Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie mam czasu na naukę"

288
Podziel się

Willow Smith nagrywa płytę zamiast chodzić do szkoły...

"Nie mam czasu na naukę"
bDfFDPiZ

Pomimo zapewnień Willa Smitha i jego żony, że ich córka ma idealne dzieciństwo, uważamy, że 10-latka powinna mieć inne zajęcia niż nagrywanie płyty czy występy na czerwonym dywanie. Z wywiadów Willow do tej pory wynikało, że jakimś cudem praca w studio i spotkania z fanami wcale nie zmieniły jej życia i nadal jest normalną dziewczynką. Okazuje się jednak, że córka aktora traci część dzieciństwa:

W szkole jestem tylko od czasu do czasu i traktują mnie tam jak gościa. Jestem do tego przyzwyczajona, bo ze względu na karierę obu moich rodziców dużo podróżuję od wczesnego dzieciństwa. Teraz w ogóle nie uczęszczam na lekcje. Mam prywatną nauczycielkę, która przerabia ze mną materiał w domu. Jednak ostatnio dużo pracuję i nie mam czasu na naukę.

Czy fani i kasa zarobiona na pierwszym albumie są warte straconego dzieciństwa?

bDfFDPjb
bDfFDPjC
KOMENTARZE
(288)
gość
10 lat temu
wyrośnie kolejna t**a dziewczyna
gośćCapisci
10 lat temu
To juz wiem dlaczego Amerykanie sa tacy tepi non stop tylko prywatne nauczycielki
gość
10 lat temu
gowniara
bDfFDPjD
gość
10 lat temu
chyba jesteś śmieszna. Dzieciństwo nie polega na chodzeniu do szkoły , tylko na tym , że nie masz żadnych zmiartwień i problemów. Możesz korzystać z tego aż do 14 roku życia ( według mnie , bo wtedy dochodzi ci gim i już nie jest tak fajnie ) Kariere zawsze może zrobić , ale dziciństwa już nie odzyska ...
gość
10 lat temu
gowniara
Najnowsze komentarze (288)
gosia
7 lat temu
To nie jest stracone dzieciństwo.... Jeżeli podoba jej się kariera i sława i lubi być wśród paparazzi to życzę jej szczęścia :))
yu
8 lat temu
jak sie jest rozkapryszona gwiazdka na której rodzice sa na jej kazde skinienie to co sie dziwić
pies
9 lat temu
tzw pustogłowie nic dodać nic ująć
gość
9 lat temu
Wyrosnie z niej kolejna Paris Hilton xd Ja kocham takie niedorozwojki- By Mada Marika xd
gość
9 lat temu
Jakie stracone dzieciństwo ? Każdy robi to co chce! Pomyślcie logicznie. Ktoś przez całe życie pracuje i uczy się żeby mieć dobry zawód, a ona? Nagrała dwa teledyski i już ma zapewnioną przyszłość ! To jej życie ona wybiera .
gość
9 lat temu
Nawet jeśli będzie za 20 lat też piosenkarką to jeśli nie będzie się uczyć beędzie niki m nawet jeśli by śpiewała bez wykształcenia człowiek nie może być nazwany piosenkarzem. Powinna wybrać naukę a jeśli doprowadziło to już do rzucenia szkoły to za kilka lat zacznię się palenie, picie, narkotyki i inne zobaczycie bez nauki ona nic nie osiągnie nawet jeśli jej piosenki będą hitami. Zgadzacie się ze mną ?
gość
9 lat temu
co za niesprawiedliwość a ja muszę
gość
9 lat temu
co za niesprawiedliwość a ja muszę
bDfFDPjv
gość
10 lat temu
do:gość 01:28 [13-12-2010] napisał/ała:No i co z tego, ze nie chodzi do szkoly? Serio. Po co jest szkola? Po to by zdobyc podstawowa wiedze oraz zawod. Wiedze nie musi opanowac tak szybko jak inni bo zawod juz ma i w przeciwienstwie do szarych nastolatkow kariere ma juz ustawiona. Dlaczego wiec ma sie bawic w robienie szkoly na szybkiego (jak w normalnym systemie) jesli i tak jej sie nie przyda. Badzmy szczerzy muzyka jest malo ambitna... ja:Zgadzam się z tobą
gość
10 lat temu
szkoła to nie stracone dzieciństwo xD
tik-tok
10 lat temu
Jest super!!!
AvrilBigFAN
10 lat temu
To okropne!Słyszałam ,że pały z geografi,matmy,angielskiego , hiszpańskiego i wszystkich innych.Ona nawet że niemcy są w europie a mówi ze w azji tępe!!!!!!!!!!!!
kety longier
10 lat temu
ja tesz mam takom w domu
gość
10 lat temu
Może dzieci nie lubią szkoły, ale chyba dzieciństwo bez szkoły to przyszłość bez wykształcenia. Rozumiem Willow, że cały czas spędza na nagrywaniu płyty itp. ale ma dopiero 10 lat i wszystko przed nią. Wiemy, że ma niesamowity głos, wiec go niech nadal rozwija, ale najlepiej bez opuszczania nauki. Po skończeniu szkoły mogła by zająć się sławą. Takie jest moje zdanie. ;D
...
Następna strona
bDfFDPjX