Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sąsiedzi nie cierpią Dody!

1093
Podziel się

"Protestowaliśmy przeciwko jej wprowadzeniu się" – mówi mieszkanka osiedla.

Sąsiedzi nie cierpią Dody!
bDeEGPnp

Doda nie ma chyba co liczyć na pożyczenie soli od sąsiadów. Wygląda na to, że ci jej naprawdę nie znoszą. I z wzajemnością.

Mieszkańcy apartamentowca na Mokotowie długo bronili się przed wprowadzką Rabczewskiej. Udało im się nawet wymóc na deweloperze obietnicę, że... nie sprzeda jej mieszkania! Ale jej najwyraźniej bardzo na nim zależało, bo udało jej się obejść tę zmowę.

Od samego początku protestowaliśmy przeciwko wprowadzeniu się Dody - mówi Rewii jedna z oburzonych mieszkanek osiedla. Zarząd dewelopera nie sprzedał jej tego mieszkania. Ale ona postawiła na swoim. Odkupiła je od kogoś.

bDeEGPnr

Obawy się sprawdziły. Doda nie jest najłatwiejszą sąsiadką. Jak donosi tabloid, piosenkarka ignoruje regulamin osiedla: nie zamyka za sobą furtki oraz drzwi od budynku.

Możliwe, że wkrótce zaznają spokoju, bo gwiazda bardzo poważnie rozważa sprzedaż mieszkania. Jego cena jest jednak tak zaporowa, że potencjalni kupcy jakoś się nie garną. Doda za swój apartament chce 2 miliony złotych. Sąsiedzi obawiają się, że w razie, gdyby nie znalazł się nabywca, do mieszkania wprowadzi się Nergal. A on jest, jak wiadomo, ścigany przez Komitet Walki z Sektami...

bDeEGPnS
KOMENTARZE
(1093)
shha
10 lat temu
O kurde, co to za chata jak chce 2miliony...
gość
10 lat temu
jakim domku? przeciez to mieszkanie w bloku - tyle ze drozsze bo w centrum, a nie domek wlasny!!!
gość
10 lat temu
Nie dziwię się sąsiadom. Ona też ma rogi!
bDeEGPnT
gość
10 lat temu
oczywiście dzień bez smrody, dniem straconym, przecież straczki dostanę jak sie nie dowiem jakiego pierda z d0oopy puściła dzisiaj ta i*****a wszechczasów
gość
10 lat temu
a na zdjęciach widać, że zamyka... oj, sąsiedzi chcieli się chyba podlansować.
Najnowsze komentarze (1093)
gość
8 lat temu
:) wescie sie kurcze łuskpokujcie :) :) A jak rozpoznaja Dode , ja bym nie rozpoznał na miescie ,wyglada przecietnie jak my ludzie (nie gwiazdy) ...
aaaaaaaaaaaaa...
8 lat temu
gdzie ona mieszka na tym mokotowie ?
gość
8 lat temu
Doda do stodoły tam furtki nie będziesz musiała zamykać
gość
8 lat temu
ona jest ignorantka i egostka dziewczynka z osiedla nie zapomniajmy jak kiedy wygladała bo w tedy jej wyglada odzwierciedlał dokladnie jej charakter, teraz stac ja na dobre ciuchy ale charakter ten sam !!!
gość
8 lat temu
pewnie przesadzają, ponieważ są zazdrośni ;p
gość
8 lat temu
tsss... ale tez powody do nielubienia... bo furtki nie zamyka... LUDZIE stuknijcie sie w glupie lby! Uprzedzeni byli juz od poczatku... zawistnicy :/
gość
9 lat temu
slawny?? czytaj ze zrozumieniem.. lamie regulamin.. ja juz bym sie postarala zeby taki sasiad niewazne czy to doda, prezydent czy ktokolwiek by byl, sie wyprowadzil sam.. zostawialabym w tym wypadku np smieci pod jej drzwiami i nasylala codziennie straz miejska za nieprzestrzeganie regulaminu.
gość
9 lat temu
generalnie za nią nie przepadam ale o co kaman tym sąsiadom? Ciekawe czy oni zamykają zawsze furtke?
bDeEGPnL
gość
9 lat temu
co to za chata? a no taka, w ktorej mieszkala doda - jakis frajer to kupi i wytatuuje sobie na plecach "sypiam w lozku dody"
gość
9 lat temu
dokładnie, cóż ona takiego zrobiła nie zamknęła drzwi. jakiś zart
gość
9 lat temu
to straszne.... nie zamyka drzwi... ludziom, którzy się czepiają już naprawdę coś odbija
Zainteresowan...
9 lat temu
Dorota potrzebuje dużo miłości, a w większym domu będzie jej mieć więcej !!! Życzę kolejnych sukcesów !!!
gość
9 lat temu
takiego sąsiada także nie chcę
gość
9 lat temu
ja bym chciała obok niej mieszkać.
...
Następna strona
bDeEGPon