Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kalata na okładce "Shape'a"...

377
Podziel się

Chudsza o 38 kilo była minister pracy i polityki społecznej zostaje celebrytką.

bCXDOUPp

Anna Kalata, 46-letnia była minister pracy i polityki społecznej, nie tylko straciła aż 38 kilo, ale zmieniła całe swoje dotychczasowe życie. W jej przypadku oznacza to zasilenie szeregów "celebrytek". Najwyraźniej uznała, że Polsce potrzebna jest jeszcze jedna - ona.

W nowym numerze Shape opowiada, co było pierwszym bodźcem do tak radykalnej metamorfozy. Wizyta w Indiach sprawiła, że zmieniła rozmiar 52 na 36.

Datę początku przemiany dokładnie pamiętam było to 15 czerwca 2007. Poleciałam wtedy do Indii jeszcze jako minister pracy i spraw społecznych, z krótką wizytą. Wtedy też po raz pierwszy poczułam się niewygodnie ze swoim ciele. I tego samego dnia po powrocie do Polski powiedziałam sobie: "Stop, nie jem!" Właściwie ta przemiana zaczęła się już w samolocie, gdzie nic nie zjadłam. Ogarnęło mnie jakieś metafizyczne uczucie: "Tak, to jedyna dobra droga" - wspomina.

bCXDOUPr

Kalata przekonuje, że nie korzystała z pomocy stylisty, ani dietetyka, ani nawet trenera. Wszystko zawdzięcza sobie i swojemu wyczuciu:

Nie nikt mi nie doradzał: ani w dobieraniu garderoby, ani w wyborze fryzury czy kolorów. To zrodziło się wewnętrznie: nagle zaczęłam patrzeć w sklepach na ubrania, które mierzyły młode zgrabne kobiety. Wiele lat nie chodziłam w dżinsach, teraz mam ich pełną szafę. Bardzo dużą rolę w przemianie stylu odegrały też Indie, które nauczyły mnie przede wszystkim miłości do kolorów. Poczułam w sobie magię barw, a myślę, że tego nie można się nauczyć.

Już boimy się Kalaty w Tańcu z gwiazdami, Kalaty w Gali, Kalaty w Vivie... Kalaty u Wojewódzkiego?

bCXDOUPS
KOMENTARZE
(377)
gość
10 lat temu
pięknie wygląda
gość
10 lat temu
niesamowita przemiana:)
gość
10 lat temu
na 2 zdjeciu wygląda jak by była z PiSu a na pierwszym jak z PO ;>
bCXDOUPT
marna prawda
10 lat temu
ona mówi o figurze, nie o zębach
gość
10 lat temu
w jej wieku powinna miec po takim odchudzaniu niejedrn,e obwisle cialo!!!
Najnowsze komentarze (377)
YGwC7n nkjjl...
8 lat temu
YGwC7n <a href=" [url= [link=
vvxbmfrm
9 lat temu
BagVyc <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Ło matko to sprzeczne z prawami natury.;d
gość
9 lat temu
super, piekna kobieta
krzak
10 lat temu
Tak mówią grube baby - bo co możesz grubasie powiedzić
gość
10 lat temu
Pudel, nie spazmuj...
gość
10 lat temu
niezła babka i tyle ;P
gość
10 lat temu
Obiektywnie!!! Schudła nie da się ukryć - a to odmładza bardzo, następnie fryzura, makijaż, ubranie i mamy jakieś 15 lat mniej. Fakt to widać zrobiła zęby no i Photoshop tez poszedł, ale wierzcie samo schudnięcie i fryzura dają Mega dużo.
bCXDOUPL
gość
10 lat temu
"Bardzo dużą rolę w przemianie stylu odegrały też Indie, które NAUCZYŁY MNIE przede wszystkim miłości do kolorów. Poczułam w sobie magię barw, a myślę, że tego NIE MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ." - GDZIE SENS, GDZIE LOGIKA?
gość
10 lat temu
a to byla super minister, dzień po nominacji kazała sobie przynieść na karteczce info co to jest PIT, CIT itp.:)
gość
10 lat temu
a ja jestem zwykłą kobietą,matką dwójki dzieci z najniższą krajową pensją nie stać mnie na trenerów,dietetyków nie mówiąc o operacjach plastycznych ale jestem z siebie dumna bo od pażdziernika zeszłego roku schudłam 21 kg z wagi 77 spadłam na 56 moi znajomi mówią że wyglądam na 18 lat a zmieniłam tylko dietę i trochę determinacji i wytrwałości teraz jest lato i świetnie się czuję w bikini
gość
10 lat temu
jak sie odchudzasz na spokojnie to i skóra się kurczy!!! wiem coś o tym :)
gość
10 lat temu
ale wygląda zajefajnie, to jej trzeba przyznać zmiana wspaniała!!
gość
10 lat temu
taaa.... a gdzie nadmiar skóry po 38 kg - pewnie się wchłoną ......
...
Następna strona
bCXDOUQn