Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura NIE CHCE KRĘCIĆ FILMU O MARCZUK!

518
Podziel się

Przysłał nam ciekawe pismo. Przeczytajcie!

Pazura NIE CHCE KRĘCIĆ FILMU O MARCZUK!
bDYGRwmZ

Kto by pomyślał, że dwoma zdaniami sprowokujemy tak nerwową reakcję Cezarego Pazury. Wygląda na to, że aktor i jego żona Edyta wyjątkowo drażliwie reagują na każde umieszczanie ich zdjęć w artykułach dotyczących zmagającej się z aferą korupcyjną Weroniki Marczuk.

Przypomnijmy - pod artykułem o planach zrealizowania filmu o jej historii według wersji agenta Tomka zażartowaliśmy, że podobnie jak w wypadku książek, mógłaby powstać filmowa odpowiedź. Jako jej reżysera zaproponowaliśmy szukającego zapewne scenariusza na kolejny film Cezarego. W roli Weroniki widzieliśmy młodą aktorkę, która ze względu na swój talent zadebiutowała w jego reżyserskim debiucie. Cezary po lekturze Pudelka przysłał nam bardzo formalne pismo, w którym żąda usunięcia tych zdań. Oraz swojego zdjęcia. Powód? Jego zdaniem sugerowanie, że może jeszcze kiedyś współpracować z byłą żoną, "godzi w jego cześć i dobre imię", a nawet więcej - "obraża go".

Przypomnijmy, o co tyle nerwów:Film o Marczuk powstanie według wersji Tomka!

bDYGRwnb

Pazura nazwał nasz komentarz "oderwanymi od rzeczywistości spekulacjami", wnioskujemy więc, że tego typu propozycji zdecydowanie by nie przyjął, a jakakolwiek współpraca między byłymi małżonkami jest obecnie wykluczona. Dementujemy więc: taki obraz raczej na pewno nie powstanie.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy podkreślić, że wbrew temu, co Cezary zapewne myśli, cenimy go za jego starsze role i przykro nam, że jego pierwszy film został tak zjechany przez krytyków, a jego los w historii popkultury przypieczętował brutalny wywiad z Najsztubem. Zgadzamy się też z jego podsumowaniem postaci byłej żony, z którą nie chce mieć, jak widać, kompletnie nic wspólnego i jak powiedział, "żałuje, że nosiła jego nazwisko". Jego opinia na jej temat jest naszym zdaniem cenna.

Zwróćcie uwagę, że nie podkreślamy na każdym kroku, że wygraliśmy z Pazurą długi i kosztowny (jak się okazało - kosztowny dla niego) proces sądowy, którym Cezary i Edyta mocno afiszowali się w mediach. Napisaliśmy o tym tylko raz i to dlatego, że aktor najpierw chwalił się w telewizji, że "wygrał", a potem, gdy jednak przegrał w drugiej instancji, nie powiedział o tym ani słowa. Gdyby nie wywołał nas teraz do tablicy, drugi raz pewnie byśmy o tym nie wspomnieli. Podobnie jest z innymi wygranymi procesami - nie piszemy o nich, bo uznajemy, że niewiele Was to obchodzi. Chociaż zeznania niektórych gwiazd, z których wprost wynika, że dosłownie każdy dzień zaczynają od lektury Pudelka i zapewniają o tym wysoki sąd, naprawdę by Was rozbawiły :)

bDYGRwnh
bDYGRwnC
KOMENTARZE
(518)
gość
10 lat temu
Pudel co by o nim nie mówić to ona się przy nim wyrobiła i widać, że nieźle przy tym skorzystała
gość wielbici...
10 lat temu
Może się boi że weronika go wyśmieje jakim był kiepskim kochasiem w łóżku.
gość
10 lat temu
edytka nie dorasta weronice do pięt;))))
bDYGRwnD
gość
10 lat temu
pudel jest niemożliwy
gość
10 lat temu
nie ma to jak obgadywanie każdy z każdym
Najnowsze komentarze (518)
gość
10 lat temu
Nie brałam, na róże nie tańczyłam, bótów na zdjęciu też czeronych nie miałam, a świstak ponoć też czekoladę w sreberka pakuje
gość
10 lat temu
P****t i to jeszcze jaki......
gość
10 lat temu
POGONIĆ TĄ KŁAMLIWĄ S**Z NA UKRAINĘ
gość
10 lat temu
Pazura wyciągnął Marczuk z rynsztoka dał jej wszystko ale jej było wciąż mało i mało i zaczęła ,,działalność,,na własną rękę i myśli że my uwierzymy w jej niewinność.Pogonić to b****o z kąd przyszła na Ukrainę wałki robić
gość
10 lat temu
pogonić tą ukraińską ,,damę,,od rury na Ukrainę w*n
gośćanka
10 lat temu
Pazura to zgrana karta blotka,honoru i taktu nie ma za grosz.Dziecko mu wychowała kontrakty załatwiała żeby nie ona to dawno byłby nikim.
gość
10 lat temu
Polak z Ruskim pasuje jak piesc do oka, lub jak bialy z murzynem
gość
10 lat temu
Pazura zabierz tą france na Ukraine i na rure
bDYGRwnv
gość
10 lat temu
Oni maja n*****e
gość
10 lat temu
to może yen p****t skoro rozwalił się mu ten marny z nią mezalians stanie na wysokości zadania i skoro to coś przywlókł ze sobą to sprawi żeby też wróciło do siebie a nie planowało wydrzeć od naszego rządu odszkodowania z pieniędzy polskich podatników co mało jeszcze skasowała forsy pod różnymi stołami ???? jak mało to niech wróci do tańczenia na rurze w knajpach ukraińskiej mafii!!!!!
gość
10 lat temu
Marczuk zrobiła z naszej prokuratury pośmiewisko i myśli ,że z Polaków też zrobi tylko my tej babie nie wierzymy
gość
10 lat temu
Jednak nauczyla sie czegos w tym burdelu - ma boski styl :)
gość
10 lat temu
jest sto razy ładniejsza i mądrzejsza a inteligencją nieporownynwalna z tą obecna z bożej l***i żona pazury. Nawet jej zając do pięt nie dorasta. Marczuk górą.
gość
10 lat temu
fajne malzenstwo z nich bylo. [asowali do siebie i w ogole
...
Następna strona
bDYGRwnX