Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kożuchowska, Guzik, Arciuch i Walach walczą o rolę!

456
Podziel się

Która zostanie żoną Karolaka?

Kożuchowska, Guzik, Arciuch i Walach walczą o rolę!
bDYkevud

Wszystkie cztery są bardzo zainteresowane główna rolą kobiecą w nowym serialu Dwójki pt. Rodzice. A jeszcze bardziej wynagrodzeniem za nią, które, według Super Expressu może wynieść nawet ćwierć miliona złotych. Jeśli chodzi o obsadę to na razie pewniakiem jest tylko Tomasz Karolak w roli ojca.

To serial komediowy, w którym rodzina - mama, tata oraz trójka dzieci - przeżywa różne zabawne sytuacje - mówi tabloidowi pracownik Dwójki. Karolak w roli ojca świetnie się sprawdzi.

O rolę jego żony walczą aż cztery aktorki. Podobno rywalizacja jest zacięta. _**Są to aktorki znane i lubiane przez widzów**_ - przyznaje osoba z produkcji serialu.

bDYkevuf

Podobno największe szanse ma jednak, jak już pisaliśmy, Małgorzata Kożuchowska: Widzowie ja po prostu kochają - twierdzi osoba z ekipy produkcyjnej. (Zobacz: Kożuchowska i Karolak zagrają w nowym serialu!)
.

Kożuchowska ma wprawdzie na koncie kilka komediowych epizodów, ale nadal najsilniej kojarzy się widzom z postacią wiecznie skwaszonej Hanki Mostowiak. Myślicie, że sprawdzi się w komediowym serialu?

bDYkevuG
KOMENTARZE
(456)
gość
11 lat temu
Kożuchowska! najlepsza ... ;D
gość
11 lat temu
Powodzenia Dziewczyny! Trzymajcie się i nie dajcei sobie w kaszę dmuchać
gość
11 lat temu
Jeżeli komediowy to Arciuch, lubiłam ja w nianii. Super grała karolinę . Wejherowo pozdrawia!
bDYkevuH
gość
11 lat temu
i jeszcze raz nieeeeeee
gość
11 lat temu
a ja bym chciała Guzik, albo Walach. Tamara i Goska odpadają. Co za duzo to nie zdrowo. A Karolak w rolo ojca to faktycznie NIEZŁA KOMEDIA :D
Najnowsze komentarze (456)
gość
9 lat temu
taaaaaaaak
gość
9 lat temu
Masz rację ja też Ją uwielbiam z filmu ,,Na Wspólnej,,
gość
9 lat temu
Masz rację
gość
9 lat temu
Kożuchowska najlepsza! Żadna inna!
gość
10 lat temu
arciuch strasznie ja lubie w niani
waniliowalenk...
10 lat temu
najfajniejszą z nich jest Magda Walach ; ) ale Kożuchowska też spoko ; )
gośću
10 lat temu
Kożuchowska będzie grała jego żonę :) i dobrze, bo chyba już sporo osób zapomniało jak w Kilerze świetnie grała,.. ;)
gość
11 lat temu
Arciuch puszkie zbiera już chyba,Guzik miss wiochy,Walach nuuda tylko Kozuchowska jest najładniejsza,najoryginalniejsza, najmądrzejsza
bDYkevuz
gość
11 lat temu
Kozuchowska taka święta a dzieci nie ma -skuteczna antykoncepcja się kłania
gość
11 lat temu
p. Walach oczywiscie super aktorka uwielbiam ja jak gra ma cos w sobie kobitka nie jest sztuczna super :) pozdrwwiam P Magde:)
gośćŻuj
11 lat temu
jestem za i nie przeciw ......przygotowanie wieloletnie no i mam słabosc do córki dyrektora chociaz mnie jej rodzice trzymali od niej jak najdalej bo sie bali jebym jaej nie przegadał
gośćŻuj
11 lat temu
na ulicy Korzuchowskiej chodzą same samogłoski bo spółgłoski są zajete patrz na tego wiercipiete nie usiedzi nie ustoi kazda rana mu sie goi kłapie wrzeszczy strzela okiem na blondyne z pieknym kokiem co juz scieła swoje włosy lecz wciaz talia jak u osy antracytem sie okryła bedzie nadstawiała ryła sama słodycz kapie z oczu radosc słonce z nich sie toczy co za baba z tej osoby pewnie zoną jest Zagłoby bo Zagłoba nie pokraka wciaż zalewa se robaka tak spółgłoska wychudzona spacerami do gawronachociaz stara to jest mło0da taka to jest jej uroda samogłoski,samogłoski wszystkie macie piekne noski piekne uszy i spojrzenia co mnie wprawia w lekkie drżenia to wibracje są secowe cała prawda jednym słowem
gość
11 lat temu
Jak można zatrudniać takiego kundla. Świetny z niego ojciec, nie ma co.
gość
11 lat temu
pudel macie stare info . plejada juz podaje ze to kożuchowska wygrała
...
Następna strona
bDYkevvb