Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fraszyńska ma nowego faceta!

220
Podziel się

W końcu ułoży sobie życie?

Fraszyńska ma nowego faceta!
bDZsvpLV

Kiedy zdrada męża aktorki, Grzegorza Kuczeriszki, wyszła na jaw i stało się jasne, że bez rozwodu się nie obejdzie, znajomi bali się o jej stan psychiczny. Wiadomo, że Fraszyńska miewała depresję, co zresztą sama przyznała w jednym z wywiadów. Okazuje się, że po rozstaniu z niewiernym mężem zaskakująco szybko doszła do siebie. Jak donosi Fakt, na horyzoncie pojawiła się już nowa miłość. Kilka dni temu widziano aktorkę na spacerze w towarzystwie tajemniczego przystojniaka. Towarzyszyła im córeczka aktorki.

Na pierwszy rzut oka widać było, że cała trójka doskonale się dogaduje i świetnie czuje się razem - relacjonuje tabloid. Kiedy dziewczynka poszła pobawić się na plac zabaw, jej mama miała więcej czasu by skupić się na tajemniczym mężczyźnie. Zachowanie pary naprawdę dawało do myślenia i każdy mógł odnieść wrażenie, że ta dwójka ma się ku sobie.

Jola i jej przyjaciel zasiedli przy kawiarnianym stoliku i przy małej czarnej zajęli się rozmową. Tajemniczy mężczyzna co chwilę nachylał się nad Fraszyńską i szeptał jej coś do uszka. Nie zabrakło również czułych objęć i głębokich spojrzeń. Potem para udała się na spacer parkowymi alejkami, a aktorka jak tylko mogła dbała o swego towarzysza.

bDZsvpLX

Miejmy nadzieję, że ten związek gwiazdy zakończy się o wiele lepiej.

bDZsvpMy
KOMENTARZE
(220)
gość
11 lat temu
bardzo ją lubie :) dobra aktorka! powodzenia :)
gość
11 lat temu
i dobrze
gość
11 lat temu
fajna kobitka, nie wywyższa się, była u mnie w sklepie
bDZsvpMz
gość
11 lat temu
Powodzenia. :)
gość
11 lat temu
kocham moją córkę maję
Najnowsze komentarze (220)
gość
11 lat temu
Niezwykła kobieta, ma wielki urok.
gość
11 lat temu
Pani Jola jest taka sympatyczna. Bije z niej jakieś swoiste piękno i ciepło.
gość
11 lat temu
zcy jej jak najlepiej
gość
11 lat temu
%20/
hm:/.
11 lat temu
hm, żeby nie być wulgarnym... S*********.
hm:/.
11 lat temu
Z*******a jest w "Licencji na wychowanie":). Tak też jest z*******a, żeby nie było:).
gość
11 lat temu
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
gość
11 lat temu
szczęścia,ona jest wspaniała
bDZsvpMr
gość
11 lat temu
Ta kobietka ma w sobie b. dużo uroku! Ale chyba również problemy emocjonalne, bo wiąże się wciąż z lewusami.
gość
11 lat temu
super!
xirtam
11 lat temu
a minęłam ją niedawno, malutka z niej kobietka:) życzę jej duuużo szczęścia! zresztą WSZYSTKIM życzę :D
gość
11 lat temu
No to gratulcje i dużo szczęścia
gość
11 lat temu
jest najlepsza, piękna i ma talent - w skazanym na bluesa zagrała po prostu rewelacyjnie. Anka z Tychów. (PS jak tak czytam niektóre komentarze pełne jadu i żółci, to się zastanawiam czy w psychiatrykach macie dostęp do netu???)
gość
11 lat temu
uwielbiam ją, jest świetna!!! taka "dziewczyna z sąsiedztwa" - dla mnie to polska Jennifer Aniston, nawet jest podobna :) BARDZO SZCZERZE: SZCZĘŚCIA DUUUUŻO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDZsvpMT