Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki: Rymanowski onanizował się tragedią!

504
Podziel się

"Mieliśmy patriotyczny samogwałt" - oskraża Kuba. Dostaje się całemu TVN24.

Wojewódzki: Rymanowski onanizował się tragedią!
bDXNwWeZ

W rozmowie z Piotrem Najsztubem we Wprost Kuba Wojewódzki skrytykował nie tylko urodę posłanki Beaty Kempy (zobacz: Wojewódzki: Nie mam ochoty GWAŁCIĆ KOBIET Z PiS-u!"). Postanowił wbić szpilę również dziennikarzom politycznym, którzy "onanizowali się" tragedią smoleńską. Głównie dostaje się jego znajomym z TVN24, którzy grali w tym od początku pierwsze skrzypce, a najbardziej Bogdanowi Rymanowskiemu, którego Kuba wymienia jako przykład tego, który "onanizował się narcystycznie". Jak to dziennikarz.

- Przeraziła cię katastrofa?

- Nie, mało tego, szybko wziąłem notesik i zacząłem notować... Najpierw u Bogdana Rymanowskiego usłyszałem pytanie do Aleksandra Kwaśniewskiego: "Dlaczego pana nie było w tym samolocie?". Kwaśniewski, wijąc się w zdekompletowanej garderobie, bo widać było, że się ubierał w pośpiechu, mówi: "Bo mnie tam nie zaproszono." Rymanowski brnie: "Ale jakby pana zaproszono, toby pan tam był - i co dalej...". Oczekiwał chyba od niego jakiegoś reportażu uczestniczącego, że powie: "Urywałoby mi łeb patrzący na przelatujące wokoło ręce, nogi oraz fragmenty poszycia...".

bDXNwWfb

- Wtedy łzy przestały ciec?

- Tak, bo zauważyłem, że polskie dziennikarstwo uwielbia narcystycznie onanizować się tragedią... A naród się dołączył. Mieliśmy patriotyczny samogwałt na cierpieniu.

bDXNwWfC
KOMENTARZE
(504)
gość
11 lat temu
To Kuba się z Figurskim onanizowali na antenie tak, że aż śmiechu nie mogli powstrzymać. Kubuś - mówisz o sobie
Akw
11 lat temu
Po wojewódzkim nawet pies nie zapłacze.
gość
11 lat temu
a Wojewodzki sam roztrząsa całą sprawę, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę opinii publicznej. Żenujące
bDXNwWfD
gość
11 lat temu
A ten szmatławy K. W. onanizuje się pieniędzmi i samochodami, bo tylko o tym potrafi mówić prymityw bez żadnych wartości - dwa 'autorytety' - on i Najsztub, zera moralne, dno dna...
gość
11 lat temu
swieta prawda.najbardziej mnie draznia 2 rzeczy jak polityk traktuje wyborce jak kretyna pozbawionego wlasnej inteligencji....i jak nachalnych pseudo dziennikarzy ktorzy nie zadaja pytania i nie sluchajac odpowiedzi szukaja w glowkach nastepego pytania .....zenada kto zatrudnil takich ludzi jak marciniak z tvnu.
Najnowsze komentarze (504)
gość
4 lata temu
Dobry artykul, dodalam twoja strone do ulubionych :)
gość
11 lat temu
co prawda to prawda
gość
11 lat temu
ma rację
gość
11 lat temu
Kuba ma rację, dokłądnie tak było- pytanie Rymanowskiego było żeną!!!!! oglądalam to wtedy, moi znajimi natychmiast wrzucili to na facebooka, nie wierzylismy,, ze dziennikarz z takim stazem pracy okazał sie takim debilem!
SZOKER
11 lat temu
WOJEWYUCKI TO DLA MNIE IDIJOTA SKĄCZONY JEST TOTALNYM DAŁNEL NIE POTRAFI SIĘ ZACHOWAĆ W******I GO Z POLSATU TO PODZEDŁ DO TVN I ZNOWU STRUGA PAWIANA ALE NIE JAK CHIIAŁ W NIEDZIELĘ TYLKO W TYGODNIU NIECH SIĘ TEN D***L SCHOWA POD ZIEMIE
Benigna.bloog...
11 lat temu
Wojewódzki staje na głowie, żeby nie wypaść z obiegu. Ale nikt już go nie chce. Ani TVN, ani inne stacje. Oczywiście przede wszystkim widzowie nie chcą go ogladać.
gość
11 lat temu
Kuba ma racje, on zawsze ma racje
Wojewódzki ru...
11 lat temu
wielu ludzi go nie lubi, ale ja go wręcz cenię, gdyż jest on innyu niż wszyscy i nie boi sie głośno wyrażać swoich opinii.. tutaj jest to wyraznie pokazane
bDXNwWfv
gość
11 lat temu
a Kraśko napisał ksiażkę zanim sie zaczęlo właściwe sledztwo...no to parodia jakas
gość
11 lat temu
Kuba ma racje!
jagi007
11 lat temu
Dojechał temat i tak powinno się robić! Za kogo przebrał się Kuba??
gość
11 lat temu
Nie tylko Rymanowski ale cała ekipa z TVN24 bo TVP to już od dawna szczekaczka PIS-u ale ich teksty to jak z kabaretu.Natomiast jak widziałam te smutne tygodniami gęby w TVN to włosy z głowy rwałam komu wciskają ciemnotę.
gość
11 lat temu
ma racje chłopak
gość
11 lat temu
a popieram, do kolejnych wyborów będzie orgia dotycząca katastrofy, pis bedzie chciał coś na tym ugrać
...
Następna strona
bDXNwWfX