"Zaaranżowane małżeństwa mają więcej sensu!"

100
Podziel się

Dustin Hoffman napisał książkę o miłości i związkach...

"Zaaranżowane małżeństwa mają więcej sensu!"

Dustin Hoffman kilka lat temu zdeklarował, że wycofuje się z kariery filmowej, gdyż nie powstają obecnie żadne inteligentne filmy. Gwiazdor postanowił skupić się na ratowaniu drugiego małżeństwa oraz pisaniu książki o... miłości. Zdaniem Hoffmana, romantyczne uczucie jest mocno przereklamowane i to ono sprawia, że ludzie pobierają się pod wpływem chwili, a później rozwodzą w gniewie. Zdecydowanie zdrowiej byłoby, gdyby wszyscy stawiali na otwarte związki lub biznesowe układy.

Nie ma nic bardziej nienaturalnego niż rodzina czy małżeństwo - pisze w swojej książce gwiazdor. Pewnego dnia się człowiek budzi i wie, że to jest odpowiedni moment na zawarcie związku. Potem wiadomo, że mu to minie. Zaaranżowane małżeństwa mają znacznie więcej sensu! Nie jesteśmy pod presją bycia szalenie zakochanymi i nadmiernego starania się o uczucia drugiej osoby. Lepiej się dogadać. Można się nawet nie lubić. W takiej sytuacji rozstanie jest znacznie prostsze.

Wspaniała rada rodem sprzed 200 lat. Ciekawe, co o takim podejściu do małżeństwa myśli jego kolejna, oczywiście młodsza, żona?

KOMENTARZE
(100)
nema
9 lat temu
chyba się z nim zgodzę, w tedy nie czujemy takiej presji i bardziej się staramy-pewnie zostanę za to zlinczowana no ale cóż . . .
gość
9 lat temu
Ja też tak myślę.Małżeństwo z rozsądku jest lepsze. Najgorzej jest jak są młodzi, piękni, nastawieni na sex. Potem ona jest gruba z tłustymi włosami, a on bez zębów czytający gazetę i wydający rozkazy. Br......
gość
9 lat temu
Paskudnego żyda brzydziła bym się pocałować
gość
9 lat temu
Poczytaj sobie troche ksiazek o takich zaaranzowanych malzenstwach w Pakistanie np. to ci sie oczy otworza.Polecam ksiazke Hannah Shah "Corka imama".Zobaczysz jak to wyglada i do czego prowadzi.
gość
9 lat temu
zgadzam się w pełni, że małżeństwo zaczyna mieć małżeński sens po opadnięciu amoku. Niestety wiele małżeństw trwa tylko tyle ile trwa amok. A poza tym wkurzają mnie debilne komenty "jestem pierwszy", "kocham zuze" "pipidów czyta (Pudelka)"
Najnowsze komentarze (100)
gość
9 lat temu
ja się z nim zgadzam
gość
9 lat temu
jego młodsza żona pewnie tym się właśnie kierowała :P
gość
9 lat temu
jasne, ze facet ma racje !!!! tzw "milosc" (patrz: zauroczenie i sex) rownie szybko sie konczy jak i zaczyna .... milosc to nie jest uczucie statyczne tylko ciagle sie zmienia ....
gość
9 lat temu
aktor super ma talent jak rzadko kto
gość
9 lat temu
etam
gość
9 lat temu
małżenstwo z rozsądku musi byc desperacją
gość
9 lat temu
Ma chłop rację. Małżeństwo to przeżytek, ale nie wymyślono nic w zamian.
paulina 77
9 lat temu
w sumie..... ma racje
gość
9 lat temu
Dlatego Jadwiga została świetą bo jej za dzida kazali wyjsc a kochala innego. to biedna spac z nim nie chciała i jeszcze mlodo umarła.
gość
9 lat temu
I co? umiesz udawac ze jest super? takie małżenstwo bez milosci, a z rozsądku to taka troche prostytucja;/
gość
9 lat temu
koszmar jakis
gość
9 lat temu
nie umialabym udawac, ze kogos kocham, gdybym go nie kochala, jedna wielka obojętnosc, szczególnie gdyby nie pasował mi z charakteru. a jeszcze pojsc do łóżka, chyba bym sie zapłakała;/
gość
9 lat temu
masakra takie malzenstwo i seks bez milosci
gość
9 lat temu
Ja wyszlam za maz bez milosci i jest nam super razem bo okazalo, ze jest fantastycznie w lozku i jest opiekunczy, dba o mnie i JEST WSPANIALE.
...
Następna strona