Trwa ładowanie...
Przejdź na

Precastingi do "Must Be The Music" Polsatu (ZDJĘCIA)

106
Podziel się

Casting na członka jury... Oceniali Łozo, Krupa i... Sidney Polak.

Precastingi do "Must Be The Music" Polsatu (ZDJĘCIA)
bDflWBSd

Szykuje się prawdziwa wojna między Polsatem a TVN. Nie tylko o widzów ich nowych programów poszukujących muzycznych talentów, ale także o samych uczestników... Jak już pisaliśmy, w sobotę w Zabrzu odbył się pierwszy ogólnopolski casting do X Factor. Tymczasem przez cały weekend w Gdańsku i Warszawie trwały precastingi do programu _**Must Be The Music - Tylko Muzyka**_.

Przybyło około 300 muzyków, wokalistów gitarzystów, zespołów, beatboxerów, hip-hopowców, rockmanów, wykonawców disco, pop, soul, rap, reggae. Następnego dnia w Warszawie chętnych było jeszcze więcej - ponad pół tysiąca osób. Wielu kandydatów zabrało na castingi swoje instrumenty, pojawiły się dziesiątki gitar, akordeony, harmonijki, bębny, kontrabasy. Wokaliści wykonywali utwory solo, w duetach i zespołach, śpiewali do podkładu z płyty, akompaniamentu instrumentów albo a cappella. Wykonywali nie tylko covery, ale i własne piosenki.

Wysoki poziom zaprezentowany przez uczestników pozytywnie zaskoczył komisje precastingowe, które będą musiały teraz zdecydować, kto zakwalifikuje się do głównych castingów w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

bDflWBSf

W czasie przesłuchań kompletowany był też skład jury, które będzie oceniać uczestników. Producenci programu rozważali udział Sidneya Polaka, Łoza z grupy Afromental oraz Dariusza Krupy.

Który z nich wygra casting na członka jury?

bDflWBSl
bDflWBSm
bDflWBSG
KOMENTARZE
(106)
gość
10 lat temu
to jest to, dawajcie !!!
gość
10 lat temu
Wolę oglądać to niż fałszywy TVN!
gość
10 lat temu
Oo rzczywiście będzie wojna... gdzie dwóch sie bije trzeci korzysta... jeden robi koncert w mneijszym mieście, drugi zgarnia dwa z największych miast w Polsce... a ludzie wybierają...
bDflWBSH
gość
10 lat temu
każdy gada klapa, klapa.a okaże się lepsze do x factor, ponieważ tuu będą też zespoły .bardzie urozmaicony program wydaje się.Ale zobaczymy.Ja jestem otwarta na wszystko.(Choć najlepszym dla mnie programem muzycznym był idol ze składem z wpjewódzkim)
gość
10 lat temu
Osobiście przypasował mi X FACTOR
Najnowsze komentarze (106)
jhlpvv
9 lat temu
WzK3bq <a href=" [url= [link=
Gościówka
9 lat temu
najlepsze jury ze wszystkich muzycznych show jest w must the music - kocham Was i patrzę na program przede wszystkim dla Was - wszystkich!!!! I proszę - nie traćcie pazura, tak trzymać! Maciek Rok i Paulina Sykut - duet idealny!.
gość
9 lat temu
Łozo mój kochanieńki ;*
ola!.
9 lat temu
kocham łozo :* jest z*******y !!
gość
10 lat temu
Kocham Cię Łozo:*
gość
10 lat temu
oby Łozo :)
gość
10 lat temu
Mam nadzieje ze tą walke wygra Wojtek łozowski ;p
gość
10 lat temu
ile tego stoi w kolejce by byc celebryto... eh a cui jurorzy, co drugi to bardziej "gwiazdzisty". gdybył umiał śpiewac to nie chciałbym by mnie jakieś łozo oceniało czy sydney polak buehuehuehe
bDflWBSz
gość
10 lat temu
fajne
gość
10 lat temu
A ja uważam,że to bardzo dobry pomysł.Ostatnio zapanowała moda wśród młodych ludzi ,aby uczyć się grać na różnych instrumentach, zakładać grupy muzyczne.Przydałoby się wyłonić jakieś talenty, odswiezyć trochę scenę muzyczną.Ważne,aby Polsat wybrał odpowiedni czas emisji takich programów. KRUPA do jury!!!
gość
10 lat temu
A ja bym chciała Łoza !!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko ŁOZO!!!! ŁOZO!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
najlepszy z nich wszystkich będzie tam Maciek Rock
Ruda.
10 lat temu
A czekaj od 9:00 do 21:00, to wyglądałbyś tak samo. Bez krzeseł, niczego gdzie można usiąśc. Człowiek już nie miał siły na nic!
gość
10 lat temu
Obudzili się , teraz jak robią x fator :P kto tam będzie polsat oglądał , co dwie minuty reklama;p
...
Następna strona
bDflWBTb