Elin Nordegren: "PRZESZŁAM PRZEZ PIEKŁO!"

319
Podziel się

Była żona Tigera Woodsa po raz pierwszy opowiada o zdradach sportowca.

Elin Nordegren: "PRZESZŁAM PRZEZ PIEKŁO!"

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Amerykańskie media donosiły, że podczas negocjacji rozwodowych Tigerowi Woodsowi udało się przekonać żonę, żeby nie mówiła publicznie o tym, co wydarzyło się przez ostatnie dziewięć miesięcy. Informacje okazały się nieprawdziwe, bo Elin Nordegren udzieliła bardzo szczerego wywiadu magazynowi People. Numer z nią na okładce trafi do kiosków już jutro.

Rozmowy, na które złożył się wywiad, trwały dziewiętnaście godzin i zostały przeprowadzone przed i po rozwodzie. Elin zapewnia, że to jedyny wywiad, jakiego udzieli. Chce opowiedzieć jej wersję tego, co się stało.

_**Nie mogłam w to uwierzyć. Byłam w ciężkim szoku –**_ mówi Nordegren. Byłam wściekła i opłakiwałam koniec mojej rodziny, którą budowałam dla dzieci. Przeszłam przez piekło. Miałam depresję, nie spałam, włosy mi wypadały. Słowo "zdrada" w tyj sytuacji jest niewystarczające. Czułam się jak idiotka, gdy słyszałam kolejne doniesienia. Pytałam się, jak mogłam niczego wcześniej nie zauważyć. Czułam, że mój świat legł w gruzach. Teraz czuję się silniejsza, niż kiedykolwiek wcześniej. Wierzę w moje przekonania, decyzje i samą siebie.

Elin wyznała również, że chciała ratować rodzinę, jednak nigdy nie mogłaby już zaufać Woodsowi, że zdradził ją z ponad 120 kobietami. Zapewniła jednocześnie, że nie zabiera dzieci do Szwecji. Zostanie razem z nimi na Florydzie, żeby mogły być blisko ojca.

Przypomnijmy, że według ostatnich informacji Nordegren na sprawie rozwodowej otrzymała 100 milionów dolarów. Podczas wywiadu nie potwierdziła tych doniesień. Powiedziała jedynie, że "pieniądze nie dadzą jej szczęścia i nie odbudują rodziny".

KOMENTARZE
(319)
gość
9 lat temu
powinni go wykastrować!
gość
9 lat temu
Szkoda jej, ale nieżle na tym wyszła finansowo- jak bedzie dobrze gospodarowac gotówką, to praktycznie do końca życia nie musi pracowac, a zawsze może znaleźc sobie kogoś wartego zaufania. Co bedzie trudno, jak każdy koleś juz wie, ile ona ma na koncie:)
gość
9 lat temu
takie upokorzenie!!!biedna
gość
9 lat temu
ten tiger to down
gość
9 lat temu
Silna kobieta, nie wiem czy bym sobie z tym poradziła... tym bardziej że pierwszy dowiedział się świat, Ten frajer zrobił z niej idiotkę... Współczuje
Najnowsze komentarze (319)
gość
8 lat temu
Elin Nordegren to typowa nałożnica czarnucha. :D Rozjechana jak letni polski asfalt i g****a jak Gęś.
gość
9 lat temu
ale brzydal,jak one mogły z nim
gość
9 lat temu
piep.... p****t
gość
9 lat temu
współczuję jej.. naprawdę... faceci to świnie i tyle...
gość
9 lat temu
s*******z pier!!!
gość
9 lat temu
s*******z pier!!!
gość
9 lat temu
To niedopuszczające żeby tak . ; !!
gość
9 lat temu
a po kiego im taki ojciec :)))
djrage
9 lat temu
i teraz rozpocznie nowe zycie, oby spotkała jak najszybciej wartosciowego mężczyznę, któremu zaufa i który jej nie skrzywdzi
gość
9 lat temu
ZA 100 MILIONOW DOLAROW BYS SOBIE PORADZILA.
gość
9 lat temu
Jedyne mądre zdanie w tych komentarzach!!!!
gość
9 lat temu
co za down wielki sportowiec odmsiedmiu boleści !!!!!!
gość
9 lat temu
mnie facet zdradzał za darmo, już bym wolała 100 mln
gość
9 lat temu
mi ona sie wydaja niesamowicie madra fajna inteligentna uczuciowa i szczera babka
...
Następna strona