Trwa ładowanie...
Przejdź na

Papierska o ojcu: "Nie ma do mnie żalu"

587
Podziel się

"Zmądrzał." Czyli wyznań ciąg dalszy...

Papierska o ojcu: "Nie ma do mnie żalu"
bDfRaptx

Pamiętacie jeszcze, co mówiła Paulina Papierska w jednym z odcinków Top model? 19-latka wyznała wtedy ze łzami w oczach, że nie chce mieszkać w małym miasteczku i mieć męża alkoholika. Jeśli Wam to umknęło, to pierwsza polska Tap madl spieszy o tym przypomnieć.

Papierska wyznała niedawno, że ta wypowiedź była skierowana przeciwko jej ojcu, który nadużywał alkoholu. W nowym wywiadzie z Party mówi, że ten w końcu wziął się za siebie.

Tata nie ma do mnie żalu – zapewnia. Uważa, że wielu ludzi może się z nim utożsamiać. Daje teraz dobry przykład. A że ja jestem na celowniku, to on również, więc nie może zawieść. Kiedy zobaczył, że gadam o tym bez wstydu, zmądrzał. Jest wreszcie głową rodziny. Przyłączył się do nas i tworzymy całość.

bDfRaptz

Paulina, która nie miała problemu z tym, by w trakcie programu, jak i już po jego zakończeniu, dzielić się swoimi osobistymi sprawami z całą Polską, jest zaskoczona, że... media interesują się jej życiem prywatnym:

Historie wyssane z palca. No choćby ta, że szukam męża Brytyjczyka. Bzdura jakaś. Szczerze mówiąc, nie byłam przygotowana na to, że ludzie będą tak grzebać w moim życiu prywatnym. Że zrobią szum z tego, jaką jem pizzę i jakie piwo piję.

Czy naprawdę ktokolwiek w nim grzebie? Przecież to z jej wypowiedzi dowiedzieliśmy się na przykład, że "czyściła toalety". Przypomnijmy: Papierska: "CZYŚCIŁAM TOALETY, żeby wyjechać na wakacje!"

bDfRapua
KOMENTARZE
(587)
gość
10 lat temu
Paulina Czech jest dobrą uczennicą, a paulina Papierska nie !!! SKANDAL!!!!
gość
10 lat temu
może ona zostanie top model... ale polskich brukowców... ;/
gość
10 lat temu
Ona ma łupież !!!!
bDfRapub
gość
10 lat temu
to chyba z zazdrości ją tak krytykujecie !
gość
10 lat temu
Dwa bilety do Multikina na dowolny seans filmowyw dowolnym Multikinie lub Silver Screen. Co trzeba zrobić? To proste: wystarczy, ze ocenisz stronę: Szczegóły na: OcenStrone( KROPKA )Strefa( KROPKA )pl
Najnowsze komentarze (587)
gość
5 lata temu
INTERESTING...
gość
10 lat temu
durna
gość
10 lat temu
moim zdaniem Paulina od początku grała na emocjach telewidzów (dały temu przykład nie tylko słowa jakie ona wypowiedziała w tym programie); tak działa większość programów tego typu w Polsce - jeśli wiesz czym poruszyć ludzi którzy wyślą na ciebie sms masz wygraną w garści! Najlepiej spsrzedaje się skromność, bieda, i ogólna "beznadzieja" życia!!! (przykład- ostatnia edycja programu "Mam Talent") Ludzie za tym pójdą! Paulina jest inteligentną kobietą i tego nie można podważyć. Doskonale wpisała się w konwencję "współczucia", jednak mam nadzieję że jej dalsza kariera rozwinie się bez udziału marketingowych zabiegów. Najlepszego!
gość
10 lat temu
jeslit o prawda to dzieczyna po zal sie bozeee... zenuła............. głupiutka troszeczke i fałszywa ...
gość
10 lat temu
G****a i*****a... A iz baszynek nie jest mala wioska zabita dechami tylko malym przytulnym miasteczkiem...!
gość
10 lat temu
Myślę że jest bardzo wartościową dziewczyną a wy ją oczerniacie, bo jej zazdrościcie i tyle. Jest wrażliwą, piękną dziewczyną która przez swoje ciężkie życie doszła w końcu do celu, do którego chciała dotrzeć. Życzę jej szczęścia w dalszej karierze i trzymam za nią kciuki! FANKA;***
gość
10 lat temu
heh nie ma to jak użalać sie nad soba i ciagle tylko plakac :) ogarnij sie w końcu dziewczyno .
gość
10 lat temu
Haha jak cos to paulina pszech ,a nie czech :D:D:D:D:D
bDfRaptT
gość
10 lat temu
no i co ? jest sobą ciągle i nieudaje, a wy sie smiejecie a to ona i tak wygrała
gość
10 lat temu
Ta papierska to taka ciamajda nie nadaje sie na modelke...
gość
10 lat temu
ona i beata byly najlepsze,moze za duzo gada,ale nie jest takim pasztetem jak ania czy ola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jest z*******a. PAULINA TRZYMAJ SIE
Kacha:*
10 lat temu
b;a
Kacha:*
10 lat temu
no udało się jej . terz tak bym chciała , a wy tylko potraficie zazdrościć ! ;)
paulinap.
10 lat temu
sam/a masz łupież to zdjęcie tylko tak wyszło !
...
Następna strona
bDfRapuv