Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal znów ryzykuje zdrowiem!

271
Podziel się

Zawiózł Dodę na imprezę... Co na to lekarze?

Nergal znów ryzykuje zdrowiem!
bDeEwIbV

Nie dziwimy sie Adamowi Darskiemu, że po kilkumiesięcznym pobycie w szpitalu, z którego kilka tygodni spędził w sterylnej izolatce, bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnęrznym, nie może usiedzieć w domu. Ale chyba powinien wyciągnąć wnioski z niedawnego zatrucia, które na szczęście nie okazało się groźne, wymagało jednak kilkudniowej hospitalizacji. Lekarze zajmujacy się Nergalem, przyznali, że do szpitala trafił niejako na własne życzenie. Jak donosi Fakt, muzyk ciągle popełnia ten sam błąd i nie dba o siebie z wystarczającym stopniu.

Przedwczoraj odpowiedzialność Adama za własne zdrowie została wystawiona na próbę. Jego narzeczona właśnie świętowała urodziny w Warszawie. Darski chciał być blisko niej i postanowił zaryzykować. Wsiadł więc w samochód i dotarł na czas do stolicy z Trójmiasta, gdzie się kuruje - relacjonuje tabloid. Ale to nie był spokojny wieczór w domowych pieleszach. Doda bowiem nie chciała zawieść swoich fanów, którzy zorganizowali imprezę urodzinową w jednym z warszawskich klubów. Nergal osobiście zawiózł tam gwiazdę.

Ostatecznie Darski nie zdecydował się wejść do klubu, a Doda rozmawiając z nim zasłaniała twarz szalikiem. Widocznie nie czuje się jeszcze zupełnie zdrowa po przebytej infekcji wirusowej. Jednak nietrudno sobie wyobrazić, jak zareagują lekarze Nergala na wieść o jego kolejnej ryzykownej wyprawie.

bDeEwIbX
bDeEwIcy
KOMENTARZE
(271)
gość
10 lat temu
mam ich dość
gość
10 lat temu
może za łatwo mu przyszło???
gość
10 lat temu
widocznie słabo się wystraszył...
bDeEwIcz
Kasia mądrala
10 lat temu
mówi się "ryzykuje zdrowie" a nie "zdrowiem"
gość
10 lat temu
jeżeli brzydota ważniejsza niż życie.....
Najnowsze komentarze (271)
gość
10 lat temu
Nie ma obawy, jego bóg z rogami czuwa nad nim - i tak mu się udało, może jeszcze troche sie przebrzdęka, podstarzały satyr
gość
10 lat temu
skoro nie docenia swojego zycia to niech sie zakopie w piachu
gość
10 lat temu
d***l o czym to pisac wstyd
gość
10 lat temu
Nergal jest śmieszny naprawdę. Rabczewska wyraźnie ma go gdzieś, a ten lata za nią jak uniżony sługa. Śmieszne i zarazem przykre - Doda się wylansowała na biednym chorym Adasiu, on czeka jak pies na nią pod drzwiami, a ona baluje w najlepsze. Żenujące, ale to świadczy wyłącznie o tym, jak g***i jest Adam Darski.
gość
10 lat temu
takie było halo o szpik dla niego, chcę zatem wiedziec czy płacił za transplatację, bo jesli płacił NFZ to mam prawo interesować się jak się sprawuje sławna osoba, wokół choroby której było tyle szumu medialnego.
mada faka
10 lat temu
nergal to szatanista porywa biblie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawda
gość
10 lat temu
DODA i NERGAL - uwielbiam ;*
gość
10 lat temu
Nie dziwie się tyle oddzielnie od siebie ... ale GWIAZDY ONLINE życzą im jak najlepiej !
bDeEwIcr
gość
10 lat temu
Znowu reklama dla Dody,oni oboje do konca nie wiedza co to znaczy przeszczep i jak zyc gdy uklad immunologiczny jest oslabiony,zdrowi ludzie powinni unikac skupisk ludzi a co mowic nergal-i****a na wlasne zyczenie godny pozalowania.
gość
10 lat temu
zle wyglada a doda w rajstopach jak gaga
gość
10 lat temu
myslalam, ze czasami mysli...
gość
10 lat temu
DZIWIĘ MU SIĘ BARDZO.ALE I DODZIE TEŻ .POWINNA PRZEKONAĆ ADAMA BY SIEDZIAŁ W DOMU. ONI NIE ZDAJA SOBIE SPRAWY Z TEGO JAK BARDZO RYZYKUJA.NAJBARDZIEJ ON. SAMA JESTEM PO PRZESZCZEPIE I WCZORAJ BYŁAM NA BADANIACH.NA ODDZIALE PRZYPADKI GRYPY NAWED SMIERTELNE.SAMA COS ZAŁAPAŁAM .MAM NADZIEJE ŻE Z TEGO WYJDĘ.
gość
10 lat temu
pudel,a gdzie aktualne foty Nergala,bo po chemii tak na bank nie wygląda,buhahah
gość
10 lat temu
fajny facet a i doda super laska
...
Następna strona
bDeEwIcT