Hanna Lis wraca do "Wiadomości"?!

558
Podziel się

Ma "uratować" Jedynkę... To dobry pomysł?

Hanna Lis wraca do "Wiadomości"?!

O kiepskiej sytuacji finansowej Jedynki mówi się już od dawna. Wyniki nie są zadowalające, a widownia coraz częściej wybiera inne programy telewizyjne. TVP1, której pozycja była niegdyś nie do zachwiania, coraz częściej staje się kanałem trzeciego wyboru. Szykują się więc poważne zmiany na najważniejszych stanowiskach.

We wtorek ma się odbyć zebranie zarządu kanału. Jak donosi Rzeczpospolita, z funkcji dyrektora zrezygnował już Witold Gadowski. Na jego zastępczynię typowana jest Iwona Schymalla, która jest prezenterką TVP od kilkunastu lat. Zmiany nie ominą ponoć również redakcji Wiadomości.

Jak donosi Presserwis, Jacek Karnowski będzie się wkrótce żegnał ze stanowiskiem szefa programu informacyjnego. Ponoć jego miejsce miałaby zająć... Hanna Lis, która odeszła z Wiadomości w kwietniu zeszłego roku. Gazeta Wybrocza twierdzi, że o stanowisko będzie również walczył obecny rzecznik prasowy TVP, Jacek Snopkiewicz, który w 1989 roku odpowiadał za start programu. Ten nie chciał jednak skomentować tych doniesień. Szefa "Wiadomości" wybierze nowy dyrektor Jedynki - powiedział dziennikarzom.

Co o tym myślicie? Chcecie, żeby Hania wróciła na wizję? Byłaby to duża sensacja po jej dramatycznym odejściu.

KOMENTARZE
(558)
gość
9 lat temu
Nudna? Dziecko, wiadomości to nie Taniec z Gwiazdami.
Elinda
9 lat temu
Trzeba jej po prostu postawic pomnik :/ Tak będzie najlepiej :/ Okropne czasy!!!
gość
9 lat temu
a ja chcę jest super dziennikarką ,brawo Haniu trzymam kciuki
gość
9 lat temu
Wciskanie na siłe widza TVP1, nie lubianej przez wiekszosc, Hanki Lis zapewne nie podniesie ogladalnosci. Dziwi mnie fakt, ze krezusy TVP1 tego nie widza. Chca widzcow dalej karmic przeterminowana karma, az dostana niestrawnosci.
gość
9 lat temu
JAK ONA POWRACA DO TVP 1 ZACZYNAM W TAKIM RAZIE OGLADAĆ PANORAME DZIĘKI NARAZIE PA PA !!!!
Najnowsze komentarze (558)
PRZYPADKOWY O...
6 lat temu
proszę wszystkich tworzących telewizję tylko nie ta pani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WIDZ
6 lat temu
gdyby tyle osób kazało mi kupić siodło dotarło by do mnie że bóg stworzył mnie osłem..............tyle osób dziękuje tej pani i nie chce jej oglądać na wizii a ona dalej swoje...........
gośćPAWIK
9 lat temu
TYLKO NIE LISICA. prosimy o kogoś uczciwego i medialnego.
gośćSTARSZA ...
9 lat temu
NIE PRZEŚLADUJMY TYLKO TYCH CWANYCH PAŃ CO ODBIJAJĄ MĘŻÓW MĘŻCZYŻNI ROZWIJAJĄ SIE DO LAT TRZECH A POTEM TYLKO ROSNĄ I ŚLINIĄ SIĘ DO OBCYCH PAŃ TO SĄ MAŁE DZIECI CWANA BABA ZROBI Z NIM CO CHCE TO PUSTAKI.
gość
9 lat temu
ta żona cudzych mężów jest już bardzo nadgryziona zębem czasu pomarszczona okrutnie co nie dziwi przy częstej zmianie partnerów
gość
9 lat temu
Hanna Lis to pycha zabardzo ją rozpiera i za to co zrobiła swojej koleżance Rusin Lis powinien ją zostawić bo Kinga jest Fajniejsza i dzieci są jego,aona niech się puszy.
gość
9 lat temu
nie usiłuj nam wmówić że Lisica to intelektualistka, w TVP wspominają że po wcisnięciu jej do telewizji przez rodziców -partyjnych dziennikarzy nie znała postawowych faktów z historii Polski.Poza tym antypatyczna odęta nienawidzona przez widzów żona cudzych mężów...
gość
9 lat temu
No właśnie, nie pamiętasz jak się ta "jej młodsza wersja nazywa". Taka to wersja.Nie ważne, że młodsza, ale że gorsza. Pani wyszyńskiej też nie pomoże fryzura a la Lisowa i rozjaśnione włosy, skoro pod kopułą nie to samo!
gość
9 lat temu
Nigdy więcej tego sztucznego wyniosłego zdradzieckiego babola
gość
9 lat temu
nie chcemy już nigdy oglądać tej żony cudzych mężów!!!
gość
9 lat temu
oby to niemoralne dwulicowe i wyniosłe b****o nigdy już nie występowało publicznie!!!
gość
9 lat temu
Jezu zlituj sie aby to b****o nigy juz nie wystepowalo publicznie
gość
9 lat temu
NIE CHCEMY TEJ WREDNEJ CO ROZWALA RODZINY A TERAZ JESZCZE GORZEJ BEDZIE NIECH SIEDZI W NORZE PRECZ Z NIĄ !!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
przestanę płacić abonament
...
Następna strona