Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dzieci Michaela wystąpią u Oprah!

132
Podziel się

Królowej amerykańskich talk-show udało się namówić mamę Jacksona na wywiad z Prince'm, Paris i Blanketem. Czy to dobry pomysł?

Dzieci Michaela wystąpią u Oprah!
bDJpjHDV

Od śmierci Michaela Jacksona w czerwcu zeszłego roku, jego dzieci unikały mediów. Poza jedną, najwyraźniej wymuszoną przez ciotkę Janet wypowiedzią Paris na pogrzebie, nie występowały publicznie. Teraz jednak Prince Michael, Blanket i ich siostra zamierzają udzielić pierwszego wywiadu. I to u nie byle kogo - pojawią się u amerykańskiej królowej talk-show, Oprah Winfrey.

Jak twierdzą informatorzy magazynu The New York Daily News, w ostatnią sobotę Oprah odwiedziła matkę Michaela, Katherine, w posiadłości piosenkarza w Encino w Californi. Rozmawiała zarówno z nią, jak i z ojcem Joe, zwiedziła też całą willę. Mimo że Jaco bardzo dbał o prywatność swoich dzieci, jest niemal pewne, że Winfrey udało się umówić z nimi na wywiad. Na jej kanapie mają pojawić się w finale obecnego, 25. sezonu programu _**The Oprah Winfrey Show**_.

Dodajmy, że 13-letni Prince, 12-letnia Paris i 7-letni Blanket nigdy nie udzielali wywiadów - zarówno w prasie, jak i w telewizji. Czy robienie z nich teraz gwiazd to na pewno dobry pomysł? Wydaje nam się, że chwilowo mają już wystarczająco dużo problemów.

bDJpjHDX
bDJpjHEy
KOMENTARZE
(132)
ALEXA
10 lat temu
JESTEŚ CHYBA ZA BARDZO W SOBIE ZAKOCHANA NIE ZAZDROSZCZĘ TWOJEMU MĘŻOWI KTO SIĘ ZE MNĄ ZGADZA
EMILIA STONER
10 lat temu
jestem piękna i kochana i z was wszystkich WSPANIAŁ po prostu jestem KOCHANA I NAJPOPULARNIEJSZA dobrze się uczę i mam wspaniałą osobowość po prostu the best a teraz wyjechałam do londynu i wyszłam za mąż kocham ten portal pudelek jest super super i mogę sobie czasem popisać o moim ciekawym życiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
boże co za tupet!!!!
bDJpjHEz
gość
10 lat temu
kocham majkela i byłam smutna jak usłyszałam ze on niezyje teraz SŁUHAM CODZENIE JEGO PIOSENEK
miłka20
10 lat temu
ale Blanket ma 8 lat lubię Janet i kocham te dzieci
gość
10 lat temu
I tak właśnie ginie dla pieniędzy coś, o co ktoś starał się całe życie i co przysporzyło mu wiele, bardzo wiele kłopotów. Cóż, mam tylko nadzieję, że młodzi podołają temu zadaniu, bo jeśli nie - będziemy patrzec, jak bliscy ludzie niszczą legendę...
gość
10 lat temu
ten malutki najbardziej podobny do MJ... szkoda, że je będą gdzieś ciągać, ale w sumie to naturalna kolej rzeczy - wszyscy się będą jarać itp... Tyle, że to dzieci... Nie mogą poczekać aż dorosną?
gość
10 lat temu
Ale te dzieci sa ohydne!
mikejla$$$
10 lat temu
syn michaelan to przystojniak
gość
10 lat temu
Nie wiem, czy to by się spodobało Michaelowi. Ale ja chętnie zobaczyłabym ten wywiad.
gość
10 lat temu
dla ogladalnosci i by przypomniec swiatu o MIchaelu --- oczywiscie tylko i wylacznie dla kasy
gość
10 lat temu
doroslym brak wyobrażni,robią dzieciom krzywde
gość
10 lat temu
Kochamy Cię Królu Michaelu!!!!
bDJpjHEr
ivss
10 lat temu
Tym dzieciom to w niczym nie pomoże.
...
Następna strona
bDJpjHET