Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oni błagali o miejsce w jury "X Factor"!

308
Podziel się

"Niektórzy mówili, że chętnie będą pracować za darmo i zrobią wszystko! Nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałem!"

Oni błagali o miejsce w jury "X Factor"!
bEabiiBN

Kilka miesięcy temu stacja TVN wygrała przetarg na cieszący się ogromną popularnością w wielu krajach program X-Factor. Chętni do sędziowania w znanym show zgłaszały się do dyrektora programowego stacji Edwarda Miszczaka. Dzwonili do niego dziennikarze, piosenkarze, aktorzy i menedżerowie gwiazd. Jak informuje źródło magazynu Show wielu "błagało TVN o angaż" w programie. Nic dziwnego. Wiadomo przecież, że tego typu programu promują prawie wyłącznie jurorów, nie uczestników.

Niektórzy mówili, że chętnie będą pracować za darmo i zrobią wszystko, jeżeli tylko Edward zgodzi się ich zatrudnić. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałem - mówi informator tabloidu.

Dla sędziego udział w programie nie ogranicza się tylko do oceniania uczestników. Rywalizujących ze sobą wokalistów dzieli się na trzy grupy – żeńska, męską oraz zespoły muzyczne. Każdy z jurorów dostaje pod opiekę jedną z grup i przez tydzień przygotowuje ich do zmagań na oczach widzów. Tym samym członkowie składu sędziowskiego pokazują, czy znają się na show-biznesie, budowaniu wizerunku gwiazd i doborze repertuaru.

bEabiiBP

_**To program, który sprawdza umiejętności jurorów**_ – kontynuuje informator. To oni ponoszą odpowiedzialność za to, jak radzą sobie ich podopieczni, i są z tego rozliczani. Dlatego to jest wyjątkowa szansa dla wszystkich, którzy chcą się liczyć na rynku muzycznym, ale też duże ryzyko. Porażka jurora może oznaczać jego koniec.

Jak podaje Show, do Miszczaka w sprawie udziału X-Factor dzwonili między innymi Michał Wiśniewski, Kayah i... Paweł Małaszyński. Rozumiemy więc, że nie chcieli ich nawet za darmo...

bEabiiBV
bEabiiCq
KOMENTARZE
(308)
gość
10 lat temu
Małaszyński? nie wierzę w to
gość
10 lat temu
to plota godna pudla ..DNO ....Kaja błagała ? chyba oni ją
gość
10 lat temu
W to, że niejaka Kayah zrobiłaby to za darmo nie uwierzę NIGDY> poza tym Olejnik - jej przyjaciółka i ziomalka moglaby wiele pomóc.
bEabiiCr
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
za darmo juz dawno umarlo, ale bzdury wypisujecie...
Najnowsze komentarze (308)
gość
10 lat temu
JAJA SE ROBICIE DEBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
wisniewski wcale nie jest splukany po prostu zazdroscicie, ZAL MI was LUDZIE NORMALNIE ZAL ZAL ZAL WISNIEWSKI JEST SPOKO !!! hALLo
gość
10 lat temu
hmmmmmmmmmmmmmmmm
gość
10 lat temu
Paweł jest człowiekiem na poziomie i nie musi błagac o udziła w jakiś głupim programie, ma inne bardziej sensowne możliwości zarobienia pieniędzy
gość
10 lat temu
Kayah to akurat powinna dostac ta posade zamiast Sablewskiej. Jest madra, utalentowana, zna sie na muzyce, odniosla sukces w Polsce, wspolpracowala z muzykami z innych krajow i sprawdzila sie jako szefowa wytworni plytowej. Pamietam tez, ze prezentowala jakis program muzyczny w telewizji i byla w tym swietna. Idealna z niej kandydatka. A Sablewska jest znana z bywania na imprezach i pokazywania sie z gwiazdami. I niech mi nikt nie wyskakuje z tym, ze wylansowala Dode, bo jej nikt nigdy lansowac nie musial.
gość
10 lat temu
ta jasne...
gość
10 lat temu
Nie wierze!Wiśnia jest spłukany,więc może skamlał,ale Kajah,Małaszyński???Po ch... im odwalać chałture za free?:)
gość
10 lat temu
Wiśniewski ty sie chłopie opanuj juz bo błaznujesz jak p***c w cyrku a wyglądasz jak c******i pies.B****u
bEabiiCj
niedowartości...
10 lat temu
Szanowny Panie Misztal, może zaproponuje swoją kandydaturę za budżetową dopłatą. Nie jestem młoda,ładna. Jestem starsza, trochę wykształcona, inteligentna. Jak mnie zrobicie to zabłysnę jak gwiazda i jeszcze trochę dopłacę. Całuski dla Pana. Znam się też na dozowaniu wazeliny.
gość
10 lat temu
zal gdzie ich godność ha ha ha ha...........
gość
10 lat temu
mogli wziasc Małaszyńskiego:) ciekawe jaki bylby z niego juror
gość
10 lat temu
Wiśniewski? I wiadomo, że będzie do bani..;/
gość
10 lat temu
Już przesada zaraz moąe jeszcze Hanah Montanah bedzie w jury
gość
10 lat temu
żal oni! ppsssssssssss
...
Następna strona
bEabiiCL