Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piszczałka nie chciała płakać na wizji

589
Podziel się

"Nie poruszałam tematów prywatnych, bo chciałam być profesjonalna. Może powinnam być bardziej otwarta jak Paulina."

Piszczałka nie chciała płakać na wizji
bDZSCBaZ

Ania Piszczałka była wyraźnie niepocieszona, gdy ogłoszono, że to ona zajęła trzecie miejsce w programie Top model. W udzielonym wywiadzie twierdzi, że powinna była iść w ślady Pauliny Papierskiej, która bardziej ze swoich dokonań podczas sesji, znana była z wylewanych przed kamerami łez.

Może powinnam być bardziej otwarta, jak Paulina. Ona często zwierzała się przed kamerami ze swojego życia osobistego - ocenia w rozmowie z Takie jest życie. Ja starałam się być profesjonalna i nie poruszać tematów prywatnych - to chyba był mój błąd. Poza tym nie czuję, bym cokolwiek zrobiła źle.

Znieślibyście w programie jeszcze jedną "szarą myszkę, która chce się otworzyć"? Nam chyba odpowiada droga, jaką wybrała Piszczałka. Ta chwali się teraz, że nie może narzekać na brak ofert.

bDZSCBbb

Mam teraz mnóstwo ofert. Wystąpiłam w pokazie Gosi Baczyńskiej, byłam na Gali TVN Turbo, chodzę na castingi i idzie mi bardzo dobrze – cieszy się, po czym dodaje, że nie rozumie, dlaczego zwyciężczyni programu siedziała na pokazie na widowni. Nie wiem, dlaczego Paulina nie brała udziału w tym pokazie. Mamy tę samą agencję D'Vision, dostajemy te same informacje o castingach, ale możliwe, że Paulina ma po prostu mnóstwo zajęć związanych ze swoim zwycięstwem.

Czy nauka języka angielskiego zajmuje naprawdę aż tyle czasu, że nie można wziąć udziału w kilku sesjach i pokazach? Ania i druga finalistka programu, Ola Kuligowska, udowadniają, że to one są jak na razie prawdziwymi zwyciężczyniami finału.

bDZSCBbC
KOMENTARZE
(589)
gość
10 lat temu
Ania to osoba która sie nadaje na modelke, w przeciwienstwie do Pauliny
gość
10 lat temu
bardzo dobre podejście, brawo Ania!
gość
10 lat temu
przestancie sie nabijac z pauliny ;/
bDZSCBbD
gość
10 lat temu
Ania to osoba która sie nadaje na modelke, w przeciwienstwie do Pauliny
gość
10 lat temu
Nie rozumiem krytyki, z tego co pamiętam w finale Top model sama dała poparcie Paulinie zaraz po tym jak odpadła w końcówce, natomiast kiedy rozpoczęła się dyskusja na temat jej zwycięstwa Piszczałka znajduję się w śród osób które krytykują Papierską.
Najnowsze komentarze (589)
uigwyiu
9 lat temu
3kC7GZ <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
...Szok ( obie się nie nadają )
gość
10 lat temu
zgadzam się z komentarzem "Ania to osoba która się nadaje na modelke , w przeciwienstwie do Pauliny". Ania może nie jest piękna ale nadaje się na modelkę. ! i trzeba w to uwierzyć jakby papierska nadawała się to w programie brała by udział w tych wybiegach w których brała ania w mediolanie.
gość
10 lat temu
nie piszcie tak o ani moze nawet miec gruby brzuch ale to sie nie liczy liczy sie to jak wyszła na zdjęciach i jakie miała wykształcenie i i podejście ... a Paulina nie umie angielskiego i ładna tez nie jest Ania powinna wygrać !!!!!!!!1
gość
10 lat temu
PUDEL ma rację !! Prawdziwe wygrane programu to Ola i Ania, a nie ta t**a "płaczka" ... !
gość
10 lat temu
Jak na modelke, jest szczupła i wysoka. To jej jedyne atuty. I na tym się chyba kończy. Ma nieregularne rysy twarzy, zapadnięte oczy. Jest za bardzo blada i pospolita. Brakuje jej pewności siebie. No i jest malomiasteczkowa a nawet wiejska dziewczyną ktora chce zaistniec we wielkim świecie... Nie pasuje tam i tyle. :(
gość
10 lat temu
Anka jest brzydka,g****a i wql jakaś blee!!
gość
10 lat temu
Wreszcie ktoś mądrze mówi!!!
bDZSCBbv
gość
10 lat temu
ania powinna wygrac !
gość
10 lat temu
piszczalka to dwulicowa p***a przeciez w finalowym odcinku zyczyla do kamery papierskiej zwyciestwa PUDEL dlaczego tego nie pamietasz?
gość
10 lat temu
ma ladne oczy i dolek w brodce :)
gość
10 lat temu
Kiedy to w końcu zrozumiecie pustostany, że to nie były wybory miss, tylko casting na modelkę! Modelka nie musi być ładna. Wystarczy, że jest fotogeniczna, ma odpowiedni wzrost i wagę oraz potrafi normalnie chodzić, a nie tak jak ta pokraka Papierska. Patrzeć na nią nie można było jak chodziła tym podrzucanym krokiem z szeroko rozłożonymi rękoma jak jakiś chłop...
gość
10 lat temu
według mnie i tak najbardziej nadawała sie Kasia. Na kilometr można wyczuć jej fałszywość ale ona najbardziej sie nadaje na top modelke, jeśli ta Paulina ma nas reprezentować jako polska top modelka to ja już nic nie chce.
Pani
10 lat temu
Wstrętna , p******a dziewucha , która nie może się pogodzić z przegraną. Zamknij się już lepiej bo tracisz twarz głupoto!
...
Następna strona
bDZSCBbX