Trwa ładowanie...
Przejdź na

Spędzili razem walentynki

281
Podziel się

Nie ma kryzysu w związu Dody i Nergala? "To jakaś bzdura!" - mówi jej menedżer.

Spędzili razem walentynki
bDYwvqaJ

Od kilku tygodni w show biznesie krąży plotka, jakoby Dodę i Nergala łączył obecnie już tylko układ marketingowy. Uczucie między nimi wypaliło się ponoć jeszcze przed wspólnym urlopem w Grecji. Jednak kiedy po powrocie do Polski zdiagnozowano u Darskiego białaczkę, Doda postanowiła wspierać go w chorobie i plany dotyczące rozstania zeszły na dalszy plan.

Zdaniem menedżera piosenkarki te wszystkie spekulacje nie mają żadnych podstaw: To jakaś bzdura - oświadczył krótko Jarosław Burdek w rozmowie z Faktem.

Plotki o ochłodzeniu uczuć między Dodą i Nergalem przybrały na sile, kiedy okazało się, że po zakończeniu hospitalizacji Darskiego, jego dziewczyna nie znalazła czasu, by się z nim spotkać. Tłumaczyła się trudnym do wyleczenia wirusem, który dla pacjenta po przeszczepie szpiku mógłby okazać się bardzo groźny. Okazało się, że mimo zachowania ostrożności, Nergal i tak złapał jakieś zarazki, z tym, ze prawdopodobnie nie od Dody. Znowu konieczna była hospitalizacja. Jednak, jak zapewnia prof. Andrzej Hellman z gdańskiej kliniki, zagrożenie już minęło.

bDYwvqaL

Zatrucie nie okazało się groźne. Adam Darski jak każdy chory po przeszczepie nadal jest pod naszą ścisłą obserwacją i musi sie stawiać co jakiś czas w szpitalu - wyjaśnia w rozmowie z tabloidem. Raczej nie może się jeszcze spotykać z innymi ludźmi i musi na siebie uważać.

Doda najwyraźniej też już wyzdrowiała, bo prosto z sobotniego koncertu w Starogardzie Gdańskim pojechała do mieszkania Nergala. Spędzili tam razem walentynki.

bDYwvqbm
KOMENTARZE
(281)
gość
10 lat temu
dajcie im spokoj
gość
10 lat temu
doda masz charakter a to sie liczy
gość
10 lat temu
a ja mam w d..e tych co kochają dodę
bDYwvqbn
gość
10 lat temu
A w grudniu Doda w wywiadzie z faktem powiedziała "żeby nie stali pod domem Nergala" a pudelek stał nowa sprawa w sondzie.?
gość
10 lat temu
Oni są parą.!Jak by to było tylko na pokaz to poco by się zaręczali.?Może Radka kocha bo 2 miesiące temu się w jednym wywiadzie poryczała się jak o nim dziennikarz mówił.!
Najnowsze komentarze (281)
gość
10 lat temu
doda jest beznadzejna i on też. ten cały nergalek jest ochydny, brzydki jak na niego patrze to mi sie żygadz chce!!! tylko idiotki bronią dodusi i nergalka
gość
10 lat temu
świetna kurtka i fryzurka!
malutka9o
10 lat temu
hahaha dobrze!!! :D
gość
10 lat temu
od kiedy sataniści obchodzą Dzień Świętego Walentego?
gość
10 lat temu
doda? uwielbiam ją! nergal jest też fajny
gość
10 lat temu
a co mnie to obchodzi mam to w d*****pie!!!!
gość
10 lat temu
obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
A tak przy okazji, śmieszy mnie ten caly szum wokoł pani Rabczewskiej, tytuowanie jej "dobroczyńca roku" itd. Dlaczego pani Kowalska która próbuje zebrac wśród znajomych parę groszy na operacje dziecka nie odbiera podobnych laurów? Dla mnie to nie jest prawdziwa dobroczynność, tylko dzialanie we wlasnym interesie. Jakby nie było to jest zrozumiale że stara sie pomoc człowiekowi który jest jej bliski. Ale moim zdanie m na tytuł "dobroczycy roku" zasługiwałaby dopiero wtedy, gdyby zorganizowała podobną akcję i spowodowala wzrost liczby rejestrujacych się w banku szpiku ZANIM pan Darski zachorowal. Wtedy wierzyłabym w jej bezinteresowność i wielkie serce. Przeciez chorych nie brakuje...
bDYwvqbf
gość
10 lat temu
[Walentynki? Które? Bo chyba chodzi o te z 2010 roku? Przecież to zdjecie nie jest bynajmniej aktualne... Sorry ale teraz pan Darski troche inaczej wygląda... Dla kogo ta ciemnota?
gość
10 lat temu
jezu... doda jest jedną wielką porażką zrobioną ze wszystkich możliwych sztucznych substancij... -,- racja, może NIEKTÓRE piosenki ma dobre, ale podkreślam NIEKTÓRE. Mam dość jej sztuczności. Nie wiem jak taki metal jak Nergal mógł się z nią związać. Jest to dla mnie nie pojęte. Współczuje temu facetowi...
gość
10 lat temu
macie jakies foty, jak on teraz wyglada??
gość
10 lat temu
doda to szmul
gość
10 lat temu
doda to szmul
gość
10 lat temu
doda to szmul
...
Następna strona
bDYwvqbH