Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Sexy mama" Cichopek znika z anteny?

642
Podziel się

Cichopek podpadła szefowej Polsat Cafe.

"Sexy mama" Cichopek znika z anteny?
bDfRfIXV

Kariera Kasi Cichopek przechodzi kryzys odkąd Nina Terentiew uznała, że słodka Pyza znudziła się widzom. Tylko tyle trzeba, żeby z gwiazdy stać się byłą gwiazdą... Kasia trafiła więc na zesłanie do Polsat Cafe, gdzie jako znany symbol seksu prowadzi swój autorski program Sexi mama.

Niestety, Cichopek szybko dała się we znaki producentom. Od razu na wejściu dała do zrozumienia, że stylistki zatrudnione przy programie nie spełniają jej oczekiwań i sprowadziła inne, ale z nimi też nie mogła dojść do porozumienia. Zażądała zatrudnienia poleconego przez nią trenera, po czym... natychmiast się z nim pokłóciła.

Najgorsze było jednak to, że Kasia często oznajmiała, że nie ma czasu - mówi informator Na żywo. Cudem było ustalenie grafiku, który pasowałby wszystkim.

bDfRfIXX

W końcu zdesperowana ekipa poskarżyła się szefowej Polsat Cafe, Jolancie Borowiec. Skończyło się wezwaniem "na dywanik".

Jaki był jej efekt? Chyba niewesoły dla wezwanej. Stacja planuje podobno zmiany w formule programu, i to tak poważne, że po ich wprowadzeniu obecność aktorki nie będzie już konieczna. Fakt donosi, że aktorka nie ma obecnie żadnej innej oferty pracy. Nie dostała od Polsatu żadnego programu, nigdzie nie wystąpi jako prowadząca, ani nawet w charakterze uczestniczki. Kasia starała się o rolę w nowym serialu stacji, który wiosną ma zastąpić w ramówce Samo życie, ale tutaj także poniosła porażkę. Nie została w ogóle wzięta pod uwagę przy kompletowaniu obsady. Na razie pozostała jej więc tylko rola, od której zaczynała, Kingi w M jak miłość. Czy na niej zakończy karierę?

bDfRfIYy
KOMENTARZE
(642)
gość
10 lat temu
ona jest denna
gość
10 lat temu
Tak się kończy, jak woda sodowa uderza do głowy i zaczyna się gwiazdorzyć.
Myślałam w pi...
8 lat temu
Myślałam w pierwszej cwlihi, że rozstali się naprawdę. NMa szczęście to tylko chwilowe. Dobrze, że kombinują i pracują, będą kiedyś tego efekty a biorąc ślub nie będą się martwić że nie mają gdzie się podziać. Życzęim szczęścia. A Kasia ładnie wczoraj wyglądała prowadząć ten koncert w Polsacie. Tylko nie pasował jej ten IBISZ!!! Większość ma już dość jego twarzy w tv!
bDfRfIYz
gość
10 lat temu
No dobrze. niech ta cichopek wreszcie przestanie udawac aktorke. Cos jest w tej kobiecie, ze nie mozna na nia patrzec bez niecheci.
gość
10 lat temu
wielka mi gwiazda, wreszcie sie ktos przekonał jakie to zero, i dziwie sie ze polsat tak długo dał sie soba kierowac , ze ulegał wpływa takiej pseudo gwiazdki
Najnowsze komentarze (642)
Nie lubię Syl...
8 lat temu
Nie lubię Sylwii, jest taka jęcząca i bezpłciowa A Marka bym wychłostała rf3zgą po tych jego cienkich kończynach! Tak mnie wrzuka. Czekam, kiedy Hanka przejrzy na oczy i zobaczy, jakiego gagatka ma za męża. Myślę, że jego zdrada wyjdzie na jaw. Nauczka należy się też Michałowi, za to, jak potraktował tę miłą pielęgniarkę, ktf3rej imię akurat wyleciało mi z pamięci.
Widzę , że se...
8 lat temu
Widzę , że serial robi się coraz mniej cikeawy,sądzę , że jak dalej tak pf3jdzie to trzeba zacząc oglądać inne seriale ja to radziłabym pokusić sie o konsultacje z p.Łpekowską , nie wiem ale ta osoba ktf3ra tworzy obecnie akcje chyba chce doprowadzić do upadku serialu może o tyo chodzi?
To jest wogf3...
8 lat temu
To jest wogf3le dla mnie śmieszne bo już w drugim miesiącu wie że będzie mieć cf3reczkę Hmm właśnie też bee mieć cf3rcie ale lerazke to potrafili stwierdzić w 5 miesiącu!!!Ten film staje się jak Moda na Sukces czyli nudne jak flaki w oleju i ciągnie się zamiast coś żeby się działo:-(
Ania jest jed...
8 lat temu
Ania jest jedną z najseksowniejszych młodych akroetk, to fakt, i dziwię się że jest jeszcze z Kubą, ale cf3ż, miłość nie wybiera. A co do Kasi i Marcina to życzę im jak najlepiej. Powodzenia, trzymam kciuki.
Niedługo zacz...
8 lat temu
Niedługo zacznie oglądać 11 mln widzf3w . Przecież Amerykanie, Brytyjczycy, Hiszpanie, Słowaki i inne nadroy oglądają M jak miłość na Poloni ! Do mojej siostrzenicy przyjechala jej prababcia z Kanady (Polka) i mf3wiła, że w kręgu jej przyjacif3ł sławny jest serial M jak miłość . Powodzenia w dalszym jego prowadzeniu :*
Myślałam w pi...
8 lat temu
Myślałam w pierwszej cwlihi, że rozstali się naprawdę. NMa szczęście to tylko chwilowe. Dobrze, że kombinują i pracują, będą kiedyś tego efekty a biorąc ślub nie będą się martwić że nie mają gdzie się podziać. Życzęim szczęścia. A Kasia ładnie wczoraj wyglądała prowadząć ten koncert w Polsacie. Tylko nie pasował jej ten IBISZ!!! Większość ma już dość jego twarzy w tv!
noo to kinga ...
8 lat temu
noo to kinga i piotrek będą mieli 6cioraczki, rasodz będzie z rogowskim bo zmieni orientacje, a marysia się wkurzy i odbije reni staszka. Renia będzie z heniem, a marta z tym pijakiem. Ula będzie z łukaszem i będą mieli dziecko . Marek pojedzie z grażyną w delegację do honolulu przez co grażyna zajdzie w ciążę, a hanka ze zlości zabije ją siekierą Lucek zostanie z basią. a niech mu będzie. Paweł zamieni oaze na club go go i na rurze będzie tańczyć majka. Madzia ucieknie z przed oltarza pawłowi. Marzena odbije oldze kube i krzysia a olga bedzie z bogusiem.
pisze pan ,ze...
9 lat temu
pisze pan ,ze rozwalono własna kapmanie samorządową,bo wykluczono z partii dwie panie, ktf3re od dłuższego czasu o to zabiegały same.Partia ktf3ra w wyborach samorządowych osiągnie 32-35 % poparcia jest partią o wystarczającym zaufaniu społecznym.Pozostawienie tych dwf3ch pań mogło by przyczynić się do osiągnięcia znacznie gorszego wyniku wyborczego niż obecnie osiągnie PiS.Nie zastanawia pana swoisty larum w mediach z tego powodu?.Głos zabiera bezpartyjny prezydent Komorowski.Platforma, PSL zaprasza je do siebie.Uszczelniony został w PiS kanał przepływu informacji i stąd taki rwetes w mediach.Dwie bezzębne baby w moherowych beretach spotkała straszna krzywda??? Czyżby? Ciekawe czym się kierowały tak postępując i kto nimi kierował.Tu trzeba moim zdaniem poszukać odpowiedzi na pytanie dlaczego.
bDfRfIYr
wiele razy.Ni...
9 lat temu
wiele razy.Niebezpieczne związki to mf3j absolutnie ubouilny film (ten z Michelle P. i Glen C. ). Nie widziałam lepszego obrazu o uczuciach. Ludzie się tak przywiązują do okrągłych liczb. Podobno 12.12.12 ma być koniec świata... Nie będzie :) Ale i tak gratulacje :) Jesteś artystą kompletnym :)))))
Thanks for cn...
9 lat temu
Thanks for cnortibuting. It's helped me understand the issues.
eytekU , [url...
9 lat temu
eytekU , [url= [link=
yQPBxo behui...
9 lat temu
yQPBxo <a href="
vbkeDO , [url...
9 lat temu
vbkeDO , [url= [link=
akuFCY cqymg...
9 lat temu
akuFCY <a href="
...
Następna strona
bDfRfIYT