Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa: "MUCHA JEST OKRUTNYM CZŁOWIEKIEM!

2370
Podziel się:

"Noszenie futer nie dodaje wzrostu i nie odejmuje kilogramów!" Obrazi się?

Krupa: "MUCHA JEST OKRUTNYM CZŁOWIEKIEM!
bFdXfBAl

Konflikt między Anną Muchą i Joanną Krupą trwa. Jeżeli chodzi o noszenie naturalnych futer, aktorka i modelka stoją po dwóch stronach barykady: Mucha do tego zachęca ("sztuczne to jakieś gówno!" ), Dżoana uważa to za akt barbarzyństwa. Awantura wybuchła na premierze Och, Karol 2, z której modelka wyszła obrażona, kiedy Mucha ostentacyjnie przechadzała się przed nią w swoim futrze. Zresztą, poszła też o krok dalej i zaapelowała do wszystkich kobiet, aby nie nosiły sztucznych futer. Zrobiła to w swoim stylu, ze stuprocentową szansą na wywołanie skandalu.

Na odpowiedź Joanny nie trzeba było długo czekać. W rozmowie z nami stwierdziła, że Ani najwyraźniej brakuje pewności siebie, skoro musi nosić na sobie zdartą ze zwierząt skórę. Zwraca też uwagę na to, że Ania jest trochę za gruba i za niska:

Przykro mi, gdy czytam tego typu wypowiedzi, może to brak pewności siebie sprawia, że kobieta musi otulać się futrem podczas premiery filmu W CENTRUM HANDLOWYM (!). No niestety, noszenie futer nie "dodaje" wzrostu ani nie "odejmuje" kilogramów... Ktoś, kto był na stronie PETA i nadal nosi futra jest dla mnie okrutnym człowiekiem. Cóż, wierzę w karmę i to, że zarówno dobro, jak i zło wyrządzone innym powraca.

bFdXfBAn

Myślicie, że Mucha weźmie sobie te słowa do serca? Obrazilibyście się na jej miejscu?

bFdXfBAO
KOMENTARZE
(2370)
gość
11 lat temu
Bardzo mądrze powiedziane - Mucha jest niska i gruba.
gość
11 lat temu
Racja Joasiu. Popieram. Mucha do klatki i na obdarcie ze skóry.
gość
11 lat temu
"No niestety, noszenie futer nie "dodaje" wzrostu ani nie "odejmuje" kilogramów.." ahahahahahaaaaa, no to jej pojechała nieźle :DDD
bFdXfBAP
gość
11 lat temu
mucha to i*****a do potegi, uwazam, ze Krupa nie powinna sie dawac prowokowac, ale niech nie przestaje mowic o zwierzetach, bo to powoli ale cos jednak zmienia w naszym mysleniu.
gość
11 lat temu
joanna jak aniol wyglada a mucha jak czarownica;;brzydko i staro,nie podoba mi sie jej usmiech...
Najnowsze komentarze (2370)
gość
4 lata temu
prostytutka krupa buhahah
gość
10 lat temu
Mi się wydaje że niema. Joanna Krupa robiła nawet kiedyś za darmo sesje dla PETA2. Był reportaż o niej w uwadze.Ona naprawdę pomaga nawet dzieciom z domów dziecka :)
gość
11 lat temu
joanna ma rację.
gość
11 lat temu
Ja lubie Muchę i może sobie chodzić w czym tylko chce. Dżoana niech nie chodziu jak nie chce. Proste
gość
11 lat temu
moim zdaniem Anna Mucha nie jest ani gruba,ani niska. Jezeli chce nosic futra niech je nosi! Bardzo ja lubie!!!
gość
11 lat temu
Mucha jest bezczelna. Trochę szacunku do życia, ludzie! Ona jest tylko żałosną gwiazdką żałosnego serialu, w którym odgrywa żałosną rólkę. Dno.
gość
11 lat temu
Tu nie ma co do obrażania. Nie można obrazić się o prawdę. To, co powiedziała Krupa o tym brzydkim kurduplu, to prawda. I tyle. A odpowiedz Muchy o tym, że (jej zdaniem) dzięki niej o 5 minut dłużej Joanna zabłyśnie, jest śmieszna. Mucha wgl. nie błyszczy, ona gnije. A Joanna jest sławna i bez tego. Jeżeli Joanna ma zabłysnąć dzięki czemuś, to nie będzie to Mucha, ale obrona praw zwierząt przez Joannę. Teraz dopiero sobie uświadomiłam, że Mucha jest pustą idiotką, która tak na prawdę tylko odmawia te żenujące gadki w "Prosto w serce". Ten serial jest śmieszny, role i scenariusz żałosny do porzygania. Chwilami żal mi tej Muchy i jej mordy.
gość
11 lat temu
mucha to pasztet
bFdXfBAH
gość
11 lat temu
Dam sobie rękę uciąć że Krupa ma na sobie buty z naturalnej skóry... Pani Dżoano czy skórę ze zwierzątek można zrywać???????
Ola Elbląg
11 lat temu
szczerze mowiac dla mnie zabicie zwierzecia to morderstwo takie same co zabicie czlowieka, te zwierzeta tak samo czuja i cierpia...az czlowieka skreca jka mozna byc tak zacofanym, nie ma gorszego drapieznika na swicie jak czlowiek ktory jest niby myslacy. i wierze w to ze jest pieklo, bo niebo jest w chmurach a pieklo na ziemi takie jest moje zdanie.
gość
11 lat temu
mucha ma krótkie zęby za to długie dziąsła
gość
11 lat temu
Mucha jest beznadziejna nosząc futro naturalne a może chce pochwalić sie tym ma w du....ie iz na to jej futro zabito niewinne zwierzęta.JEST BEZNADZIEJNA OSOBĄ
gość
11 lat temu
I do tego sztuczna tak jak sztuczny miód.
gość
11 lat temu
Mucha przypomina taką z przed laty znaną tancerkę figurową na lodzie z NRD te same proporcje gruba i niska Katarina Witt. Mucha to Witt gorsze wydanie i nic nie osiągnęła w porównaniu z Niemką
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdXfBBA
bFdXfBBB
bFdXfBBC
bFdXfBBD
bFdXfBBE
bFdXfBBj