Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura NIE CHCE KRĘCIĆ FILMU O MARCZUK!

518
Podziel się:

Przysłał nam ciekawe pismo. Przeczytajcie!

Pazura NIE CHCE KRĘCIĆ FILMU O MARCZUK!

Kto by pomyślał, że dwoma zdaniami sprowokujemy tak nerwową reakcję Cezarego Pazury. Wygląda na to, że aktor i jego żona Edyta wyjątkowo drażliwie reagują na każde umieszczanie ich zdjęć w artykułach dotyczących zmagającej się z aferą korupcyjną Weroniki Marczuk.

Przypomnijmy - pod artykułem o planach zrealizowania filmu o jej historii według wersji agenta Tomka zażartowaliśmy, że podobnie jak w wypadku książek, mógłaby powstać filmowa odpowiedź. Jako jej reżysera zaproponowaliśmy szukającego zapewne scenariusza na kolejny film Cezarego. W roli Weroniki widzieliśmy młodą aktorkę, która ze względu na swój talent zadebiutowała w jego reżyserskim debiucie. Cezary po lekturze Pudelka przysłał nam bardzo formalne pismo, w którym żąda usunięcia tych zdań. Oraz swojego zdjęcia. Powód? Jego zdaniem sugerowanie, że może jeszcze kiedyś współpracować z byłą żoną, "godzi w jego cześć i dobre imię", a nawet więcej - "obraża go".

Przypomnijmy, o co tyle nerwów:Film o Marczuk powstanie według wersji Tomka!

Pazura nazwał nasz komentarz "oderwanymi od rzeczywistości spekulacjami", wnioskujemy więc, że tego typu propozycji zdecydowanie by nie przyjął, a jakakolwiek współpraca między byłymi małżonkami jest obecnie wykluczona. Dementujemy więc: taki obraz raczej na pewno nie powstanie.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podkreślić, że wbrew temu, co Cezary zapewne myśli, cenimy go za jego starsze role i przykro nam, że jego pierwszy film został tak zjechany przez krytyków, a jego los w historii popkultury przypieczętował brutalny wywiad z Najsztubem. Zgadzamy się też z jego podsumowaniem postaci byłej żony, z którą nie chce mieć, jak widać, kompletnie nic wspólnego i jak powiedział, "żałuje, że nosiła jego nazwisko". Jego opinia na jej temat jest naszym zdaniem cenna.

Zwróćcie uwagę, że nie podkreślamy na każdym kroku, że wygraliśmy z Pazurą długi i kosztowny (jak się okazało - kosztowny dla niego) proces sądowy, którym Cezary i Edyta mocno afiszowali się w mediach. Napisaliśmy o tym tylko raz i to dlatego, że aktor najpierw chwalił się w telewizji, że "wygrał", a potem, gdy jednak przegrał w drugiej instancji, nie powiedział o tym ani słowa. Gdyby nie wywołał nas teraz do tablicy, drugi raz pewnie byśmy o tym nie wspomnieli. Podobnie jest z innymi wygranymi procesami - nie piszemy o nich, bo uznajemy, że niewiele Was to obchodzi. Chociaż zeznania niektórych gwiazd, z których wprost wynika, że dosłownie każdy dzień zaczynają od lektury Pudelka i zapewniają o tym wysoki sąd, naprawdę by Was rozbawiły :)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(518)
gość
12 lat temu
albo jesteś skończonym palantem, albo skończoną kretynką..
gość wielbici...
12 lat temu
Może się boi że weronika go wyśmieje jakim był kiepskim kochasiem w łóżku.
gość
12 lat temu
Nie lubię jej!!!!!wydaje mi się , że jest zarozumiała a nic tak naprawdę nie potrafii!!!
gość
12 lat temu
a niech nie kreci. to nawet nie byloby ciekawe.
gość
12 lat temu
ciekawa jestem z jakiego powodu pazura dostałam już drugi z rzędu rozwód kościelny
Najnowsze komentarze (518)
gość
12 lat temu
Nie brałam, na róże nie tańczyłam, bótów na zdjęciu też czeronych nie miałam, a świstak ponoć też czekoladę w sreberka pakuje
gość
12 lat temu
P****t i to jeszcze jaki......
gość
12 lat temu
POGONIĆ TĄ KŁAMLIWĄ S**Z NA UKRAINĘ
gość
12 lat temu
Pazura wyciągnął Marczuk z rynsztoka dał jej wszystko ale jej było wciąż mało i mało i zaczęła ,,działalność,,na własną rękę i myśli że my uwierzymy w jej niewinność.Pogonić to b****o z kąd przyszła na Ukrainę wałki robić
gość
12 lat temu
pogonić tą ukraińską ,,damę,,od rury na Ukrainę w*n
gośćanka
12 lat temu
Pazura to zgrana karta blotka,honoru i taktu nie ma za grosz.Dziecko mu wychowała kontrakty załatwiała żeby nie ona to dawno byłby nikim.
gość
12 lat temu
Polak z Ruskim pasuje jak piesc do oka, lub jak bialy z murzynem
gość
12 lat temu
Pazura zabierz tą france na Ukraine i na rure
gość
12 lat temu
Oni maja n*****e
gość
12 lat temu
to może yen p****t skoro rozwalił się mu ten marny z nią mezalians stanie na wysokości zadania i skoro to coś przywlókł ze sobą to sprawi żeby też wróciło do siebie a nie planowało wydrzeć od naszego rządu odszkodowania z pieniędzy polskich podatników co mało jeszcze skasowała forsy pod różnymi stołami ???? jak mało to niech wróci do tańczenia na rurze w knajpach ukraińskiej mafii!!!!!
gość
12 lat temu
Marczuk zrobiła z naszej prokuratury pośmiewisko i myśli ,że z Polaków też zrobi tylko my tej babie nie wierzymy
gość
12 lat temu
Jednak nauczyla sie czegos w tym burdelu - ma boski styl :)
gość
12 lat temu
jest sto razy ładniejsza i mądrzejsza a inteligencją nieporownynwalna z tą obecna z bożej l***i żona pazury. Nawet jej zając do pięt nie dorasta. Marczuk górą.
gość
12 lat temu
fajne malzenstwo z nich bylo. [asowali do siebie i w ogole
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie