Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda WYSTĄPI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"?!

798
Podziel się:

Negocjacje trwają, podobno wybrano jej już partnera... Pozazdrościła Edzi?

Doda WYSTĄPI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"?!
bECRlZsR

Jak do tej pory ewentualny występ Dody w _**Tańcu z gwiazdami**_ był wyłącznie marzeniem producentów programu, a nie celem realnym do osiągnięcia. Jednak teraz, kiedy udało się namówić samą Edytę Górniak, proporcje chyba nieco się odwróciły. Mówiło się, że Rabczewska odmawiała z dwóch najważniejszych powodów: po pierwsze, wie sama, że nie ma zdolności tanecznych i szans na wygraną, a po drugie, boi się o swój i tak już nadwerężony kręgosłup. Przypomnijmy, aż 12 razy! (Zobacz: Odmawiała udziału w "Tańcu z gwiazdami" DWANAŚCIE RAZY!)

Jednak z naszych informacji wynika, że Dorota... wstępnie zgodziła się na udział w show! Postawiła jeden warunek: musi zatańczyć z kimś, kto jeszcze nigdy nie występował w polskiej edycji programu. Rozpoczęły się więc poszukiwania partnera idealnego.

Zachęcona kontrowersjami wokół występu Edyty Górniak, wstępnie zgodziła się na udział w 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Postawiła jeden warunek producentom programu - ma zatańczyć z tancerzem, który nigdy nie brał udziału w programie - opisuje nasz informator, pracujący przy produkcji show. Po gorączkowych poszukiwaniach padło na 31-letniego, szerzej nie znanego widzom Marcina Derę. Nie unikał on głośnego krytykowania ocen jury wobec Edyty Górniak.

bECRlZsT

Możemy się tylko domyślać, jak ten ostatni argument wpłynął na decyzję Dody... Ale to jeszcze nie wszystko - zanim jeszcze zaczęły się jakiekolwiek przygotowania do 13. edycji, ona już pokazała, jak nieprzewidywalna może być współpraca z nią. Być może postawiła sobie za cel, aby być jeszcze bardziej kapryśną niż Edzia?

Producentom ciężko było znaleźć osobę, która by jej odpowiedała. Rozmawiała między innymi z Cezarym Olszewskim, Janem Klimentem oraz Krzysztofem Hulbojem. Wszystkich odrzuciła. Zaproponowali jej Marcina Derę. Pierwsze ich spotkanie było wirtualne, na Skype. Dorocie tancerz bardzo się spodobał i zgodziła się, aby z nim zatańczyć. Dera uczy w jednej z warszawskich szkół tańca i wziął już urlop z pracy, na czas od marca do czerwca. Kiedy znajomi go pytają o Dorotę odpowiada, że nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

Jeżeli faktycznie okazałoby się, że Doda pojawi się wiosną na parkiecie TVN-u, zastanawiałyby nas dwie rzeczy: czy udałoby się jej wytargować stawkę wyższą niż Edzia oraz to, jak poradziłaby sobie z oceną (a zapewne i krytyką) jurorów. Nie wydaje nam się też, że miałaby serce do nagrywania "szczerych" filmików z przygotowań do występów. Z drugiej jednak strony, w ciągu ostatnich miesięcy mniej koncertowała, przesunęła wydanie drugiej płyty. A musi przecież na czymś zarabiać.

Macie nadzieję, że te informacje się potwierdzą, czy wręcz przeciwnie?

bECRlZsZ
bECRlZtu
KOMENTARZE
(798)
gość
11 lat temu
otwiream lodowke a tam doda litosci ,tylko nie ta poczwara
gość
11 lat temu
Doda i jej fani smierdzą!!!
gość
11 lat temu
watpie,ze to prawda
bECRlZtv
gość
11 lat temu
nooo i co z tego
gość
11 lat temu
To byłaby odpowiedź na pytanie:"jak nisko jeszcze ona może upaśc"
Najnowsze komentarze (798)
YUCHyT lsctg...
9 lat temu
YUCHyT <a href=" [url= [link=
gość
11 lat temu
Producentom nigdy nie udaje się skaperować gwiazd na topie, tylko te spadające jak Górniak czy Doda
Wario
11 lat temu
Zaraz,zaraz!Z jakimi gwiazdami?Gwiazdy to są w Holywood,a tutaj co najwyżej iskierki z popielnika!!!
gość
11 lat temu
W przyszłym roku będzie już "wdową" więc nie zatańczy.
gość
11 lat temu
Bardzo żal mi tej Dody bo zachowuje się nie poważnie ..;/
gość
11 lat temu
żal mi was ludzie!!
pulka
11 lat temu
ale ona wyglada jakby ćpała ;/ chociaz ja lubie
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="15551466"]doda jest super !!!!!!!!!!!!!!!!!
bECRlZtn
gość
11 lat temu
mam nadzieje, ze nie bede musiala jej ogladac w niedzielne wieczory, choc po namysle moge ja ogladaac ale wole jej nie sluchac; niech nie twiera swojego paszczyska z tymi prostackimi odzywkami;
gość
11 lat temu
DODA JEST STUKNIĘTA
gość
11 lat temu
niech zatańczy z Maserakiem... .! a by się działo...:)).
gość
11 lat temu
tance to nie dla niej:)
sandrabuziak
11 lat temu
DODA JEST NAJ KOCHANSZA MOJA IDOLKA KROLOWA DODA GORA INNI KANALAMI CHOCIASZ MACIE ZLOTE GACIE Z DODA NIGDY NIE WYGRACIE!!!! KC Dodus
gość
11 lat temu
Doda ma wymogi, a sama na koncertach tańczy jak tania, podpita q**a do rurki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECRlZug
bECRlZuh
bECRlZui
bECRlZuj
bECRlZuk
bECRlZtP