osoba uczestnicząca w negocjacjach. Jak było do przewidzenia, wszelkie formy perswazji czy propozycje kompromisów nie spotkały się z jego zrozumieniem.

Najwyraźniej Józefowicz nie uczy się na swoich błędach - pisze tabloid. W środowisku artystycznym nie jest tajemnicą, że trudny charakter dyrektora Teatru Studio Buffo nieraz dał się we znaki jego współpracownikom. Plotkowano nawet, że przez swój upór choreograf omal nie zniszczył kariery swojej żony Nataszy Urbańskiej. Tym razem jednak Józefowicz może ukręcić bat sam na siebie.

bDIotnhP

Wyszło jak zwykle. Rozmowy zostały z hukiem zerwane, a Janusz się obraził... Postanowił teraz szukać sponsorów na własną rękę. Takich, którzy będą mu potulnie przytakiwać. Myślicie, że znajdzie?

bDIotniq
KOMENTARZE
(251)
gość
11 lat temu
Ale sukę ma zajebiaszczą, nie?
gość
11 lat temu
czemu on wiecznie wygląda na spoconego ?! a fuj
Joleńka
11 lat temu
Ale Natasza ma ciężkie życie z takim bucem
bDIotnir
gość
11 lat temu
szczerze mowiac moze tylko dlatego, ze jest taki trudny zrobil taki swietny musical. Jakos ci co nie maja konfliktow nie sa w stanie powtorzyc jego sukcesu. A co do ekranizacji lepiej zeby nie powstala niz zeby zrobili chalture w stylu polskiej kinematografii...
gość
11 lat temu
niech zrobi w końcu coś nowego a nie ciągle odgrzewane kotlety !!! i tak wytresowana nataszka !!!
Paula.
11 lat temu
szkoda
gość
11 lat temu
Szkoda. Metro jest cudowne
gość
11 lat temu
Nataszka go słucha i mu ulega we wszystkim więc niech sponsoruje "tatusia".
gość
11 lat temu
obleśny dziad,wiecznie tłuste włosy i świecący się r-j-fuj
gość
11 lat temu
jak zwykle nie ogolony taki niechlujny i niedoprany nie lubie ich oboje
gość
11 lat temu
czy on jest pijany czy nacpany bo jakis dziwny ma wyraz trarzy - zreszta jak zwykle, dobrze mu tak on uwaza sie za nie wiadomo kogo a jest tak przecietny ze takich jak on to jest w polsce na peczki
gość
11 lat temu
kiedyś go bardzo lubiłam teraz nienawidzę pajaca
gość
11 lat temu
dlaczego ta dziewczyna ma takie przerazone oczy????? czy on ja bije??????
bDIotnij
gość
11 lat temu
stary dziad niech już odejdzie na emeryturę i niech zabiera ze sobą tę swoją cyrkówkę
...
Następna strona
bDIotniL