Nowy teledysk Nergala! "ZAJEBISTY!" (WIDEO)

359
Podziel się

Tropiciel sekt znów będzie pozywał?

Nowy teledysk Nergala! "ZAJEBISTY!" (WIDEO)

Zespół Behemoth, którego liderem jest Adaś Darski, największe sukcesy odnosi za granicą. Jego ostatnia płyta znalazła się nawet na prestiżowej liście Billboard. Teledyski kręcone przez Nergala i jego kolegów zazwyczaj mają budżety, których rodzime gwiazdy mogą im tylko pozazdrościć (diabelskich scenariuszy niekoniecznie). Obecnie Behemoth kręci klip do piosenki _**Alas The Lord Is Upon Me**_, który reżyseruje Dariusz Szermanowicz z wrocławską firmą produkującą klipy.

Całość jest niepokojąca, szalona i zła. Na planie pracowało ponad 70 osób i jest to na pewno nasza największa produkcja - chwali się na swojej stronie internetowej Adaś. Znajdziecie tam świetne ujęcia, dobre aktorstwo i absolutnie z****ty scenariusz.

To na pewno spodoba się znanemu tropicielowi sekt, Robertowi Nowakowi, który z chęcią wytoczy Nergalowi kolejny proces. Na razie opublikowano 1,5 minutową zapowiedź teledysku. Jak myślicie, będzie skandal? Czy facet, który pozuje uśmiechnięty na bankietach z Dodą, może jeszcze w ogóle szokować i budzić strach w przebraniu diabła?

KOMENTARZE
(359)
gość
10 lat temu
FUUUJJJ co to ma Qrde być!? ;/ zastanawiem się jakim on bedzie kiedyś ojcem jeżeli będzie miał dzieci.. to jakiś p*****l!! weźcie go odizolujcie od świata.. :|
gość
10 lat temu
DAMN ! wtf ... masakra jakaś ,samo patrzenie na to obrzydza ...
TSeTSe
10 lat temu
:)sensacyjne....dla ,,ciemnego ludu":)....normalnie Doda ,,na czarno":)
gość
10 lat temu
Lista Billboard-u nie jest prestiżowa. Prestiżowe może byc miejsce na tej liście - w przypadku behemotha było to miejsce 149. Jest to takie samo miejsce jak na przykład 600. I w jednym i drugim przypadku jest to ogon, który nikogo nie interesuje. Dodam jeszcze jedna ważna rzecz; było to notowanie w pierwszym tygodniu sprzedaży evangeliona (czy czegoś podobnie nazwanego). W skali roku behemoth nie mieścil sie w 1000; na rynku amerykańskim, to jest grupka anonimowa - znaja ja tylko jacyś zdziwaczali i zdziecinniali kolesie. W Polsce sa oni popularni, choć nie z powodów muzycznych (darcie Biblii i "romans" Adasia z Dodą). Na popularnośc muzyczna nie mają szans, bo nie maja pojecia o graniu czy śpiewaniu. Daja jedynie kiczowate przedstawienia czego ten teledysk jest dowodem. A tak na marginesie niech Adaś podrze Biblię w USA. On boi sie o tym nawet pomyśleć; nie tylko dlatego, ze skopaliby mu jego pedalski tyłek, ale skończyłyby sie te nędzne chałturki w USA, które w Polsce pozwalaja na w miarę dostatnie zycie. A jeszcze doczekałby sie paru spraw w sądach amerykańskich. Z jego dochodami nie byłoby go stać nawet na średniego prawnika.
gość
10 lat temu
Niepokojąco podobne do Silent Hill.
Najnowsze komentarze (359)
alex
6 lat temu
Nergal robi z siebie idiotę, żeby więcej zarobić. idiotyczne
jean
6 lat temu
baznadzieja
http://www.us...
7 lat temu
good articles
http://www.he...
7 lat temu
nice articles
http://www.ch...
7 lat temu
good share.
kk,,
8 lat temu
super!!!!!
gość
8 lat temu
dobre dobre
gość
8 lat temu
sam nergal to gówno
gość
9 lat temu
POCZYTAJCIE O TYM CO ON WYZNAJE...TO NIE MUZYKA TO NAWOLYWANIE...
gość
9 lat temu
A CZY POCHWALACIE TEZ SPALENIE BIBLII???ZASTANOWCIE KIM ON JEST.NAWET NIE WIECIE CO CZYNICIE.
gość
10 lat temu
Nie nazwałam bym tego muzyką...
Nikki Sixx
10 lat temu
"Wyszła na jaw chora psychika Nergala, jego zaburzenia. To p*****l. Takie rzeczy i uważać jej jeszcza za z*******e to psychole tak mówią" nie bluźnij. Wiele rzeczy robi się pod publikę. Mój chłopak - gitarzysta zespołu death metalowego pozuje na satanistę, a na prawdę jest ateistą. Jak większość metalowców. Ja sama niedługo zagram w teledysku, co prawda niskobudżetowym, ale za to równie "chorym". Why so serious ?
gość
10 lat temu
nie wzbudza on zadnego respektu on jest śmieszny - mysli ze jest inaczej jak se pomaluje oczy
gość
10 lat temu
jaki zal mi go!!!!!!!!
...
Następna strona