Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamińska w turkusowej sukience (Ładnie?)

1675
Podziel się

Tym razem jako osoba towarzysząca...

Kamińska w turkusowej sukience (Ładnie?)
bDYcLwUl

W czwartek wieczorem odbyła się premiera filmu Anny Kazejak Skrzydlate świnie. Na pokazie pojawiła się Julia Kamińska, która tym razem nie była zaproszoną gwiazdą, ale osobą towarzyszącą. W filmie wystąpił bowiem brat "Brzyduli", Christian Kamiński. Na tę specjalną okazję, debiut brata w show-biznesie, Julia wybrała turkusową sukienkę i modne już kolejny sezon cieliste szpilki.

Podoba Wam się kreacja Kamińskiej? Chciałybyście mieć taki strój w szafie?

bDYcLwUn
bDYcLwUt
bDYcLwUO
KOMENTARZE
(1675)
gość
11 lat temu
ale wciąga brzuch:D
gość
11 lat temu
ładnie
gość
11 lat temu
super dziewczyna a ubiera sie tak jak lubi!
bDYcLwUP
gość
11 lat temu
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami
gość
11 lat temu
jest bardzo ładna
Najnowsze komentarze (1675)
gość
10 lat temu
Ja wgl nie rozumiem zagrała w 1 serialu i robi z siebie nie wiadomo co ! To jest hm... żałosne ? (już jej 5 minut chyba mineło xD) !
gość
10 lat temu
porażka;(
gość
10 lat temu
super ale co to za koles?
gość
10 lat temu
jest ok
gość
10 lat temu
śliczna ;)
gość
10 lat temu
prze śliczna sukienka ;-)
gość
10 lat temu
SCHUDŁA !
gość
10 lat temu
wyglada jak banan
bDYcLwUH
gość
10 lat temu
p*****a
gość
10 lat temu
hmmm Za blada jest do tego turkusu
gość
10 lat temu
,slicznie jej super sukienka
Golem
10 lat temu
Piękna dziewczyna.
gość
10 lat temu
bardzo ładnie
gość
10 lat temu
ale wciąga bebzol ;p!!!
...
Następna strona
bDYcLwVj