Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jestem CIĘŻKA KROWA!" Maserak ODPADŁ!

808
Podziel się

Odcinek pełen niespodzianek...

"Jestem CIĘŻKA KROWA!" Maserak ODPADŁ!
bCZduhWt

Biedny Rafał Maserak. Ostatnie dwie edycje _**Tańca z gwiazdami**_ zdążyły go bardzo rozpieścić. Dzięki dyscyplinie i determinacji, którą narzucał również swoim partnerkom, udało mu się zdobyć Kryształową Kulę dwa razy pod rząd. Tym razem jednak najwiekszą przeszkodą w drodze na szczyt okazała się zbyt mało znana widzom "gwiazda". Nieobecna przez kilkanaście lat w kraju, praktycznie zapomniana aktorka z Psów Pasikowskiego, Agnieszka Jaskółka, wizerunkowo nie udźwignęła najwyraźniej zadania, które na nią spadło. Maserak i Jaskółka pożegnali się z 12. edycją programu w pierwszym odcinku, w którym oceniano występy pań.

Wiem, ze tobie jest dziwnie, że żegnasz się ze wszystkimi w pierwszym odcinku - stwierdziła filmowa "Andżela". Rafał rzucił się do zapewnień, że nie czuje żadnego dyskomfortu, ale trudno było mu ukryć rozczarowanie. Nie tak przecież miało być.

Mamy też za sobą pierwszy występ Edyty Górniak. Poprzedził go filmik z przygotowań, w którym zachwycony Jan Kliment wypowiadał się o swojej nowej partnerce:

bCZduhWv

_**Jest normalna, nie robi gwiazdorstwa!**_ - zachwalał. Quick-step w wykonaniu Edzi i Janka został dobrze, ale nie najwyżej oceniony. Iwona Pavlović wspięła się też na wyżyny dyplomacji, aby nie urazić największej gwiazdy tej edycji: Wszyscy czekali na twój występ, chylę czoła przed twoim talentem głosowym. Myślę, że złośliwcy będą czekac na twoje potknięcia, ci, którzy cię kochają, będą trzymać kciuki, a pozostali, mam nadzieję, będą spędzali z tobą miło czas.

Sama Edyta zdobyła się na samokrytykę, która miała zapewne przekonać do niej widzów:

Jestem ciężka krowa, po prostu. Mam ciężkie mięśnie - kokietowała. Oglądałam wszystkie edycje, zawsze identyfikowałam się z tymi emocjami, bardzo się cieszę, że tu jestem. Błysnęła również do kamery stabilizatorem, który zamontowano na jej kontuzjowanym biodrze. Żeby wszyscy wiedzieli, jak było jej ciężko.

Opłaciło się - po zsumowaniu ocen jury i głosów widzów, Górniak i Kliment znaleźli się na 1. miejscu. Tuż za nimi świetnie oceniona przez jurorów Patrycja Kazadi w parze z Łukaszem Czarneckim, a na trzecim Superniania.

bCZduhWB

Za tydzień pierwszy odcinek pełnej rywalizacji - na parkiecie zmierzą się zarówno panie, jak i panowie. Jak myślicie, kto następny do odstrzału?

bCZduhWC
bCZduhWW
KOMENTARZE
(808)
gość
10 lat temu
Edyta ładnie zatańczyła. I wcale się nie zachowywala nienormalnie, na jaką ją robicie :)
gość
10 lat temu
tutaj dowód ;) "Gdy skończyła 13 lat dołączyła do grupy VOLT, z którą zdobyła Vice-mistrzostwo Polski i Europy w tańcu DISCO DANCE w formacjach." Pati tańczyła w formacji Caro Dance o ile pamiętam.
MW
10 lat temu
Teraz Maserak będzie mógł poświęcić więcej czasu na d*****e Jaskółki.
bCZduhWX
gość
10 lat temu
czasami jak sie patrzy na edzie to tak stojac z boku mozna miec wrazenie ze ona ma cos z bania..nie wiem dlaczego ale na mnie robi takie wrazenie
gość
10 lat temu
Kazadi super tańczy...ale niestety nie jest amatorką,kiedyś dawała pokazy z dziewczynami ze swojej grupy w nieistniejącym już klubie Live.Dziewczyna potrafiła zahipnotyzować publikę...to były czasy...
Najnowsze komentarze (808)
gość
10 lat temu
słonica w składzie porcelany
gość
10 lat temu
słonica w składzie porcelany
gość
10 lat temu
oj grubaśne te kościska macioro do chlewu
gość
10 lat temu
biedny ten partner niani jak mu taka m*****a stanie na nogę...
gość
10 lat temu
Szkoda Rafałka on jest Mistczocha w tancu.
gość
10 lat temu
a ja mnie mam TVN-u!!!!!!!!!! WWWWWAAAAAAAAAAAAAA
gość
10 lat temu
'komentarze idiotów'
gość 1100
10 lat temu
"Jestem ciężka krowa" - JAK MYŚLICIE PO CO SIĘ TAK MÓWI??? WIADOMO, ŻEBY WSZYSCY ZAPRZECZALI!! "NIENIENIE"
bCZduhWP
gość
10 lat temu
kazadi jest taka śliczna i naturalna ... a tańczy najlepiej ... POWINNA WYGRAĆ
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
Jaskółka ma najpieknięjsze nogi! Tańczy z pewnoscia lepiej od niejednej Kalaty.
gość
10 lat temu
TANIEC Z BOTOXEM. Gorniak uzywa dopingu bo serwuje sobie zastrzyki przeciwbolowe a to niedozwolone.
gość
10 lat temu
nani zrobili krzywdę tym "strojem" - gorzej jej ubrac nie mogli...
gość
10 lat temu
patrycjo kazadi:troszeczke dluzsze te sukienki i bedzie OK:)PIĘKNIE ŚPIEWASZ!!!
...
Następna strona
bCZduhXr