Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czułe słówka Okupnik

113
Podziel się

"Nigdy nie byłam zamykana w pokoju i nie miałam zakazu odbierania telefonów."

Czułe słówka Okupnik
bCYBtKgR

Trzeba Tatianie Okupnik przyznać - obecna jest wszędzie. Co prawda nie wiemy, jak to się przekłada na wyniki sprzedaży jej solowej płyty, ale zaproszenia na wszystkie bale i imprezy promocyjne ma dziewczyna jak w banku. Zwłaszcza, że kreuje się na kobietę z zasadami i jak lwica broni Pawła Ruraka-Sokala, lidera zespołu Blue Cafe, w którym występowała.

Podejrzewam, że to, co z zewnątrz wyglądało na dyktaturę, dla Pawła było dbaniem o Blue Cafe - mówi Tatiana w wywiadzie dla Gali. Ale jednocześnie to on kształcił mój głos, wyciągał ze mnie różne dźwięki. (...) Ludzie opowiadali różne głupstwa. Nigdy nie byłam zamykana w pokoju i nie miałam zakazu odbierania telefonów. (...) Paweł nigdy nie ingerował w to, jak się ubiorę. Czasami jednak dziennikarze interpretowali jakieś zdarzenie przeciw Pawłowi.

bCYBtKgT

I dalej Okupnik opowiada, jak to prosto spod kroplówki pojechała na opolski festiwal w 2002 roku i jak to dziennikarz uznał, widząc ślady po igłach, że jest narkomanką. I jak to po występie pojechała z powrotem do szpitala, nie odbierając nagrody:

Powiedziałam Pawłowi, że nie mam siły przyjechać i prosiłam, by sam odebrał moją nagrodę. A potem prasa napisała, że on mi ją zakazał odebrać.

Nie sposób nie odnieść wrażenia, że te wszystkie czułe słówka i wybielanie Ruraka-Sokala to jakiś sposób Okupnik na odbudowanie kontaktów. W końcu Michał Wiśniewski mógł wystąpić z kilkoma wokalistkami na jednej scenie, więc może i Rural-Sokal mógłby postawić Okupnik obok obecnej wokalistki Blue Cafe? Okupnik podkreśla zażyłość z Sokalem:

Już po moim odejściu napisałam słowa piosenek na nową płytę Blue Cafe. Paweł bywał u mnie w domu, przysyłał mi dema.

bCYBtKgZ

Tatiana opowiada też o swoich stosunkach z rodziną:

Nie jestem w stu procentach akceptowana przez moich bliskich. (...) Dla mnie bardzo ciężkim rokiem, jeśli chodzi o przykre doznania i złe doświadczenia, był rok 2004. W mojej hierarchii życie prywatne jest na pierwszym miejscu. Dlatego Eurowizja naprawdę nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Natomiast brak dwóch bliskich mi osób podczas świąt 2004 roku dał mi się we znaki.

bCYBtKhu
KOMENTARZE
(113)
gość
13 lat temu
Ja KOFAM moją TATIANę!
gośAGUS
13 lat temu
bosze zobacznei jaka ona jest brzydka
tez kobieta a...
13 lat temu
nie jest brzydka! Jest naprawd eladna ..nie widzieliscie jej zbliska chyba wcale.. ajej glos jest oryginalny nie taki jak tych innych slodkich do pzresady..W Eurowizji nie wyszla najlepiej ale i ta piosenka ten utwor powinna zaspiewac z chorem..wyslzoby o wiele lepiej..chyba nie miala zbyt dobrych doradcow..to swietny utwor iszkoda ze wyszedl blado
bCYBtKhv
FAN
13 lat temu
boska sam SEKSAPIL chciałbym JĄ dopaść
gość
13 lat temu
o kurde a ja myslalam ,ze ona jest taaaaaka ładna ...a tu co wielkie jak u szympansa zeby , brzydka stapetowana cera , koniol wielki jak stodola itp itd. brzydka jak noc
Najnowsze komentarze (113)
Cola
8 lat temu
Domyślam się przez kogo Tatiana opuściła zespół Blue Cafe. Wystarczyło tylko pooglądać sobie festiwal telewizyjnej Jedynki z 2005 roku albo koncert Blue Cafe w Mrągowie który odbył się w tym samym roku albo jakikolwiek inny (z tych ważniejszych) koncert by zobaczyć do kogo Tatianę zawsze ciągnęło. Tym kimś (według moich obserwacji) był Piotr saksofonista zespołu
gość
9 lat temu
skoro Tatiana nie odeszła przez Pawła to musi być inny powód jej odejścia
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
MNIEJ NIZ ZERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
Podobno w USA uczyła się śpiewu a dalej nie śpiewa tylko kwacze. Tatiana może lepiej rapuj
gość
13 lat temu
Lubię ją :) fajna jest :)
bCYBtKhn
YokohamaGirl
13 lat temu
Tasia wszystko O.K. tylko wyjdź dziewczyno troche na słońce albo do jakiegoś solarium, chociaż balsam brązujący se kup
gość
13 lat temu
fatalnie wyszła na tym zdjęciu
gość
13 lat temu
oo i branzoletka z hm-u za 30.. to sie nosisz tatiana
gość
13 lat temu
sukienka z orsaya za 70zł hehe
adzar
13 lat temu
Uwielbiam Cię słuchać , masz wspaniały głos - jedyny. W innym kraju była byś na topie, na szczycie ale nie tu gdzie zawiść i chamstwo niszczą wszystko. Walcz o siebie i moze wiecej marketingu profesjonalnego- celem tej kropki nad "i" . Jesteś wspaniała, masz ogromny talent i wszystko przed a nie za!
gość
13 lat temu
booszszee!! jak mozna wydlubac oczodoly???jak sama nazwa wskazuje to miejce na oczy
...
Następna strona
bCYBtKhP