Dostał 7,5 MILIONA za 5 dni pracy!

105
Podziel się

1,5 miliona dolarów za każdy dzień pracy.

Dostał 7,5 MILIONA za 5 dni pracy!

Dustin Hoffman może stawiać takie warunki producentom filmów, jakie chce. Udowodnił to podczas kręcenia filmu Poznaj naszą rodzinkę. Jak donoszą amerykańskie media, kilka scen nakręconych wcześniej nie nadawało się do montażu. Szefowie studia filmowego poprosili aktora, by pojawił się na planie ponownie. Zgodził się, ale postawił warunki, które mogłyby się wydawać nie do spełnienia.

Universal zdecydował się nakręcić kilka scen na ostatnią chwilę. Postać, w którą wciela się Dustin akurat z nich występowała – mówi informator. Nie mogli się dogadać w sprawach finansowych. Mógł zażądać więc każdej stawki. Za pięć dni pracy dostał 7,5 miliona dolarów.

Czyli 1,5 miliona dolarów za dzień. To nie pierwsze tak szokujące informacje z Hollywood. W byciu przepłacaną nadal przoduje jednak Julia Roberts. Aktorka zarobiła 3 miliony dolarów za film Walentynki, w którym pojawia się na ekranie przez… 6 minut. Zobacz: Zarabia 500 tysięcy dolarów na minutę!

KOMENTARZE
(105)
gośćdd
9 lat temu
zgrzyt zębów roztańczony wśród balonów kołysanka wspomnień szyta nicią czerwoną klon wyrzucony na głęboką wodę woła solą zblakły nasze obuwia kilka zakrętów łzą matki zalanych kamień w oponie – kryzys znów tonie kiermasze utkane z babcinych koszul wtykają nam sąsiadki zawiane oparem starzec upadł przy drzwiach twoich możliwe że już zawsze będziem razem idealnie śliski klimat możliwe że już zawsze będziem razem idealnie prosty zakręt.
gość
9 lat temu
co tu robi fota julie roberts?
gość
9 lat temu
należy mu się!
gość
9 lat temu
Za granie w filmie!!!!!!:)
gość
9 lat temu
bo On jest AKTOREM i tyle
Najnowsze komentarze (105)
gość
9 lat temu
czy to nie przesada? Po co ludziom tyle kasy? Oni tego nie są w stanie spożytkować za życia. A są kraje, w których ludzie nagminnie głodują. Świat zwariował, taki stan rzeczy wcześniej czy później dobiegnie końca.
gość
9 lat temu
prawda
gość
9 lat temu
należy sie mu każda kasa jest wyjatkowym aktorem
Farida2011
9 lat temu
Szok. Ale zachłanny . Dla mnie taka gaża jest wielką pomyłką. Ludzie głodują na świecie i w USA a taki aktor starszego pokolenia bierze taką forsę za jeden dzień/. Amerykanie bezdomni z powodu kryzysu powinni się zbuntować. Hofman mółby im pomóc .
gość
9 lat temu
na tamtym swiecie bezuzyteczne
gość
9 lat temu
sie ma sie gra
gość
9 lat temu
Powinny być jakieś granice.
gość
9 lat temu
i jak takie szkarady ogladać
gość
9 lat temu
całe życie pracował na to, żeby na starosc mogl sobie dyktowac takie warunki :)
gość
9 lat temu
ile?!?!?!?! oby im sie nie zwrocilo to sie nauczą.
gość
9 lat temu
To niech grają w filmach, albo idą do jakiejkolwiek pracy. Czekać na pieniądze i żarcie i rozmnażać się a potem płakać, że głód i nędza to każdy potrafi.
gość
9 lat temu
a czytałeś do końca??
...
9 lat temu
No i po co mu tyle kasy roztarmoni i tyle mugł by sie podzielić z biednymi
gość
9 lat temu
...Hofman to nie gwazda tylko ż*d, a Hollywood należt do żydów ! ot i cała filozofia
...
Następna strona