Pazura ZAPŁACIŁ JEJ, ŻEBY ZMIENIŁA NAZWISKO?!

477
Podziel się

Zgodziła się zostać "Weroniką Marczuk" za pieniądze?! "Wystarczyłoby na niezły samochód."

Pazura ZAPŁACIŁ JEJ, ŻEBY ZMIENIŁA NAZWISKO?!

Po rozwodzie z Cezarym Pazurą, jego była żona skorzystała z prawa do zachowania jego nazwiska. Wprawdzie ówczesna jurorka You Can Dance chętnie zapewniała w wywiadach, że nie musi się już podpierać Pazurą, jednak jakoś nie przejawiała chęci, by z niego zrezygnować. W konsekwencji tej decyzji kiedy została przyłapana przez CBA na przyjmowaniu pod stołem łapówki w torbie od Armaniego, aresztowano ją jako "Weronikę P".

Były mąż wypowiedział pod jej adresem kilka gorzkich słów, między innymi słynne "żałuję, że nosi moje nazwisko". Weronice podobno zrobiło sie przykro, ale nie na tyle, by unieść się honorem i zrezygnować z nazwiska męża. Jak donosi tygodnik Rewia, powołując się na znajomych Czarka, Weronika uznała, że... głupotą byłoby dobrowolne oddanie czegoś, co można dobrze sprzedać. Czy naprawdę jest aż tak wyrachowana?

Kwota, za która aktor "odkupił" od Weroniki Marczuk swoje nazwisko, wystarczyłaby na zakup niezłego samochodu - pisze tabloid. Wiadomo, że pani Weronika jest kobietą ceniącą luksus i trudno jej odzwyczaić się od wygód. Wiedziała też, że Cezary Pazura za spokój gotów jest zapłacić duże pieniądze.

Sam aktor chyba niezbyt dobrze wspomina ową traksakcję, a byłą żonę w szczególności: Nie mam z tą panią już nic wspólnego - odpowiada krótko na pytania o Weronikę.

Po raz kolejny demonstruje więc, że raczej nie wierzy w jej niewinność. To chyba powinno o czymś świadczyć. W końcu kto zna ją lepiej niż on?

Jeżeli doniesienia Rewii są prawdziwe (gdyby nie były, Pazura by je chyba zdementował?), wpisuje się to dobrze w to, co o apetycie Weroniki Marczuk na pieniądze wiemy z mediów.

KOMENTARZE
(477)
gość
9 lat temu
poznał ją w burdelu to czego się spodziewał. Później wymyślili romantyczną historyjkę poznania się. Co trzeba mieć w głowie, żeby tak się zeszmacić dla pieniędzy? Zero szacunku do samej siebie, zero wstydu, tylko chciwość i sprzedajność. Oby takich ludzi było jak najmniej, a zwłaszcza na mojej drodze.
gość
9 lat temu
wtf? klos
gość
9 lat temu
sepa na kase.
gość
9 lat temu
ruska kur.wa
gość00
9 lat temu
jej pierwszy maz (Pazura nie byl jej pierwszym) tez ma o niej niezbyt dobre zdanie wiec o czyms to chyba swiadczy, ta pani powinna wrocic na rure bo widac w tym jest najlepsza
Najnowsze komentarze (477)
pxgjfhkdc
8 lat temu
lUizWT <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
WE
gość
9 lat temu
glupoty piszecie, skoro ja poslubil to chyba proste ze tym samym dal jej nazwisko z wlasnej woli,,,, bo tego chcial!!! i raptem chce zabrac? odwidzialo mu sie? niech sie nie tlumaczy korupcja!!! zalosny!!! z nazwiska marczuk i tak bylaby znana!!!! a ze ja zostawil bo znalazl sobie mlodsza ktora go buntuje to jest tylko smieszne ze tak sie daje i sam robi z siebie posmiewisko!! A Weronika niech korzysta z wynagrodzenia jakie uzyskala ze zmiany!
gość
9 lat temu
A TO S**Z UKRAINSKA
gość
9 lat temu
weronika zrobi za kase wszystko nawet jakby lepiej może płacili to by dziwką została
gość
9 lat temu
Ależ on jest żałosny !!!
gość
9 lat temu
i jak wierzyc ze nie wzieła łapówki skoro za oddanie nazwiska tez bierze kase
gość
9 lat temu
ładnie się razem prezentowali...
gość
9 lat temu
no i co,zapłata Tokowi za usługi.Widać czarno na białym że łapówka.Wyeksmitować tatałajstwo
gość
9 lat temu
niech jedzie na Ukraine i wiecej tu nie wraca-wredna wyrachowana baba
gość
9 lat temu
pazura rzadzi
gość
9 lat temu
bardzo dobrze Weroniko zrobiłaś znalazł sobie kolejną WIESNIARĘ CO DO WARSZAWY PRZYJECHAŁA i NA KASE POLECIAŁA CEZAREGO to niech płaci i to słono
gość
9 lat temu
Pazuraaaa !!!! czekam na ten nowy film,z zajawek w tivi wygląda dobrze,na starą dobra robotę,oby !
gość
9 lat temu
g****a s**a. przyszla jakis czas temu do baru gdzie pracuje, wielka pania rznela.
...
Następna strona