Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biedroń aresztowany za napaść na policjanta! (FOTO)

1410
Podziel się:

Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz, jest ranny... Kukiz szedł z ONR-owcami. Zamieszki w centrum Warszawy.

Biedroń aresztowany za napaść na policjanta! (FOTO)

Wczoraj przez ulice Warszawy przeszły dwie manifestacje: jedna firmowana przez środowiska prawicowe, w tym Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską oraz Porozumienie 11 Listopada - koalicję ponad 20 lewicowych, antyfaszystowskich organizacji. Celem tych pierwszych było przejście pod pomnik międzywojennego prawicowego działacza, Romana Dmowskiego, tych drugich - zablokowanie pochodu. Nic więc dziwnego, że doszło do poważnych starć między dwoma grupami. Interweniowała policja.

Jak donosi Radio TOK FM, funkcjonariusze zatrzymali ponad 30 manifestantów. Co ciekawe, wśród nich znalazł się zwykle mocno zdystansowany szef Kampanii Przeciwko Homofobii, Robert Biedroń. Ma być postawiony mu zarzut czynnej napaści na policjanta.

- Zatrzymaliśmy 33 osoby, te najbardziej agresywne, które zaatakowały bądź policjantów, bądź inne osoby - mówi rzecznik policji, Maciej Karczyński. Poleciały w naszą stronę m.in. kamienie. Jeden policjant został ranny.

To nie koniec przykrych incydentów - według informacji TVN24, jedną z rannych osób jest kontrowersyjny polityk Piotr Ikonowicz - wieloletni lider Polskiej Partii Socjalistycznej. Prywatnie jest bratem Magdy Gessler, słynnej restauratorki, która jednak się do niego nie przyznaje. Może się wstydzi?

Wśród uczestników marszu organizowanego przez ONR i MW znaleźli się m.in. Rafał Ziemkiewicz, Jan Pospieszalski i... Paweł Kukiz.

To ostatnie nazwisko nie powinno być zaskoczeniem. Przypomnijmy:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1410)
gość
12 lat temu
Rzeczywiscie na zdjeciu widac jak pan Biedron leje policje :))))
antykomunista
12 lat temu
Precz z bolszewicka zaraza! Chwala odwarznym PARTYJATA!
gość
12 lat temu
BIEDRONIOWI DAJCIE ORDER ZA BOHATERSKĄ WALKE Z FASZYZMEM NA WARSZAWSKICH ULICACH:-)
gość
12 lat temu
kukiz robi to żeby o nim nie zapomniano
gość54
12 lat temu
Chwała patriotom.Na pohybel szmaciarzom z gwizdkami.Dać im bilet w jedną stronę jak kiedyś Cyrankiewicz i niech i niechaj demonstrują swoje poglądy w innych krajach.
Najnowsze komentarze (1410)
KOMUCH
6 lat temu
panie kukiz pan to c**j zlamany wstyd..brawo biedron .ploretariusze waczcie sie.
gość
8 lat temu
Podejrzewam Kukiza o odchyły narodowe
krumbo
9 lat temu
na zdjeciu widac ze mu dobrze... pewnie kucnal i mysli...hm ten ma duzego...ale mnie zlapal silny jest, o tak ohh ahhh w sumie niech sobie walcza o swoje prawa ale w*n od adopcjii dzieci.
jakub2
9 lat temu
Pewnie latał z wackiem na wierzchu i w tym zamęcie chciał jakiegoś policjanta bzyknąć , ale ja widzimy na załączonych obrazkach , to mu się nie udało za co poniósł i poniesie zasłużoną karę , popieram policję!!! nie dajcie się wyruchać zboczeńcom!!!
gość
10 lat temu
PAWEŁ KUKIZ NA PREZYDENTA! PO TYM WSZYSTKIM CO ZROBIŁ DLA POLSKI I PRAWDZIWYCH POLAKÓW POWINIEN NIE POWINIEN ZABAWIAĆ SIĘ W PRZYŚPIEWKI A POWINIEN ZAKASAĆ RĘKAWY I SIĘGNĄĆ PO NAJWYŻSZY URZĄD W KRAJU I ZJEDNOCZYĆ PRAWDZIWYCH POLAKÓW W NOWYM UGRUPOWANIU CHRZEŚCIJAŃSKA UNIA JEDNOŚCI. TO O CZYM ŚPIEWA CHCEMY USŁYSZEĆ Z MÓWNICY PREZYDENTA A NIE Z UST PRZECIĘTNEGO GRAJKA. PANIE PAWLE KUKIZIE, DO ROBOTY, CZEKAMY !
RVGy3E jjhpw...
10 lat temu
RVGy3E <a href=" [url= [link=
OJTCOL jsozi...
10 lat temu
OJTCOL <a href=" [url= [link=
PUDMVA , [url...
11 lat temu
PUDMVA , [url= [link=
KYJ78F uuikp...
11 lat temu
KYJ78F <a href="
Wa6pF0 , [url...
11 lat temu
Wa6pF0 , [url= [link=
3aVNkc frjyg...
11 lat temu
3aVNkc <a href="
Well I guess ...
11 lat temu
Well I guess I don't have to spend the weekend fgiuirng this one out!
gość
11 lat temu
dokładnie, ale to typowe dla takich kolesi co to udział w rocznicę odzyskania niepodległości Polski nazywają "faszyzmem"
gość
11 lat temu
panie Kukiz podziwiam Pana, bardzo lubię Pana piosenki, zwłaszcza moją ulubioną Paranoid
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie