Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda: "Oddałam PÓŁ LITRA KRWI"

1289
Podziel się

"Zagrałam koncert, mając mroczki przed oczami"

Doda: "Oddałam PÓŁ LITRA KRWI"
bDfFBbud

Dorota Rabczewska stara się dzielić czas między czuwaniem przy łóżku Nergala a koncertami oraz zachęcaniem do zapisywania się na listę dawców szpiku. Podczas festiwalu w Opolu sami zauważyliście, że Dodzie brakuje dawnej energii i wygląda na bardzo zmęczoną.

Pomimo przemęczenia i stresu Rabczewska nie ustaje w poszukiwaniach dawcy dla narzeczonego. W minioną sobotę piosenkarka wzięła udział w akcji Zostań dawcą i jako jedna z wielu uczestników oddała krew do badania zgodności szpiku.

Oddałam 0,5 litra krwi, a za kilka godzin, mając mroczki (nie mylić z braćmi) przed oczami, zagrałam koncert w Kielcach – pisze Doda na swojej oficjalnej stronie.

bDfFBbuf

Do rejestracji w bazie danych dawców nawołują także koledzy Nergala z zespołu Behemoth. Kto z Was się już zarejestrował?

bDfFBbuG
KOMENTARZE
(1289)
gość
10 lat temu
jesteś przygłupem ,ona propaguje dobrą rzecz ,
gość
10 lat temu
nie chwali się tylko zachęca ludzi....... i bardzo dobrze dzięki dawcom wielu ludzi dostanie szanse na życie
gość
10 lat temu
a po to żeby inni też oddali ,bo tego nie robią juz załapałeś tłumoku
bDfFBbuH
gość
10 lat temu
to ładnie z jej strony:)
gość
10 lat temu
Od kiedy to trzeba oddać aż pół litra krwi do rejestracji i badania na zgodność??! Chyba trochę przesadza... Może trzeba jeść to nie będzie mroczków...
Najnowsze komentarze (1289)
gość
10 lat temu
Dokładnie ! Doda przyzwyczaiła mnie do tego,że lubi być w centrum uwagi i obawiam się,ze cała ta sytuacja ze wsparciem Nergala to nic innego jak promowanie się,wszyscy o niej mówią jaka to ona jest wspaniała,dobra itd. Jak dla mnie to głupota. Jej zachowanie tylko mnie utwierdza w przekonaniu o tym jaka to g****a i pusta kobieta.
gość
10 lat temu
Doda i Nergal to wstrętni ludzie, bardzo żli o złych emocjach ,oby takich było jak naj mniej
gość
10 lat temu
czas na pomnika
gość
10 lat temu
więcej nie biorą, bo na pysk byś padła...
gość
10 lat temu
Pierwszy raz żadna stacja krwiodawstwa nie weźmie 0,5 litra . Osobiście oddałem 35 litrów i wcale nie robię z tego żadnej sensacji ! A znam ludzi którzy oddali znacznie więcej niż ja. Jak przekroczysz w krwiodawstwie 20 litrów to możesz się zgłosić na tej stronie.
gość
10 lat temu
no to fajnie
gość
10 lat temu
jeju, czytając te komentarze, byłam w szoku! Fakt, Doda nie była nigdy wzorem, ani nic podobnego, ale teraz, kiedy znalazła się w takiej sytuacji, ludzie jeszcze po niej jeżdżą. makabra. ;/.
Benigna.bloog...
10 lat temu
Czyjej krwi? Tej z kroplówki?
bDfFBbuz
Gość 25
10 lat temu
Cieszcie się w ogóle, że dała tą krew, ludzie. A wy nie daliście krwi, i zamknijcie się, bo gadacie, a sami byście tyle ile Doda nie oddali .
żabunia
10 lat temu
bez przesady..oddaje krew regularnie i oddaje sie jednorazowo 450ml i niech Doda nie pajacuje...po tym nie ma się mroczków....no chyba ze jest sie tak glupim i wiedząc ze sie bedzie oddawalo krew nic tego dnia nie je.....
gość
10 lat temu
trudno ocebniać jej psotępowanie, ale zadac można pytanie czy to jest miłość czy robota na pokaz ...?
koziołek_mołe...
10 lat temu
ahahaha to dwuznaczne:D
gość
10 lat temu
już by ten kurwion zszedł ze sceny. teraz ma show pt. szpik. beeeeeeeee
gość
10 lat temu
Nie ma się czym chwalić, jednorazowo oddaje sie 450 ml krwi. Prawdziwi honorowi krwiodawcy, mający po kilkanaście oddanych litrów na koncie (i więcej) ni robia z tego szumu jak ta .........
...
Następna strona
bDfFBbvb