Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biedroń aresztowany za napaść na policjanta! (FOTO)

1410
Podziel się

Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz, jest ranny... Kukiz szedł z ONR-owcami. Zamieszki w centrum Warszawy.

Biedroń aresztowany za napaść na policjanta! (FOTO)
bDgzbJdx

Wczoraj przez ulice Warszawy przeszły dwie manifestacje: jedna firmowana przez środowiska prawicowe, w tym Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską oraz Porozumienie 11 Listopada - koalicję ponad 20 lewicowych, antyfaszystowskich organizacji. Celem tych pierwszych było przejście pod pomnik międzywojennego prawicowego działacza, Romana Dmowskiego, tych drugich - zablokowanie pochodu. Nic więc dziwnego, że doszło do poważnych starć między dwoma grupami. Interweniowała policja.

Jak donosi Radio TOK FM, funkcjonariusze zatrzymali ponad 30 manifestantów. Co ciekawe, wśród nich znalazł się zwykle mocno zdystansowany szef Kampanii Przeciwko Homofobii, Robert Biedroń. Ma być postawiony mu zarzut czynnej napaści na policjanta.

- Zatrzymaliśmy 33 osoby, te najbardziej agresywne, które zaatakowały bądź policjantów, bądź inne osoby - mówi rzecznik policji, Maciej Karczyński. Poleciały w naszą stronę m.in. kamienie. Jeden policjant został ranny.

bDgzbJdz

To nie koniec przykrych incydentów - według informacji TVN24, jedną z rannych osób jest kontrowersyjny polityk Piotr Ikonowicz - wieloletni lider Polskiej Partii Socjalistycznej. Prywatnie jest bratem Magdy Gessler, słynnej restauratorki, która jednak się do niego nie przyznaje. Może się wstydzi?

Wśród uczestników marszu organizowanego przez ONR i MW znaleźli się m.in. Rafał Ziemkiewicz, Jan Pospieszalski i... Paweł Kukiz.

To ostatnie nazwisko nie powinno być zaskoczeniem. Przypomnijmy:

bDgzbJdF
bDgzbJea
KOMENTARZE
(1410)
gość
10 lat temu
Rzeczywiscie na zdjeciu widac jak pan Biedron leje policje :))))
antykomunista
10 lat temu
Precz z bolszewicka zaraza! Chwala odwarznym PARTYJATA!
gość
10 lat temu
BIEDRONIOWI DAJCIE ORDER ZA BOHATERSKĄ WALKE Z FASZYZMEM NA WARSZAWSKICH ULICACH:-)
bDgzbJeb
zdruzgotany
10 lat temu
Paweł wstyd mi za Ciebie. Dla mnie to niezrozumiałe, wyjaśnij, jak można sie kumac z faszystami.Jestem z tego rocznika co Ty i do tej pory byłem Twoim wielkim fanem.Teraz postrzegam Ciebie jako tuba papcia Rydzyka ,albo Romka Giertycha . Ogól głowe i stań sie idolem MWP.
gość
10 lat temu
kukiz robi to żeby o nim nie zapomniano
Najnowsze komentarze (1410)
KOMUCH
4 lata temu
panie kukiz pan to c**j zlamany wstyd..brawo biedron .ploretariusze waczcie sie.
gość
6 lat temu
Podejrzewam Kukiza o odchyły narodowe
krumbo
7 lat temu
na zdjeciu widac ze mu dobrze... pewnie kucnal i mysli...hm ten ma duzego...ale mnie zlapal silny jest, o tak ohh ahhh w sumie niech sobie walcza o swoje prawa ale w*n od adopcjii dzieci.
jakub2
8 lat temu
Pewnie latał z wackiem na wierzchu i w tym zamęcie chciał jakiegoś policjanta bzyknąć , ale ja widzimy na załączonych obrazkach , to mu się nie udało za co poniósł i poniesie zasłużoną karę , popieram policję!!! nie dajcie się wyruchać zboczeńcom!!!
gość
8 lat temu
PAWEŁ KUKIZ NA PREZYDENTA! PO TYM WSZYSTKIM CO ZROBIŁ DLA POLSKI I PRAWDZIWYCH POLAKÓW POWINIEN NIE POWINIEN ZABAWIAĆ SIĘ W PRZYŚPIEWKI A POWINIEN ZAKASAĆ RĘKAWY I SIĘGNĄĆ PO NAJWYŻSZY URZĄD W KRAJU I ZJEDNOCZYĆ PRAWDZIWYCH POLAKÓW W NOWYM UGRUPOWANIU CHRZEŚCIJAŃSKA UNIA JEDNOŚCI. TO O CZYM ŚPIEWA CHCEMY USŁYSZEĆ Z MÓWNICY PREZYDENTA A NIE Z UST PRZECIĘTNEGO GRAJKA. PANIE PAWLE KUKIZIE, DO ROBOTY, CZEKAMY !
RVGy3E jjhpw...
8 lat temu
RVGy3E <a href=" [url= [link=
OJTCOL jsozi...
9 lat temu
OJTCOL <a href=" [url= [link=
PUDMVA , [url...
9 lat temu
PUDMVA , [url= [link=
bDgzbJdT
KYJ78F uuikp...
9 lat temu
KYJ78F <a href="
Wa6pF0 , [url...
9 lat temu
Wa6pF0 , [url= [link=
3aVNkc frjyg...
9 lat temu
3aVNkc <a href="
Well I guess ...
9 lat temu
Well I guess I don't have to spend the weekend fgiuirng this one out!
gość
9 lat temu
dokładnie, ale to typowe dla takich kolesi co to udział w rocznicę odzyskania niepodległości Polski nazywają "faszyzmem"
gość
9 lat temu
panie Kukiz podziwiam Pana, bardzo lubię Pana piosenki, zwłaszcza moją ulubioną Paranoid
...
Następna strona
bDgzbJev