Wiśniewscy walczą o dzieci

343
Podziel się

Kto weźmie je na święta?

Wiśniewscy walczą o dzieci

Na razie walka toczy się o to, z kim Etiennette i Vivienne spędzą święta. Oczywiście ich znany z przywiązania do wartości rodzinnych ojciec nie wyobraża sobie, by dziewczynki spędziły te dni z dala od niego. Chce zabrać je ze sobą do Wisły, dokąd wybiera się na rodzine święta w domu Tajnerów. Tymczasem jego prawie była żona, która zamierza spędzić święta ze swoją rodziną na Śląsku także chce zabrać ze sobą dzieci.

Jeszcze nic nie wiemy - mówi Faktowi nowa dziewczyna Michała, Dominika Tajner-Idzik. Michał dopiero prowadzi rozmowy z Anią na ten temat. W przyszłym tygodniu podejmą decyzję i dopiero wtedy zaczniemy planować święta.

Jesteśmy ciekawi, jak wyglądają te ich negocjacje. Sądzimy, że nie są miłe. Zwłaszcza, że Ania narzekała ostatnio publicznie, że poznanie go było największym błędem jej życia. Zobacz: "Żałuję każdej, ale to każdej chwili z Michałem!"

KOMENTARZE
(343)
gość
9 lat temu
moze mnie wezmą ze sobą ??
NIUNIA PIERNI...
9 lat temu
DOBRZE ŻE ANIA BYŁA Z MICHAŁEM NIE BYŁO BY PRZECIEŻ ICH CUDOWNYCH DZIEWCZYNEK
gość
9 lat temu
wesołych świąt!!!
gość
9 lat temu
A może zapytać o to dzieci z kim chcą spędzić święta ,z mamą i dziadkami czy z tatą i jakąś obcą dla nich kobietą i jej rodziną.
gość
9 lat temu
Aniu nie oddawaj mu dzieci na swieta!!!!!
Najnowsze komentarze (343)
gość
9 lat temu
Ania niech dzieci spędzą święta z tobą
gość
9 lat temu
tajner nie chce jego dzieci!!tylko michała!! michał olej tajner i spedz świeta z dziećmi!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Pewnie że tak, jeszcze u Tajnerów ich nie było!
gość
9 lat temu
Tak , tak teraz to żałuje kazdej chwili spedzonej z Michałem , a mogła zastanowić się wcześniej jak odbijała go Mandarynie, i potajemnie wskakiwała mu do łóżka. Cierp ciało coś chciało!
gość
9 lat temu
niech tylko nie dostanie na swieta dzieci! Przeciez ten Wisniewski to normalnie ogr jakis jest! I cham! Bo wykorzystuje kobiety tylko po to by o nim glosno bylo! Zaden ojciec z niego, bo przykladu nie daje !
gość
9 lat temu
Dominika nizej nie moglas upasc jemu nie dzieci potrzebne tylko gumowy penis zeby na biezaco mogl lody robic
gość
9 lat temu
najwiekszym bledem jej zycia byla pazernosc na slawe i pieniadze
gość
9 lat temu
A o dzieci Mandaryny się nie kłóci-p*****l jeden????!!!!!!!!
gość
9 lat temu
A ten babochłop to co ma w tej kwestii do gadania? Sama mam dwójkę małych dzieci i nie sądzę, żeby były szczęśliwe gdyby nagle na święta ktoś zabrał je do obcych ludzi! Jeśli dzieci na co dzień mieszkają z Anią to z nią i jej rodziną powinny spędzić święta. Wiśniewski patrzy tylko na siebie, a nie na dobro dzieci, bo dla nich wyjazd do Tajnerów to tylko byłby stres.
gość
9 lat temu
STARY K****N !!!!!!! CZY ON KIEDYŚ ZMĄDRZEJE ???!! USIĄDZIE NA D... JAK MU KUŚKA ZACZNIE POSŁUSZEŃSTWA ODMAWIAĆ !!! :P JAK ZWYKLE DZIECI CIERPIĄ PRZEZ GŁŁŁUUUPICH SAMOLUBNYCH RODZICÓW ! NO MICHAŁEK JEST WYJĄTKOWO RODZINNY - 3 ŻONY 4 DZIECI ( OFICJALNIE :P ) !!! ANKA TEŻ NIE LEPSZA !! CO , MYŚLAŁA ŻE BĘDZIE OSTATNIĄ ???! KPINY !!! TYLKO DZIECI ŻAL , BO NICZEMU NIE SĄ WINNE ... :((
gość
9 lat temu
nie lubie tego wisniewskiego on nigdy nie zwiaze sie z zadna kobieta na zawsze frajer dzieci tylko cierpia przez te rozwody
gość
9 lat temu
On taki rodzinny a chce w święta matkę od dzieci oddzielic?on egoista jest a nie człowiek ceniący rodzine.Gdyby tak było,nie paprałby każdego małżeństwa.Rodzina nie polega na produkcji dzieci.Trzeba czegoś więcej,panie Michale.O rodzine trzeba dbac i zawalczyc kiedy zajdzie potrzeba a nie szukac coraz to nowej żony.Co to za życie?I gdzie w tym wszystkim dzieci?gdzie ich dobro w dzień powszedni?
gość
9 lat temu
"...znany z przywiazania do wartości rodzinnych.."??????? Jakie wartości ten facet reprezentuje swoim postępwoaniem. Szkoda tych kobiet i tych dzieci!!! Wogóle go odizolować od nich, bezczelny EGOISTA!!!! Aniu walcz o dziewczynki jak lwica.
gość
9 lat temu
troche tego nie rozumiem jezeli załuje kazdej chwili z Wisniewskim to poco godziła sie na dzieci ,przecież one teraz sa w tym wszystkim poszkodowane ,szkoda mi ANI
...
Następna strona