Wybaczy Węglarczykowi porzucenie żony?

354 reakcje
0
0
354
Podziel się

A jeżeli tak, to czy wybaczy też Lisowi i Hani?

Wybaczy Węglarczykowi porzucenie żony?

Kinga Rusin ma ciężki orzech do zgryzienia. Na jej oczach rozpadaja się małżeństwa jej najbliższych przyjaciół. Kiedy tabloidy opublikowały zdjęcia Bartosza Węglarczyka i przyjaciółki Kingi, współautorki jej książki, Małgorzaty Ohme obściskujących się w centrum handlowym, nie było już czemu zaprzeczać. Trudno nie zauważyć podobieństw między romansem Węglarczyka i Ohme a rozpadem małżeństwa Rusin z Tomaszem Lisem.

W obu przypadkach uczucie rodziło się powoli, a porzucone żony przez długi czas nie zauważały żadnych niepokojacych objawów. Kinga podzieliła się nawet z czytelniczkami książki Co z tym życiem następujacą refleksją:

Mam wrażenie, że zdrada panom przychodzi jednak znacznie łatwiej i bez konkretnych powodów.

Myślała pewnie, że ta uwaga dotknie jej byłego męża. O tym, że odnosi się w równym stopniu również do jej najlepszego przyjaciela oraz kobiety, której się publicznie zwierzała, dowiedziała się dopiero gdy książka trafiła do księgarń.

Raczej trudno wyobrazić sobie, by Kinga zerwała kontakty z dwojgiem najblizszych przyjaciół, w końcu nie ma ich wokół siebie zbyt wielu. Ale jeśli przejdzie do porządku dziennego nad rozbiciem dwóch małżeństw, to czy nie powinna wybaczyć także byłemu mężowi i Hani?

A może Hani nie wybaczy nigdy?

354
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(354)
gość
9 lat temu
pyszne śledzie w wigilie u kingi
gość
9 lat temu
taaaaaaaa, nie wiedziała... nie róbcie z ludzi idiotów
gość
9 lat temu
Ale nius!? Będziecie mogli żyć po czymś takim?! Żenada i bruk!
gość
9 lat temu
a czy wybaczy redaktorzynom kundla te wypociny?
gość
9 lat temu
ale on ma zeza !!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (354)
gość
9 lat temu
Kingo jestes bardzo brzydka.
gość
9 lat temu
Po 40tce???? Ona ma 30 lat!!!! I co ładna?????????????? Ona i Węglarczyk - dwa paszteciki: tyle, że on gruby i masywny, a ona drobna. Pasują do siebie. Jej mąż to było stanowczo za dużo jak dla niej. Nie dość, że bystry i inteligentny, to jeszcze przystojny....a ona taka zwykła mysza... Nic dziwnego, że ją ciągle zdradzał
gość
9 lat temu
a co tu ma wybaczać? przecież to nie jej życie
gość
9 lat temu
ohme lafirynda psycholożka brzydka jak śląska smółka
gość
9 lat temu
dajcie jej spokój, czy ktokolwiek z Was przeczytał jej ksiązke? a powinniście
gość
9 lat temu
Ej Kinga a może Ty lecisz na Węglarczyka,to widać.Zajmnij się swoją d...ą Jak cię widzę ten szczurowaty pysk to przełączam program,jak ulga była gdy nie prowadziłaś 2 tygodnie tylko M Mołek i Dorota.To jest super duet.
gość
9 lat temu
Jak to jest? Kiedy zdradza Panią mąż to jest złym człowiekiem ale gdy zdradza i odchodzi od żony Pani najlepszy przyjaciel to jest OK. Proszę pomyśleć w jakiej sytuacji i co czuje żona Węglarczyka! Może niech Pani Ohme pomoże jej napisać książkę na ten temat. Pani Kingo niech Pani zejdzie na ziemie!!!
gość
9 lat temu
Małzenstwo to nie szklanka z czysta wodą ktora sie zaraz przejrzy,jak nie pasowali do siebie to na co mieli czekać?nie maja dzieci więc baj,baj
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
ZYLASTA KOBITKA NIE POWINNA SIĘ TAK WYPINAĆ BO NIE PRZYSTOI PORZUCONEJ
gość
9 lat temu
Rusin jeszcze nie jedno małżeństwo rozbije/zazdrość ją bierze/
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
co za bzdury. jakby nie popierała tego zwiazku !
...
Następna strona