Trwa ładowanie...
Przejdź na

Heath Ledger wystąpi w kolejnym "Batmanie"?!

124
Podziel się:

Twórcy chcą go "ożywić" przy pomocy komputerów.

Heath Ledger wystąpi w kolejnym "Batmanie"?!
bECmqZit

Śmierć Heatha Ledgera była szokiem dla wszystkich. Aktor, który zafundował sobie śmiertelną dawkę leków, wystąpił w serii świetnie przyjętych filmów, za role w których zebrał liczne nagrody. Jednak to dopiero rola Jokera w Mrocznym rycerzu przyniosła mu Oscara. Niestety pośmiertnego.

Jak donoszą amerykańskie media, Christopher Nolan, reżyser dwóch ostatnich ekranizacji komiksów o Batmanie i Incepcji, chce, by w kolejnym obrazie pojawił się Ledger. W tym celu pragnie wykorzystać najnowsze osiągnięcia techniki.

Powstał pomysł, by użyć scen, które zostały wycięte z drugiego filmu i przy użyciu efektów specjalnych sprawić, by Joker pojawił się na ekranie po raz ostatni - mówi osoba związana z produkcją filmu. Reżyser chce, by między filmami była ciągłość fabuły. Chce również złożyć hołd Heathowi i jego kunsztowi aktorskiemu. Pojawiłby się w filmie na ułamek sekundy. Żadne decyzje nie zostaną podjęte bez wcześniejszej zgody rodziny Ledgera.

bECmqZiv

Zdjęcia do The Dark Knight Rises rozpoczną się już w kwietniu. Film trafi do kin w lipcu 2012 roku. Nie wyjawiono jeszcze, kim będzie przeciwnik Batmana w tej części trylogii. Ponoć rolą Kobiety Kota jest zainteresowana Angelina Jolie. Można się spodziewać, że wpływy z filmu będą równie rekordowe - Mroczny rycerz zarobił ponad miliard dolarów.

bECmqZiW
KOMENTARZE
(124)
gość
11 lat temu
Fantastyczny! Kocham Jokera w jego wykonaniu!
gość
11 lat temu
Genialny aktor, postać Jokera którą wykreował była fenomenalna. Mam nadzieję, że rodzina zgodzi się na taki drobny udział Heatha, który dla fanów z pewnością będzie wielkim przeżyciem.
gość
11 lat temu
To fakt, w tym filmie był wielki. Tak na prawdę, gdybym nie wiedziała, że to on, to bym nigdy nie zgadła, kto wcielił się w role Jokera.
bECmqZiX
gość
11 lat temu
Mam nadzieję, że uda się pokazać go w filmie chociaż na chwilkę. Wspaniały aktor.
gość
11 lat temu
Jestes kretynem.
Najnowsze komentarze (124)
gość
3 lata temu
oscar !!!!szkoda ze zmarł tak młodo
JokerForever
6 lat temu
Moim zdaniem nikt już tak dobrze nie zagra Jokera jak on. Tak bardzo szkoda że umarł 😢😢😢
seo
7 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
gość
9 lat temu
Jednak go nie było, nie dali rady odtworzyć, szkoda...
gość
10 lat temu
kuuuuurdeee! <3 <3 <3 kocham go!! dżizas, dla takiego Jokera stałabym się psychopatką.. :3
gość
10 lat temu
no skąd możesz to wiedzieć że był egoistą? poznałeś go osobiście? nie wydaje mi sie więc zamknij jape. może potrafisz lepiej grać od niego? był wspaniałym aktorem więc się nie udzielaj
gość
10 lat temu
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mogę się nadal pogodzić, bo, bo on był zaje*****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :(
gość
11 lat temu
Jestem ZA dla mnie on zawsze będzie "żywy"
bECmqZiP
gość
11 lat temu
joker z tej wersji filmu został z********e zagrany!!!
gość
11 lat temu
Heath był wspaniały...kocham go i myslę że to dobry pomysł z tym nowym Batmanem.
gość
11 lat temu
Tylko po co.. przecież jest prawie taki sam jak on, aktor - Joseph Gordon-Levitt. Nie ma sensu wydawać tyle kasy na efekty, lepiej zrobić dobrą charakteryzacje ... zobaczycie Gordon-Levitt dostanie angaż do tego filmu.
gość
11 lat temu
Kocham Go.
gość
11 lat temu
[*] on był świetny!
gość
11 lat temu
Kocham go
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmqZjI
bECmqZjJ
bECmqZjK
bECmqZjL
bECmqZjM
bECmqZjr