Felicjańska trzeźwieje na okładce "Newsweeka"...

364
Podziel się

Nie mogłaby się leczyć po cichu?

Felicjańska trzeźwieje na okładce "Newsweeka"...

Od czasu spowodowania wypadku po pijaku, Ilona Felicjańska występuje w mediach wyłącznie jako użalająca się nad sobą alkoholiczka. Rozumiemy, że może nie zdawać sobie sprawy, że ludzie mają na głowie inne sprawy niż jej zmarnowana kariera, ale są granice. Raz czy dwa - rozumiemy. Miała prawo wyznać wszystko w kolorowej prasie, przeprosić fanów, dzieci, sąsiadów oraz ludzi którzy wpłacali pieniądze na jej fundację. Ale ile można? Tym razem najsławniejsza polska alkoholiczka straszy nas z okładki Newsweeka. Doceniamy efekt zniechęcający do alkoholu, jednak tę historię już słyszeliśmy... Naprawdę.

Z jej nowych wyznań zainteresował nas ten fragment:

Ja się po prostu boję mówić jak każda pijąca kobieta w tym kraju - zapewnia Ilona. Wiem, jak wiele nas jest, jak bardzo szukamy pomocy, jak jest nam trudno, bo nasze społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe uznać alkoholizmu kobiet za chorobę.

"Boi się mówić"? Być może zauważyliście, że o swoim alkoholizmie opowiadała regularnie w kolorowej prasie i we wszystkich programach śniadaniowych. Więcej nie dało się już wycisnąć. Próbowała nawet zrobić na nim biznes, reklamując firmę, która miała organizować wczasy dla bogatych alkoholików.

Newsweek staje w jej obronie pisząc z oburzeniem o komentarzach pod artykułami o... pijanej Olszówce, która pobiła stewardesę:

O tym, że [Ilona] nie przesadza, można się przekonać, czytając pełne potępienia wpisy na portalach plotkarskich pod artykułami o alkoholowym wybryku na pokładzie samolotu do Chicago Edyty Olszówki, która rzuciła się na stewardesę, gdy ta nie chciała jej dać następnej butelki szampana. Nikt się nie zastanawia, czy te ekscesy nie są przypadkiem elementem choroby alkoholowej - ubolewa Newsweek.

Oczywiście nie znalazło się z tej okazji ani słowo współczucia dla pobitej przez Olszówkę kobiety. Stewardesa nie ma znanej twarzy, nie zwierza się ze swoich problemów gazetom, więc o tym, że to ona ucierpiała nikt nawet w takim akapicie nie wspomni.

My pozostaniemy jednak zdania, że nawet alkoholicy nie powinni bić ludzi i uciekać z miejsca wypadku.

KOMENTARZE
(364)
gość
9 lat temu
gadac, ale nie tak! jak ktos napisze o niej "durna pijaczka" to takie gadanie akurat duzo da! a ona sie obnosi z ta swoja choroba i chce zakladac ekskluzywne kliniki odwykowe - myslisz, ze takiej pomocy potrzebuje? bo ja mysle, ze ona powinna podjac leczenie a spoleczenstwu nic do tego, ze jest chora
platerów
9 lat temu
kobieta pijaczka to tak zwana "kudryczka" :) naprawde, u nas we wsi takich kudryczek pełno więc wiem co pisze.
gość
9 lat temu
a potopic takich w kadzi z gorzala
gość
9 lat temu
Matko dlaczego ona ma na nogach rajstopy????????????
gość
9 lat temu
afiszuje się z tym przynosząc wstyd synom.
Najnowsze komentarze (364)
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
8 lat temu
Nigdy się nie wyleczą ! najwyżej tylko uleczą na jakiś czas ! z tego sie nie da wyjsc ! powrócą za jakiś czas ! tylko współczuć można !
gość
8 lat temu
BIEDNE CHORE KOBIETY
goœÌ
9 lat temu
Ah yes, nicley put, everyone.
goœÌ
9 lat temu
It's much easier to udnresatnd when you put it that way!
gość
9 lat temu
czemu się przefarbowała na czarno?! w blond lepiej.
gość
9 lat temu
Ale wiecie co, coś w tym jest. Mężczyznom się o wiele łatwiej wybacza alkoholizm w tym kraju...
gość
9 lat temu
ojoj nawet tego nie czytam, bełkot buraka chcącego zarobić na własnym nieszczęściu i przegranym życiu ... nie może mówić o podbojach łóżkowych jak inne to gada o podbojach butelkowych, żałosne ...
gość
9 lat temu
ja tez mam zadatki na akoholiczke...
gość
9 lat temu
fuj kto to jest ? :D
gość
9 lat temu
chociaż raz pudelek coś mądrego napisał - popieram, precz ze znanymi pijakami co myślą, że mogą wszystko!!!!!!!!!! olszówka z daleka wygląda na taką co za kołnierz nie wylewa :P
gość
9 lat temu
Zero tolerancji dla pijaków, swój nałóg nazywają chorobą to jest kpina z trzeźwych ludzi. Pijaków powinno się leczyć z nałogu przymusowo, a nie im współczuć . Współczuć to się powinno tym co się z nimi użerają.
gość
9 lat temu
Polska to jeszcze ciemnogród. A malolaty, ktore wypowiadaja sie na powazne tematy , niech naucza sie najpierw ortografii i poprawnego skladania zdan. Trzeba skonczyc nauki a potem wymadrzac sie na powazne sprawy.
gość
9 lat temu
tez by sie zdenerwowala w business class...
...
Następna strona