Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal o Majdanie i Gawlińskim: "W SERCU PIELĘGNUJĄ BŁOTO!"

984
Podziel się:

"Jak widzę tych byłych sportowców, przebrzmiałe gwiazdy estrady, to jest mi ich żal."

Nergal o Majdanie i Gawlińskim: "W SERCU PIELĘGNUJĄ BŁOTO!"

Od czasu choroby Adama Darskiego, najczęściej na jego temat w mediach wypowiadała się Doda. Lider Behemotha ograniczał się jedynie do komunikatów na stronie internetowej zespołu oraz krótkich wypowiedzi dla mediów. Jednak teraz, po ogłoszeniu, że znalazł się dla niego dawca, a przeszczep planowany jest na grudzień, znów chętniej udziela wywiadów.

Najwięcej kontrowersji wywołały oczywiście ataki na Dorotę ze stony Roberta Gawlińskiego, który wprost zarzucał jej lansowanie się na ciężkim stanie narzeczonego, podobnie jak jej były mąż, Radek Majdan. Nergal nazwał takie zachowanie "żałosnym". Nie wymienił wprawdzie swoich wrogów z nazwisk, ale trudno nie zgadnąć, o kogo chodzi.

Znajomi przekazywali mi, jak jest komentowana moja choroba albo apele Dorotki żeby rejestrować się w bankach dawców szpiku - mówi w rozmowie z dziennikiem Metro. Niejednokrotnie spotykamy się z oskarżeniami, że lansujemy się na chorobie. Jak widzę tych byłych sportowców, przebrzmiałe gwiazdy estrady i inne najwyraźniej niedopieszczone tzw. osoby publiczne, rzucające pełne jadu i frustracji komentarze pod naszym adresem, to jest mi ich żal. Usta maja pełne bogoojczyźnianych frazesów, a w sercu pielęgnują błoto. Żałość i hipokryzja.

Co najciekawsze jednak, Darski stwierdził, że w związku z chorobą miał czas na to, aby przeczytać... Pismo Święte. Nawrócenie, którego tak pragnęły organizacje katolickie? Niezupełnie.

Zabrałem się też wreszcie za Biblię. Do tej pory pracowałem z nią raczej wyrywkowo, wiedząc w którym miejscu są rzeczy, które mnie interesują. Teraz odkrywam w niej dużo kwestii, które mogą mnie zainspirować artystycznie. No i czytanie Biblii daje argumenty do dyskusji z katolikami, którzy przecież jej w ogóle nie czytają (śmiech).

Wygląda na to, że lider Behemotha powoli wraca do sił. Podobnie jak jego narzeczona: Doda pozuje w sanatorium (ZDJĘCIA)

KOMENTARZE
(984)
gość
11 lat temu
ma racje choroba to nie jest coś na czym można się lansować a nawet jeśli to lans to doda osiągnęła w krótkim czasie tyle co organizacje walczące o dawców w kilka lat nie mogły poza tym należy im współczuć a nie krytykować nie kopie się lezącego
gość ana
11 lat temu
ojjj nergal nergal- wracaj do zdrowia-ale nie bądż jak te hieny żądłe władzy!!! nie krytykuj ich-oni tylko na to czekają, żeby cokolwiek o nich napisać!!
gość 1
11 lat temu
ajajajaj
Piła PANY
11 lat temu
ave satan
gość
11 lat temu
jedyna osoba publiczna, która jak już coś powie, to wiadomo, że mądrze
Najnowsze komentarze (984)
gość
11 lat temu
Zastanawia mnie jedno - jeżeli ktoś nie jest katolikiem, to po co tyka Biblię? Porównanie - jeśli nie jestem fanem np. słodyczy, to ich nie jem, ani tym bardziej o nich nie mówię i nie interesuję się nimi. Od Biblii wara!!!!
gość
11 lat temu
Gawliński i Majdan maja rację. Nergal wróć po rozum do głowy
gość
11 lat temu
Plastikowe dziewczyny i chłopaki czytajcie dalej Pudla żałosne robaki - o muzyce nic nie wiecie siedźcie dalej w swoim świecie.
gość
11 lat temu
aalez to p*****k:/// dobrali sie obojel jak w korcu maku.
gość
11 lat temu
jak koło d**y strach to się w akcje charytatywne dorotka zaangażowała a jeszce jakiś czas temu śmiała by się z tego... taki lajf
gość
11 lat temu
ty głupkowaty nergalu Gawlińskiemu do pięt nie dorastasz
gość
11 lat temu
to ona komentuje zapewne nie on ,on to buty jej czyści:)
gość
11 lat temu
ten negral naprawde jest ślepy do reszty ,myślałóe ze jest mądrzejszy żal poprostu mi go tyle mam do powiedzenie poniewaz brak mi słów.ale obudzi sie z reka w nocniczku.
gość
11 lat temu
Śmierć zagląda Nergalowi w oczy, więc traci kontakt z rzeczywistością. Nie może przeboleć, że Majdan był przed nim z Dodą a Gawlińskiemu zazdrości przede wszystkim popularności i zdrowia.
gość
11 lat temu
NERGAL JUZ I TAK NIE LUBIE CIE nie komentuj nie siej zla jeszcze ci malo
gość
11 lat temu
lepiej oddychaj głęboko bo mozesz miec respirator i****o anie obrazaj ludzi
gość
11 lat temu
szatan czeka
gość
11 lat temu
każdy chce zaistnieć ... nergal i gawliński też. muzyka na szczęście potrafi obronić się sama.
gość
11 lat temu
a ja tam pier**le ich 3 razem z tym smieciem antychrystem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie