Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda atakuje Radka: "NAWET NIE ZADZWONIŁ!"

1784
Podziel się:

"Nie był w szpitalu nawet po mojej operacji kręgosłupa!" Co powiecie o takim mężu?

Doda atakuje Radka: "NAWET NIE ZADZWONIŁ!"
bEKzIZmd

Po diagnozie lekarskiej Nergala Doda na własnej skórze testuje prawdziwość powiedzenia, że "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Przyznaje, że wielu ją zawiodło. Udowodnili, że byli z nią tylko "dla lansu", a tak naprawdę nie obchodzą ich jej prawdziwe problemy. Najbardziej i po imieniu dostaje się jej byłemu mężowi, Radkowi Majdanowi, który podobno tak bardzo ją kochał, a teraz nie zdobył się nawet na jeden telefon. Więcej - nie zdobył się na niego nawet, gdy to ona leżała w szpitalu!

Co powiecie o takim mężu? Wyobrażacie sobie - nie odwiedzić w szpitalu osoby, z którą spędziliście tyle lat?

Takie sytuacje obnażają prawdziwe intencje - mówi Doda tygodnikowi Gwiazdy. I przyjacioł i znajomych. Od razu czarno na białym widać, kto jest przy tobie, bo chce się przylansować. Jestem w szoku.

bEKzIZmf

Jestem osobą, która w obliczu choroby zadzwoniłaby do byłego męża i powiedziała: "Słuchaj, stary, nie lubię cię, ale jest problem, więc dzwoń jakby coś." Mój były mąż absolutnie nie zadzwonił. Zresztą wcale mnie to nie dziwi. Nie był w szpitalu nawet po mojej operacji kręgosłupa, więc wcale tego nie oczekiwałam.

Jak twierdzi Doda, często zwykli znajomi albo zupełnie obce osoby potrafią okazać więcej życzliwości niż "najbliżsi". Na szczęście są wyjątki: Mój menedżer Jareczek okazał się świetnym przyjacielem. Koledzy Nergala też wyszli z tego testu obronną ręką - wylicza. Nergal jest bardzo wzruszony postawą swoich przyjaciół, czego ja niestety nie mogę powiedzieć o niektórych swoich**.**

Te słowa mogą naprawdę zaszkodzić "ocieplonemu" wizerunkowi Radka. Co byście sobie o nim pomyśleli na jej miejscu?

bEKzIZml
bEKzIZmG
KOMENTARZE
(1784)
gość
11 lat temu
Majdan to starzejący się lovelas, łysol i brzydal
gość
11 lat temu
majdan wygląda na chama ,zresztą bramkarz beznadziejny
gość
11 lat temu
widocznie nie chce sie narzucać, maja juz swoje osobne światy.
bEKzIZmH
gość
11 lat temu
ale zadzwonić powinien ,przynajmniej
gościuwa
11 lat temu
Przecież się z nim rozwiodła. A rozwód wcale nie odbył się w zgodzie i z klasą. To czego ona od niego chce?
Najnowsze komentarze (1784)
gość
10 lat temu
zedoda sroda jest g****a krowa z wypalonym mozgiem i sztucznym ryjem
gość
10 lat temu
i dobrze zrobił
gość ania i ...
10 lat temu
kochanie moje dodrze się tak jaaaaaaaaaaaaaaaaaa nic nie mnie dody radek ok teraz miłość ????????????????? nergała ....................
gość
11 lat temu
ZA TYLE OBELG OD NIEJ MIAL ISC W ODWIEDZINY DO SZPITALA.JEDNAK POTWIERDZA SIE ZE TA RABCZEWSKA MA POZADNA PALME WE LBIE.
gość
11 lat temu
Jak zrobić szum wokół własnej osoby??? Doda zrobi wszystko, by ten szum nigdy nie ucichł.... Media itp..... Gówniara jedna - we łbie się jej poprzewracało od tej kariery!!!
gość
11 lat temu
????????????? wiekszosc fanow dody to dzieci co nie
gość
11 lat temu
skończcie z tą wariatka, po co media tak o niej piszą,są ważniejsze sprawy, a nie jakas d****a!
gość
11 lat temu
gdy radek mial problemy ona pierwsza publicznie oglosila, ze nie chce go znac; potem go obsmarowala w prasie, wysmiewala sie z niego i nie szczedzila zlosliwosci a teraz nagle oczekuje od niego wsparcia? mysle, ze radek jest lepszym przyjacielem od tej calej dody
bEKzIZmz
gość
11 lat temu
nawjeżdzala na niego a teraz czego czekuje? oko za oko, ząb za ząb...
.
11 lat temu
Oooo , Majdan trochę zaćpał . Fajne ma oczka, nie ma co ;d .
gość
11 lat temu
ZOSTAWCIE DODE CO ONA WAM TAKIEGO ZROBIŁA !!!A MOŻE PATRZCIE NA SIEBIE!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Pewnie mu dobrze za skórę zalazła.
gość
11 lat temu
A ja jak bylam chora tez moj byly chlopak do mnie nie zadzwonil
kurcia domowa
11 lat temu
[Niech ocierając łezkę z oka poogląda sobie teraz te filmy, co je zamieszczała na internecie. Ona i jej mąż w sex akcji...... hehehe. I po co to było? Macie naocznie , że małżeństwo tylko na sexie się nie opiera, musi być między nimi przyjaźń, a sex w parze jest ich tylko tajemnicą. Wywlekali to na ekrany monitorów, żeby sobie ludzie pooglądali za opłatą. Teraz tylko smród pozostał po ich tym niby małżeństwie i sexie. Pozostały nienawiść między nimi i wzajemna wrogość. Namiętność i sex rodzi potem nienawiść i wstręt do sobie. No cóż......Bóg przez ten wypadek z uszkodzeniem kręgosłupa chciał powiedzieć coś Dodzie. Żeby się opamiętała. Lepiej późno niż wcale. Teraźniejsza Doda bardziej mi się podoba bo zmądrzała i spoważniała. Nieszczęście uszlachetnia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKzIZns
bEKzIZnt
bEKzIZnu
bEKzIZnv
bEKzIZnw
bEKzIZnb