Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak POBIŁA Dodę!

392
Podziel się

Edzia królowała na okładkach czasopism przez trzy miesiące z rzędu.

Górniak POBIŁA Dodę!
bDHGhEmZ

Od kilkunastu miesięcy trwa regularna wojna na obecność w mediach czy ilość okładek magazynów między Dodą a Edytą Górniak. Do tej pory większość bitew wygrywała Rabczewska, której regularne pojawianie się w środkach masowego przekazu zapewniały jej skandale, które z chęcią i pożądanym skutkiem udało się jej wywoływać. Ostatnio jednak raczej zarzuciła tą strategię, na czym zyskała oczywiście jej największa rywalka, rozwiedziona i wypuszczona "z garnka z klejem" Edzia.

Według zestawienia, które przygotowała dla nas firma Press Service Monitoring Mediów, w ciągu ostatnich trzech miesięcy w mediach zdecydowanie królowała Górniak. Znalazła się na okładkach aż 37 razy (!), podczas gdy Dorota "jedynie" 22 razy. To zdecydowane odwrócenie trendu, który do tej pory był przychylny Dodzie.

Przyczyny są zapewne dwie: po pierwsze, w ostatnim czasie Rabczewska skupiła się na opiece nad swoim ciężko chorym narzeczonym, Adamem Darskim. Odwołała wydanie płyty i jej promocję. Z drugiej jednak strony, poszukiwanie dawcy dla Nergala również było okazją do częstszego pojawiania się w mediach. Po drugie, ruszyła maszyna związana z udziałem Górniak w _**Tańcu z gwiazdam**_: najpierw były tylko nieśmiałe spekulacje, później zakulisowe informacje o kosmicznej stawce za odcinek, wybór partnera, a następnie kreacje, wypowiedzi i opinie o jej relacji z Janem Klimentem. I tak od trzech miesięcy.

bDHGhEnb

Wczoraj jednak pojawiła się informacja, że Edzia może zrezygnować z udziału w show. (zobacz: Górniak odejdzie z "Tańca z gwiazdami"?). Jak myślicie, czy wtedy Doda znów ją przegoni? A może Górniak, razem z Mają, nie pozwolą tak łatwo odebrać sobie tego miejsca?

bDHGhEnC
KOMENTARZE
(392)
mzfoywfbk
9 lat temu
J3rG9m <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
nich da sobie siana i tak tu doda rządzi ja ją kocham a edzi nie nawidze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
ale kurcze widac jaka doda brzydka w porównaniu do górniak. Co z tego ze młodsza w tym wypadku jej młodosc nie ma szans z pięknem edyty
bDHGhEnD
gość
10 lat temu
czy to napewno Doda?Tak super ubrana?!
gość
10 lat temu
doda
gość
10 lat temu
a tam sie znacie! doda najlepsza kochamy cie dodka
gość
10 lat temu
edzia to szma.....
gość
10 lat temu
Królowa jest tylko jedna , oczywiste ! Doda jest the best xd
gość
10 lat temu
dalibyście tu te okładki. ja regularnie chodzę do empiku i nie widzialem az tylu okladek ostatnio z nimi obiema z reszta.. Doda w Vivie była z początkiem jesieni,Edyta w Gali na 20lecie kariery. tyle widziałem
gość
10 lat temu
No bo Edzia już nie wie co robić.! Każdego bo pobiła.doda jestem za tobą
gość
10 lat temu
uwielbiam je obie, są poprostu cudownw(:
gość
10 lat temu
ciekawe kto prowadi ta wojne ? Pudelek chyba tylko...
darlin
10 lat temu
to prawda ze Edzia spadła wczoraj ze schodów i złamała 2 żebra?
bDHGhEnv
gość
10 lat temu
Doda coś szybko się starzeje. Wygląda jak moja ciotka.
...
Następna strona
bDHGhEnX