Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sara May: "Edyta STOCZYŁA SIĘ MEDIALNIE!"

403
Podziel się

"Fochy, płacze, żenujące wyznania o życiu prywatnym, słabe płyty i brak koncertów" - wylicza.

Sara May: "Edyta STOCZYŁA SIĘ MEDIALNIE!"
bDYHHQZh

Po mało eleganckim rozwodzie na łamach tabloidów Edzia Górniak postanowiła odzyskać sympatię fanów i zgodziła się na udział w Tańcu z gwiazdami. Zapewne za namową swojej nowej menedżerki, Mai Sablewskiej, piosenkarka postanowiła udowodnić, że nie jest histeryczką, a jej wcześniejszy wizerunek to wina Darka Krupy.

Zdaniem znanej "specjalistki od show-biznesu", Sary May, Edzia popełniła błąd, który ją pogrąży. Oczywiście skrytykowała ją na swoim blogu:

Powiedzmy sobie szczerze, że program "Taniec z gwiazdami " nie ma już takiej siły rażenia jak podczas pierwszych edycji. Gwiazdy tam występujące w większości trudno zaklasyfikować do kategorii gwiazd. Niestety trudno również nadać im miano osób medialnych, znanych bądź lubianych. Udział Edyty Górniak w tym przedsięwzięciu jest zauważalny, bo jako jedna z niewielu naprawdę jest gwiazdą. Dziwi mnie jednak jej decyzja o tańczeniu, zwłaszcza, że miesza się z bandą jakiś dziwnych cudaków.

bDYHHQZj

Maja Sablewska miała mocno zająć się odbudowaniem wizerunku Edzi, który został nadszarpnięty przez jej fochy, płacze, żenujące wyznania o życiu prywatnym, słabe płyty i brak koncertów - wylicza. Niestety na dzień dzisiejszy żadnych efektów nie ma. Edyta poprzez udział w tym programie stoczyła się medialnie. Gwiazda takiego formatu nie powinna koncentrować się na tarzaniu po podłodze, zwłaszcza, że jest wokalistką, która została obdarzona wielkim talentem. Nie uważam, że Sablewska cokolwiek w karierze Edzi zmieniła i jestem przekonana, że wiele się w tej kwestii nie zmieni. Śmiem twierdzić, że długo ze sobą nie wytrzymają a współpraca skończy się nagłym rozstaniem.

bDYHHQZK
KOMENTARZE
(403)
gość
11 lat temu
fakt, ze górniakowa skompromitowala się tym swoim dziecinnym glosikiem i fochami, ze tańczy gorzej od innych, chciała być najlepsza, ale jej nie wyszło.... sra maj nadaje sie do filmów porno, nie powinna otwierać buzi w celu mówienia
gość
11 lat temu
"dziwny cudak" - to ta cała Sara May vel Szczołek.
gość
11 lat temu
No akurat Gołota cudakiem nie jest a w boksie zawodowym osiagnał nieco wiecej niż Edzia w spiewie a co do reszty trudno sie nie zgodzić choc to kazdy mógł przewidziec poł roku wczesniej.
bDYHHQZL
gość
11 lat temu
w takim razie Saruniu ty się bardziej stoczyłaś
gość
11 lat temu
a może tu po prostu o kasę chodziło? O szybki zarobek??
Najnowsze komentarze (403)
gość
10 lat temu
Edyta sie Sarciu ma z czego staczac ...tobie to niegrozi ...DNO
gość
10 lat temu
Saro spójż na siebie,twoja głupota przewyższa głupotę poityków z samoobrony
gość
11 lat temu
Saro May, popatrz na siebie.
gość
11 lat temu
A kim ta Maja jest widać że Jej z butów słoma wyłazi a krytykuje innych.
gość
11 lat temu
ta sraka maj wygląda jak bladź ze wsi, nikt nie zna nawet jej jednej piosenki, a wypowiada sie na temat innych osób, które jakie by niebyły maja jakis repertuar i sukcesy za zobą. żenada.
Zuza Wieśniar...
11 lat temu
Ta Stara May to taka sama wariatka jak ta Edyta, widać po tym jak jest ubrana. Ta RĘKAWICZKA to z Castoramy, a służy do mieszania gorącej smoły do papy - na dachy.
gość
11 lat temu
a ta sara may jest cała powalona
gość
11 lat temu
niech ktoś te pseudo gwiazdę sarę mey wykopie z tego pudelka po co wogóle mówić o kimś takim,kogo obchodzą jej wywody?kto to u diabła jest?
bDYHHQZD
gość
11 lat temu
Edzia to pasztet nawet Sara wygląda lepiej niż ta stara botoksiara Górniak!
gość
11 lat temu
WSZYSTKO CO NAPISANE TO SW.PRAWDA A JESZCZE TEJ WARIATCE ZASZKODZILO
gość
11 lat temu
eee kto to jest?
gość
11 lat temu
Bzdety. Nigdy nie zbliżysz sie p. Szczołek do poziomu Edyty. Nie masz szans,
gość
11 lat temu
"pani Sara" chyba sama nie wie co robi i mówi, zazdrości bo jej nie chcą.. haha no i w swojej pustej makówce tylko się tworzą historyjki na czyjś temat a nie swój, "pani S.M." śmiem twierdzić że sama nie wie kim jest i błądzi w mediach nie wie za czym, niech weźmie miotłe i pozamiata całą ul. Woronicza to będzie lepsze!
gość
11 lat temu
Kretynka do psychiatry.
...
Następna strona
bDYHHRaf