Trwa ładowanie...
Przejdź na

Markowski ma nieślubnego syna

110
Podziel się
Markowski ma nieślubnego syna
bCxgOAYB

Dzisiejszy "Fakt" donosi, że Grzegorz Markowski - lider zespołu Perfect ma nieślubne dziecko – syna, starszego o osiem lat od jego córki Patrycji. Jest to owoc młodzieńczego związku muzyka z sąsiadką. Markowski szybko go zakończył (być może właśnie z uwagi na ciążę) i związał się ze swoją obecną żoną, Krystyną – to ona jest matką znanej wszystkim Patrycji Markowskiej. Anna, matka jego syna, nie utrzymuje kontaktów z piosenkarzem – podobno ma do niego żal za zostawienie jej samej z dzieckiem.

Nieślubny syn piosenkarza - 34-letni Piotr jest dyrektorem oddziału jednej z agencji ubezpieczeniowych. Nie utrzymuje kontaktu z ojcem ani z przyrodnią siostrą. Patrycja mówi: To prawda. Mam brata. Jednak sama nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo przecież po prostu go nie znam.

bCxgOAZe
KOMENTARZE
(110)
gość
14 lat temu
a bo to tylko markowski ma nieślubne dziecko,ja sama nie wiem czy nie mam gdzieś w świecie rodzeństwa
5 :)
14 lat temu
oni wszyscy mają po ...nascie dzieci na boku -- ale odkrycie .
gość
12 lat temu
To dosyc obrzydliwe, miec dziecko i zupelne sie nim nie interesowac. Jakim cudem Patrycja nie zna swojego brata? Przeciez wszystko dzieje sie w podwarszawskim Jozefowie. Podobno zona Markowskiego walczyla i walczy o usuniecie Piotra w niepamiec. Coz, za wszystko sie w koncu placi!
bCxgOAZf
gość
12 lat temu
Nie tak o G. Markowskim myślałam. Ksiądz w rodzinie i taki brak duszy do pierworodnego i Jego matki. Wstyd jakby duży !
diablica
14 lat temu
osz...k.... ale sensacja !!! jego sprawa i tyle.
Najnowsze komentarze (110)
Gość
rok temu
Goowno jest warta!!Ona musi byc najwazniejsza!!Co mialaby mu powiedzieć?!Witaj bracie POPROSTU!
Kaja
2 lata temu
A dlaczego nie próbowałam to poznać ?z zazdrości o ojca ?dla mnie Patrycja jest Zerem.ani ojcie ani siostra nie próbowali zaakceptować porządnego chłopaka,bo nie pasował do chorej rodziny balujacej i chlajacej ostro woďke. W ich domu były tylko balansu i PATRTCJA W TYM szambie dorastala
gość
5 lata temu
Mój mąż też ma siostrę przyrodnią ,której nie zna.On ma 68 lat, a ona 48. Tatuś pofolgował sobie ,a dzieci się nie znają chociaż mieszkają blisko siebie'
gość
6 lat temu
Powinnaś Się ciieszyć i go poznać bo gdy rodzice odejdą to bd miała chociaż jeszcze braciszka hehe. Ale z drugiej strony Patrycja jest taka sama chociaż jak widać Filip jej syn spotyka się z Jacka synami
gość
7 lat temu
kolejny d*pek co odpowiedzialności się bał..............wstyd.................
goœÌ
9 lat temu
260.. Huh, really? :)
gość
9 lat temu
taka super rodzina,ksiadz to jego brat,a o synu zapomnial,kryska jego zona tez jest dobra
gość
9 lat temu
k*****a i tyle
bCxgOAYX
gość
11 lat temu
gdybym byla Markowskim a naszczescie nie jestem i miala tyle waluty co on czego oczywiscie tez nie mam to pozwalabym takie scimodajnie jak pudelek do sadu albo i dalej (jak sie da) za takie moncenie i obrazanie prywatnej osoby. nikt nie jest idealny ale takimi bredniami to nawet ja sie nie najem chocbym umierala z glodu..
gość
11 lat temu
porzucenie dziecka,i zaraz potem wielbienie następnego...coś strasznego...podłość,jedno kochać a o drugim nie chcieć słyszeć..patologia...
Liliana Kurza...
11 lat temu
Witam Pana , Panie Grzegorzu. Pomijaąc fakt, ż Pana i Zespołu muzyka była i jest super.Nimniej uważm, że Pan o tym wie...Graatuluję take sukcesów Patrycji. W zasadzie piszę jako (niestety)persona po ampuacji.W lipcu ubr. kilkakrotnie widziałm Pana w Konstancinie. Z zawadu jestem niezależnym producentem radiowwym i taelewizyjnym. Robiłm reportaże. Ale arterits-choroba doścć trudna w dioagnozie- to powód amputacji. Piszę do Pana z wewnętrznej potrzeby , sądzc,że robię to w imieniu milionów ludzi przykutuyvch do wózka,aczkolwirek sprawnych intelektualnie. Takich jak Ja nie widzi się w Polsce. Ludzidka odwracają oczy, bądż opuszczają p[owieki na widk człowieka na wózku . Napisał Pan wiele czadowych tekstów, które pozodstały w duszy i choć muza nie gra, to One ich głęboki tekst same grają...Nawet, gdy beznadzieja ns ogarnia.A proszę mi wierzyć, że po ukończeniu AWF-u i piek9elnego dziennikarstwa0- jestem Swiadoma o czym piszę. Nie warto targać się na życie...choć czasem dusza wyje. Przechodząc do meritum i prosby...może Pan i Zespół napisze jakiąś logiczną piossenkę z tektstem o niepełonosprawnych ludziach w Polsce. Podaję swój nr. tel. (094)347-11-02 Serdecznie p0zdrawiam i ufam, że Pan skontaktuje się ze moją skromnąa osobą.
gość
12 lat temu
Wszystkie płyty i kasety na śmietnik. A P. Krystyna Markowska niech spojrzy w lustro i przyjrzy się czy to Ona czy diabeł.
gość
12 lat temu
Dalej istnieją rodziny Dulskich. Ot przykład panicza G. Markowskiego
gość
12 lat temu
Nie mogę Ci wiele dać, wcale nic nie dałeś ani tej dziewczynie, która Ci uwierzyła Grzegorzu nadęty. Była także młoda i naiwna. Te cechy nie usprawiedliwiają tylko Ciebie. Jak Ty się czujesz przez te 34 lata ? Chyba jak ostatni drewniany p****t.
...
Następna strona
bCxgOAZz