Trwa ładowanie...
Przejdź na

Okładka z synkiem Eltona Johna ZAKAZANA!

740
Podziel się

"Otrzymywaliśmy skargi od klientów" - tłumaczy szef sieci supermarketów Harps.

Okładka z synkiem Eltona Johna ZAKAZANA!
bDeUelsR

Elton John nie przestaje być bohaterem coraz to nowych skandali. Muzyk i jego partner, David Furnish, kilka tygodni temu powitali na świecie swojego synka, Zachary'ego, którego urodziła im anonimowa su rogatka. Panowie starają się strzec jego prywatności, ale wiadomo już, że chłopczyk ma oddzielne mieszkanie i dwie zajmujące się nim przez całą dobę nianie. W zeszłym tygodniu ukazały się również dwie sesje okładkowe ze szczęśliwymi ojcami i noworodkiem w roli głównej - w brytyjskim OK. Magazine i amerykańskim US Weekly. Okazuje się, że ten drugi magazyn wywołał sporo zamieszania.

Sieć sklepów Harps, w południowo-wschodnim stanie Arkansas uznano bowiem, że zdjęcie dwóch mężczyzn trzymających swojego syna możezagrażać małoletnim. Okładkę gazety zasłonięto więc stosowną tabliczką, zazwyczaj zarezerwowaną dla nieco innych periodyków, informującą o jej potencjalnym złym wpływie.

Internauci szybko wytropili i nagłośnili sprawę, a zdjęcie obiegło cały kraj. Rzecznik sieci supermarketów wydał oświadczenie, w którym tłumaczył przyczyny takiego postępowania:

bDeUelsT

Nasz personel otrzymał skargi od klientów związane z okładką tego magazynu, postanowiliśmy więc zakryć ją tabliczką. Jednak kiedy do naszego głównego biura zaczęły nadchodzić również skargi związane z takim postępowaniem, stwierdziliśmy jednak, że należy ją zdjąć. Obecnie tygodnik można oglądać już bez żadnych przeszkód.

Naprawdę, czy w tym zdjęciu jest coś gorszącego?

bDeUeltu
KOMENTARZE
(740)
gość
10 lat temu
no paranoja... co w tym jest gorszącego niby? Lepsze roznegliżowane modelki w skąpych bikini...?
gość
10 lat temu
niech sobie są razem, skoro inaczej nie mogą, ale dzieci? przesada!
Mimona
10 lat temu
Co wy macie do ich szczęścia, ludzie. Ja im gratuluję i życzę szczęścia.
bDeUeltv
gość
10 lat temu
jesli tylko je kochają.
gość
10 lat temu
A ja raczej myślę o końcu świata, gdy czytam takie dyskryminujące komentarze. Wstyd!
Najnowsze komentarze (740)
cheap nike nf...
4 lata temu
Okładka z synkiem Eltona Johna ZAKAZANA! - PUDELEK [url= nike nfl jersyes[/url]
escarpin loub...
6 lat temu
There are actually constantly down sides when comparing a subject with a splash other subject., From the above details My spouse and i reckon you may have compared a apple ipad tablet with a Atom motorized Notebook computer Very well I did not recognize issues that are not necessarily in Apple's apple ipad. Even though a iPad has its own limitations, very low good traits. You can easily carry and contains great efficiency. I am able to say apple ipad tablet will also a great struck including iPhone. escarpin louboutin pas cher
gość
8 lat temu
p******e ich !!!!
gość
10 lat temu
i dobrze! P****y do gazu!!!!
gość
10 lat temu
a po co ktoś ma ich oglądać? to nie jest przecież normalna rodzina. a tak na marginesie - czy david nie ma innej koszuli? :)
gość
10 lat temu
Głupie p****y
gość
10 lat temu
tragiczne
gość
10 lat temu
w London...a w Polsce ile mieszkales? 20?25? i przez te 10 lat zapomniales odmiany przez przypadki? Panie London?!?!?!?
bDeUeltn
gość
10 lat temu
pedalow do gazu!! niech sami urodza dajac sobie w odbyt!
dzieciobronca
10 lat temu
dwoch pedalow z bogu ducha winnym dzieckiem (pewnie skazanym na zboczenie) na okladce - to ma byc normalne? nie powinni tego wogle na polke wystawiac, co to za przeslanie?!
gość
10 lat temu
Brawo!!! Więcej dzieci dla dwóch tatusiów !!!Juz nie moge sie doczekac piany z pyska homofobów.
gość
10 lat temu
nie mam nic przeciwko homoseksualistą i nie rozumiem dlaczego są potępiani bardziej od ludzi bijacych swoje dzieci bądź zwierzęta, albo n gwałcicieli. Głupotta ludzka nie zna granic
gość
10 lat temu
Ja Nie krytykuje tego .. ale współczuje temu dziecku bo co z tego ze ma sławnego ojca . Ojciec Niedługo umrze a jego do końca życia będą palcami wytykać ze syn pedałów no to sorry:/...
gość
10 lat temu
biedne dziecko! pewnie tez wyrosnie na geja bo jak inaczej jak sie napatrzy na p*******o...
...
Następna strona
bDeUeltP