Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kelis w ogromnym naturalnym futrze! (PRZESADA?)

893
Podziel się

Tak wyglądała w sylwestra w Krakowie.

Kelis w ogromnym naturalnym futrze! (PRZESADA?)
bDmXnakB

Władze Krakowa przygotowały dla mieszkańców sylwestrową imprezę z prawdziwą zagraniczną gwiazdą na czasie. Na krakowskim rynku tym razem zaśpiewała Kelis. Piosenkarka pojawiła się na scenie w ogromnym płaszczu i czapce z białego futra, które niestety wygląda na naturalne...

Przypomnijmy tylko, jak ostatnio piosenkarka zareagowała na krytykę obrońców zwierząt: Nic mnie nie obchodzi, co myślą o mnie i moich ubraniach. Zrobię sobie tapetę z futer, jeśli zechcę. Zobacz: Kelis do obrońców zwierząt: "ZROBIĘ SOBIE TAPETĘ Z FUTER!"

Czekamy na reakcję Joanny Krupy.

bDmXnakD
bDmXnakJ
bDmXnale
KOMENTARZE
(893)
MURZYNSKA K U...
10 lat temu
Z NIEJ TERAZ NALEZY SKORE SCIAGNAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
szmacisko;/
SWEETTAJEMNIC...
10 lat temu
jak bede kiedys bogata to sobie z tej s u ki zrobie futro i to bedzie wisiala na mojej szyi i glowie na pół żywa!!!
bDmXnalf
gość
10 lat temu
no i juz jej nie lubię
gość
10 lat temu
jest taką ignoantką bo nie widziała drastycznych filmów np na YT jak sie naprawdę robi futra- jak zwyrodnialcy obdzierają nawet nie ogłuszone zwierzęta żywcem na oczach zwierząt które za chwilę podzielą ich los.Jajami bym ją obrzuciła. Jeśli po pokazaniu jej takiego filmu dalej chciałaby nosić futra to bym ją żywczem ze skóry obdarła albo zleciła to tym zwyrodnialcom.
Najnowsze komentarze (893)
ijlrel
9 lat temu
6ew7EB <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Biedne lisy, nie dość że zmarły pozbawione futra, to jeszcze ich okrywa wylądowała na takim pseudoczłowieku.
gość
10 lat temu
KELIS,ZEJDŹ Z MOICH PLECÓW I MI SIĘ WIĘCEJ NIE POKAZUJ!!!!!!!!!!!!!!!!NIKT JUŻ NIE ZWRACA NA CIEBIE UWAGI JESTEŚ CHODZĄCYM TRUPEM,BEZ SERCA,ROZUMU,WRAŻLIWOŚCI,WYWŁOKĄ ŚMIERDZISZ!!!LUDZIE KTÓRZY NOSZĄ FUTRA SĄ WSTRĘTNI I PODLI I TY DO TAKICH NALEŻYSZ DAJESZ ZŁY PRZYKŁAD
gość
10 lat temu
Kto to jest ta kelis?
gość
10 lat temu
i to się nazywa pustackie myślenie!
gość
10 lat temu
q**a bez serca!!!
Kochająca zwi...
10 lat temu
Szkoda mi tylko tych biednych zwierzaków a jakby ją ze skóry oberwali też by sobie tapetę z tego zrobiła???
gość
10 lat temu
niech każdy ubiera sie tak jak lubi. A obrońcy zwierząt niech lepiej zajmą się pomaganiem np ubogim dzieciom. Zwierzęta są dla ludzi a nie odwrotnie!!!
bDmXnakX
Błękitna
10 lat temu
Gdyby ci co piszą że " ich to nie obchodzi" wiedzieli że te zwierzęta obdziera się na żywo ze skóry żeby jej nie zniszczyć na pewno zmieniliby podejście (chyba że nie mają sumienia ale jeśli go nie mają to po prostu bez urazy głupki).
Błękitna
10 lat temu
.A tak propo to nie trzeba jej tapety z futer.Na taką brzydotę to już nic nie pomoże.Biedne zwierzaki na pewno warte więcej od niej.Stawiam się za obrońcami praw zwierząt.Niech nie myśli że pieniądze to wszystko.Jakby fani jej nie słuchali dawno by już zbankrutowała!
gość
10 lat temu
nie wiem jak tak można
gość
10 lat temu
Pierwotni ludzie od zarania dziejów ubierali się w futra zwierząt, tak samo jak się nimi żywili. Taki łańcuch pokarmowy. Ludzie nie róbcie z siebie nie wiadomo kogo ! Ja rozumiem, żeby te zwierzęta były zabijane w sposób "humanitarny", żeby nie cierpiały, ale co w tym złego, że korzystamy z dobrodziejstw natury ? To jakaś paranoja. Niedługo przestaniemy nawet jeść roślinki bo one przecież też czują. Ogarnijcie się. Wszystko, ale z umiarem !
gość
10 lat temu
Co ta małpa robiła w MOIM kraju ???? Wyjazd na drzewo.
gość
10 lat temu
obleśna jest!
...
Następna strona
bDmXnalz